Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Eee zips vēl dzīvs un kaut kas arī tiek darīts pa laikam. Šobrīd sataisīts variovāks (pulverkrāsa un pārējie sīkumi), uzlikts jauns bosch ūdens sūknis un sadabūts karbona dakšas spārniņš, bet drīzumā vēl pāris karbona detaļās incoming. Nākošais darbs būs no jauna savilkt visus vadus, jo nepatīk kā šobrīd viss ir un pie reizes jāpieslēdz R/T multimetrs. Vēl prasās pēc sānu kājiņas un lielā paddok stand'a, bet tas vēl var kādu laiku pagaidīt.

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

1 minute ago, CO2 said:

Tu gribi teikt ,ka ar R/T zipu jābraukā ikdienā? 

tieši kur es tā teicu? ar viņu vispār ir jābraukā, nevis kaut kāda iemesla dēļ to visu ielikto naudu turēt iesaldētu dārgās detaļās un tikai turēt pie gultas un dročīt uz viņām :) reizi nedēļā vai divās es stabili izbraukātu ar tādu

16 minutes ago, xero said:

tieši kur es tā teicu? ar viņu vispār ir jābraukā, nevis kaut kāda iemesla dēļ to visu ielikto naudu turēt iesaldētu dārgās detaļās un tikai turēt pie gultas un dročīt uz viņām :) reizi nedēļā vai divās es stabili izbraukātu ar tādu

Nu ,bet tas ir tavs subjektīvais viedoklis.(nevajag uzreiz pārmest ,ka viņš nedara tā pat kā darītu tu)  Piemēram ar izstādes autiņiem arī nebraukā katru nedēļas nogali. Visas detaļas taču arī nolietojas itsevišķi hi-endam ,objektīvi spriest var tikai tie ,kas ir ielikuši rollerī paprāvu summiņu un tikpat daudz nervus, darbu..

2 hours ago, CO2 said:

Nu ,bet tas ir tavs subjektīvais viedoklis.(nevajag uzreiz pārmest ,ka viņš nedara tā pat kā darītu tu)  Piemēram ar izstādes autiņiem arī nebraukā katru nedēļas nogali. Visas detaļas taču arī nolietojas itsevišķi hi-endam ,objektīvi spriest var tikai tie ,kas ir ielikuši rollerī paprāvu summiņu un tikpat daudz nervus, darbu..

Slikts salīdzinājums , jo ja šitais būtu custom show rolleris , tad to varētu salīdzināt ar izstādes autiņu , bet kurš uztaisa sacīkšu mašīnu piemēram un nebraukaa ar viņu ? :jack:

14 hours ago, Moto-Studija said:

Ja līdz brīdim ,kad ieradīšos lv tev dakšas tā alumīnija kāja/roka ,kas savieno ami un dakšu nebūs uz[censored]asīta dabūsi pizdi.
Tur [censored] 10detaļas uz visa mopēda un tāpat netīrs..nu jibnā :D

Būšu LV uzbūvēsim kko cool kopā...

Nu dvj dvj, mario kart vol.2 feat raimix@mini :D