Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Ai, čomiem bijot auksts, un negribējās vienītī palikt, un arī esmu laimīgs ka aizbraucu ar čomiem, jo pie paša Tukuma pārplīsa siksna ;)

Skaidrs,a jūs atbraucāt no tukuma,pasbraukājāt dažas minūtes un aizbraucāt atpakaļ uz tukumu? :( 

Ir doma uztaisīt tādu palielāku nightride nākamnedēļ,dienas varētu būt vai nu piektdiena vai sestdiena (pēc stunt skolas),sakat savus priekšlikumus par dienām. ;)

Rakstu jau nedēļu ātrāk,lai cilvēki varētu saplānot savu laiku un atbraukt uz nightride,lai atbrauc vairāk cilvēki nekā parasti,būtu labi,ja kādi 20 vismaz savāktos,pašiem interesantāk,sakat savus piedāvājumus par laikiem  :wrenchin:

Ir doma uztaisīt tādu palielāku nightride nākamnedēļ,dienas varētu būt vai nu piektdiena vai sestdiena (pēc stunt skolas),sakat savus priekšlikumus par dienām. ;)

Rakstu jau nedēļu ātrāk,lai cilvēki varētu saplānot savu laiku un atbraukt uz nightride,lai atbrauc vairāk cilvēki nekā parasti,būtu labi,ja kādi 20 vismaz savāktos,pašiem interesantāk,sakat savus piedāvājumus par laikiem  :wrenchin:

Patīk ideja par kaut ko iespaidīgu pēc StuntSchool. Būtu nice 04.07 vakarā, bet nu štrunts par mani, tā ir tikai mana ideja.

Patīk ideja par kaut ko iespaidīgu pēc StuntSchool. Būtu nice 04.07 vakarā, bet nu štrunts par mani, tā ir tikai mana ideja.

Ir doma pēc stuntschoola,jo tad iespējams arī vairāk cilvēki atbrauktu,cikos tur beidzās nav zināms? Ja agri beidzās,tad jau visi paspēs izklīst..

Ir doma pēc stuntschoola,jo tad iespējams arī vairāk cilvēki atbrauktu,cikos tur beidzās nav zināms? Ja agri beidzās,tad jau visi paspēs izklīst..

Cik uzzināju, tad +/- tur viss līdz pieciem-sešiem.

Cik uzzināju, tad +/- tur viss līdz pieciem-sešiem.

Nuu nightride jātaisa daudz vēlāk,lai cilvēki aizbrauc uz mājām kaut ko padara un pulcējas atpakaļ uz nightride,tik nezinu cik daudzi vispār ir gatavi braukt,neviens neko nav rakstījis :hvz:

Es labprāt piebrauktu, bet no manis jēga nekāda, jo esmu ar mašīnu.

Rolleristi? Kāds vēl plāno ap 20-21 pie arēnas šovakar?

Būšu ,ja savāksies cilvēki