Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Topiks sliktām atsauksmēm

Recommended Posts

Slikta atsauksme par @Gudrais, 3.septembrī pasūtīju 19mm karburātoru un prasīju lai atsūta bildi, bet viņš atbildēja, ko tu tajā bildē ieraudzīsi.

Tad kad pārskaitīju 33 EUR teica, kad izsūtīs, bet kad prasīju kad izsūtīs, visu laiku ar kaut ko aizbildinājās, tad pilsētā nav, tad nepaspēj uz garāžu, pēc tam itkā izsūtīja, bet ievadīja nepareizu numuru, pēc tam itkā izsūtīja vēlreiz, bet čeku neatsūtīja, tad zvanīju uz omnivu un teica, ka nekas uz manu numuru nav izsūtīts. Kad prasīju kad būs, atbild ka viss būs. Tagad ir pagājušas gandrīz četras nedēļas un nekas nav izsūtīts.

Edited by Kristers03

On 10/3/2018 at 3:51 PM, slow runner said:

Uzmanieties, appisējs, viņa tel nr. 29696004

Pasūtīju detaļu, teica derēs, atnāk un galīgi neder un stāvoklis tāds ka izmetama, rakstu ka neder, kko uzdirš un nobloķē.

Uzmanieties no cilvēkiem Bauskā, kuri tirgo detaļas!!!

http://scooter-power.lv/profile/507-pgobigmax/?do=content&type=forums_topic_post&change_section=1

Uzmanaties, no Ritvara Zelča (bankas konta īpašnieks). Appisējs bildes atsūta smuku yasuni R atsūta pašmetinātu sūdu. +371 2 7277901 izrādās šī numura īpašnieks ir Aleksandrs Maikūns. Tā kā šajā appišanā ir iesaistīti 2 cilvēki. Ja kāds var piebiedroties rakstat 26166764.

Edited by Aerox_FTW

Jānis Rukmanis, RĪGA. Iesaku uzmanīties, cenšas skamot, bet ja paurī nekā nav, tad viņam slikti sanāk. :D

+ Tikai un vienīgi sliktas atsauksmes par detaļām no bauskas. 

Uzmanaties! Appsējs @Vladik, sūta zagtas bildes un mēģina appist, paprasiju bildes ar lampu, atsūta cita lietotāja bildi kurš sen jau bija pārdevis lampu manam draugam un tā bilde bija jau redzēta, lampa bija no olaines kad pirka draugs, a @Vladik saka ka ir no rēzeknes, kad sāku rakstīt ka bilde ir zagta tad sāka ignorēt. Tā dauņa nr. 26079103

On 2018.02.21. at 06:05, Vaivads said:

es piss , mans vecais klasesbiedrs :D , viņs visu laiku kaut kaadas mahinaacijas mukjii :D ieteiktu tureties pa gabalu no vinja, iet runa par visadiem darijumiem , vinjsh visu savu dziivi sabojaas un ceru ka nevienu liidzi neparaus.

https://jauns.lv/raksts/bizness/320269-jasargas-no-bleziem-kas-negrib-maksat-izplatita-klust-jauna-krapsanas-shema-caur-pakomatiem

Daugavpils biznesa periferijas turpinas !!!!

On 2019.03.1. at 23:03, Egons said:

Pirku no @JAPARS plato stūri kā vińš teica... atnăca platā stūte ar apgrieztiem galiem. Tādus būtu jābano no foruma!

Nav pirmā reize kad kādu apčakarē.

Varu piebiedroties pirku starteri atnacā ar nogrieztem vadiem. Nekad nepērkat no viņa kaut ko!!! Detaļas sliktā stāvoklī.

Sliktākās atsauksmes par user @Temi4

Nopirku no viņa mallosi rhq, jautāju vai viss kārtibā, vai klanis nestaigā, un vai gultņu sēžas labas, teica jā. Appisa, gultni var uz likt un noņemt no sēžas bez piepūles. 

Edited by Daaaaavid
.

Sliktas atsauksmes par @Elvis06

pa 15 sarunajam motoforce īso ruchku, atnāca reali tikai korpuss, pati ruchka no kkada ķīnieša, nav ne trosītes spriegotājs ne visi citi sīkumi.

+ vel nobloķēja wp.

Diemžēl sliktas atsauksmes par @SRE.. Īstajā vārdā laikam Oskars Apse, tālr.20056561. Pasūtīju sajūgu, piedāvāja vēl visādus sīkumus un galā arī par tiem samaksāju, kopā 13 EUR. Jau gandrīz nedēļu nav nekādas ziņas, neatbild.  Forumā PAVISAM esmu sūtījs 3 reizes, no @SRE.@Gudrais@nazis_. Diemžēl detaļas dabūju tikai no @nazis_. Ļoti slikta pieredze, tāpēc sāku domāt, ka labāk samaksāt vairāk un nopirkt oficālā veikalā nekā "ietaupīt" un pasūtīt no "foršajiem" forumā.

Edited by Kristers03

Tātad,Samanta Čulade nr 23276567,man nav ne jausmas kā viņa sevi šeit dēvē,bet lieta tāda-Pirms kāda laika diezgan aktīvi meklēju roxam priekš.lampu un šī persona pati uzrakstīja man,itkā atsūta bildes viss skaisti,diezgan salda cena 10eiro.Atsūta savus datus,kontu šī tik uzsver ka uzreiz sūtīšot preci ārā tiklīdz nauda ieskaitīta.Kad ieskaitīju naudu visa viņas rakstīšana ļoti drastiski pieklusa,pajautāju pēc cik ilga laika dosies sūtīt man viņu,atbildes nekādas.viņa vēl pieminēja ka viņai internets laikam mājās nav,tiešām?Meitenei nadziņi uzkrāsoti,selfijos iphone rokā un nav internets?NOPIETNI?Un jā beigās nobloķēja mani.Ļaunu prātu neturu,katrs pelna kā māk!Lai tev veicas Samanta!!!

Edited by Gints43

Gribu arī padalīties, kaut gan tas esot noticis pietiekami sen. Tātad, esot bijis appists ar čali, kuru sauc Jānis(nezinu kā to forumā devē) no bauskas tel.22165339. Nu ko lai teikt, visu sarunājām, ka viņam ķipa steidzami esot vajadzīga tā prece, sarunājām ar cenu utt. Pēc laika viņš atsūta man  photoshop'ā vai gimp'ā sataisītu "dokumentu' ar veikto maksājumu( ko esmu sapratis krietni vēlāk) ķipa esot man pārskaitījis naudu uz kontu. Tāds saka lai es eju pakot un sūtīt ( nu toreiz vēl biju naivs un uzticīgs, jo forumā kādus mēnešus 3 sēdējis) nu ar laimi uz sejas, ka naudu man aizsūtija, skrēju uz omniva un sūtiju tam paku. Atsūtiju viņam čeku ka viss safe nu un pateicu, lai uzraksta, ka paka esot atnākusi. Gaidu.....gaidu, diena, divas, nekā nav. Nodomāju tam uzrakstīt ķipa kas un kā? Uz ko saņēmu ignoru un bloķējumu, paskatījos kontā, naudas arī nav :(  Tagad jau forumā esu vairāk par gadu, vairākas reizes sūtīju un saņēmu pakas un varu teikt, ka nedrīkst ticēt kkādām bildēm, kur itkā veikts bankas maksājums. Ja es sūtu kam paku, tad sūtu TIKAI tad, kas uz kontu atnāk nauda, un es uzreiz rakstu pircējam, ka sūtīšu kad atnāks nauda. Es ieteiktu tā visiem darīt, kuri vēl nac īpaši ķemā kas te un kā, ceru, ka ar savu storiju kkam palīdzētu neappist sevi ;)

2012462913_SKKL06751.thumb.JPG.9b2857850c1f0be3a6441038a62df312.JPG

Edited by L33TREN

On 3/4/2019 at 11:46 PM, Aerox_FTW said:

Varu piebiedroties pirku starteri atnacā ar nogrieztem vadiem. Nekad nepērkat no viņa kaut ko!!! Detaļas sliktā stāvoklī.

Arī pirku no @JAPARS karburatoru. Nopirku ar trūkstošām detaļām. Vislaik saka ka atsūtīs kas trūkst bet jau nedēļu nesūta. Naudu arī neataisās atgriezt. 

Edited by Some dude

Neisaku sadarboties ar deivido life jeb deivids vilde.diezgan liela cakaresanas ar vinu.sarunajam ka perku stokus parskaitu naudu sola rit izsutis.tad sakas problemas ka nevar noskruvet utt.tad nesot lidis pakomata un esot izterejis 5 eur lai parskaitu vel 5 eur.beigas pec 2 nedelu gaidisanas sanemu stokus kuri protams ir izsisti un elas iegsa nau ne piles

Slikto Atsauksmju apkopojums

• Apkopojamajā materiālā informācija ir tikai informatīva rakstura, tas var neatbilst patiesībai.
  • Apkopojumā atrodamā informācija ir ņemta no ''Topiks sliktām atsauksmēm''.
  • Tas, ka lietotājs atrodas šajā sarakstā nenozīmē, ka ar viņu nedrīkst veikt darījumus! Tiek iekļauti tikai lietotāji, kuri citam lietotājam ir nodarījuši materiālus zaudējumus.

ej.uz/sliktasatsauksmes

E: Kā jau vienmēr, mēnesi vēlāk, kaut kas nestrādā, cerams drīzumā sanāks salabot.

Ar cerību, ka beidzot cilvēki iemācīsies izmantot "Meklēt" funkciju un netiks apčakarēti mazliet atjaunoju apkopojumu.

Un sliktākā daļa - ja gribi, lai tavs ieraksts tiktu pievienots, to nāksies darīt manuāli, aizpildot veidlapu.

Iepriekšējā versija

Lapai ir 300mb plūsmas limits mēnesī, tā kā lietot saudzīgi un ja, kaut kas nestrādā, ziņot PM.

Logotipa izmantošana nav saskaņota ar administrāciju.

Edited by ???