Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Topiks sliktām atsauksmēm

Recommended Posts

Pašu čali sauc arvils antonovs 

rudeni apisa chomu . Divas lapas atpakal bija posts par vinju . Google iesitot Arvils Antonovs ir gan pases bilde gan sudzibu kalns .. 

953094ED-9BF7-430F-8A69-8C0F955BDA0F.jpeg

Čalim diezgan labs biznesa plāns :hehe: jūs ar takā auna pieres tik sūtat naudu neredzot preci utt. Bet nu es domāju tas līdz laikam kāmēr viņš appisīs kādu kam nebūs slinkums aizbraukt uz daugavpili un dabūt viņu rokā. Ganjau jums kādam ir kāds papucīts ments, paprasat lai noskaidro viņa dzīves vietu,savācat appisto fanupūlciņu un aizbraucam viņu sagaidīt ar siltiem sveicieniem. Jo juridiski jūs viņam neko neizdarīsiet. 

Tak tur jau sludinājuma tekstā bij skaidra lieta ka apisiens,jo rakstīts uz fikso un ar vistas kāju.. :D

Bet nu žēl,ka tādi uzrodas nez no kurienes,un izmantojot ss.com,apčakarē puikas.

Škrobīgi jau ir noskatīties,bet tādu jau nau mazums. :pizdi:

Puikas,nu nevajag uzticēties,kautvai pa lētuci kautko grib ātri nogrūst,tur tak daunim skaidrs ka tur ir kas netīrs

NEUZĶERATIES,lai veicas!

On 2018.01.25. at 22:53, Chuchel1 said:

Pašu čali sauc arvils antonovs 

rudeni apisa chomu . Divas lapas atpakal bija posts par vinju . Google iesitot Arvils Antonovs ir gan pases bilde gan sudzibu kalns .. 

953094ED-9BF7-430F-8A69-8C0F955BDA0F.jpeg

es piss , mans vecais klasesbiedrs :D , viņs visu laiku kaut kaadas mahinaacijas mukjii :D ieteiktu tureties pa gabalu no vinja, iet runa par visadiem darijumiem , vinjsh visu savu dziivi sabojaas un ceru ka nevienu liidzi neparaus.

Edited by Vaivads

1 hour ago, Pidžio said:

Sliktas atsauksmes par user @Art1s. Bija ierakstījis ka meklē radiatoru, man bija, es protams piedāvāju. Atsauksmes bija normālas, tāpēc uzticējos. Uzskaitīja man naudu priekš omnivas un sarunājām kad izsūtīšu radiatoru tad uzreiz uzskaitīs naudu. Tikko kā aizsūtīju video kā ieliku skapītī paciņu džeks uzrakstīja pēc stundas pārskaitīšu, uzreiz sapratu ka nebūs labi. Atsūtīja man bildi ka ķip ir uzskaitījis naudu. Gaidu jau 4 dienu, kā naudas nav tā nav. Džeku sauc Artis Krasjukovs, dzīvo Rēzeknē. Kad uzskaitīsies nauda, atsauksmi izņemšu.

Pirmo reizi dzirdu ka Artis butu kadu appisis,jo vienmēr ļoti godīgs.

1 hour ago, Pidžio said:

Sliktas atsauksmes par user @Art1s. Bija ierakstījis ka meklē radiatoru, man bija, es protams piedāvāju. Atsauksmes bija normālas, tāpēc uzticējos. Uzskaitīja man naudu priekš omnivas un sarunājām kad izsūtīšu radiatoru tad uzreiz uzskaitīs naudu. Tikko kā aizsūtīju video kā ieliku skapītī paciņu džeks uzrakstīja pēc stundas pārskaitīšu, uzreiz sapratu ka nebūs labi. Atsūtīja man bildi ka ķip ir uzskaitījis naudu. Gaidu jau 4 dienu, kā naudas nav tā nav. Džeku sauc Artis Krasjukovs, dzīvo Rēzeknē. Kad uzskaitīsies nauda, atsauksmi izņemšu.

"Kad uzskaitīsies nauda, atsauksmi izņemšu." Tad pie reizes arī uzdejosi! ;) 

Nedaudz par pašā "sūdzmaņa" jeb Nika Rainera Ādamsona no Ogres :D (Tavā stilā) godīgumu - prece, ko saņēmu nemaz nebija tāda, ko rādīja foto, iepakojums, kad saņēmu paciņu bija sadragāts (Tas tā.. :D) un pats radiators arī ir daudz sliktāks nekā bildēs rādīts (stiprinājumi turas uz "puņķiem"), par smaku, kas nāca no viņa... neko neteikšu! :) 

Par naudu - Izsūtīju, abas reizes saņēmi ss... :) 

Sarunājam visu WPP, nesaprotu, kpc tas bija jāceļ te augšā, saprotams, kā īstena sieviete siltas čuras noturē nevar (neapvainojies ;) )... -_-

Sveiki,

Vēlos sniegt sliktu atsauksmi par user @kabans-. Biju ielicis sludinajumu, ka pārdodu izpūtēju, protams pirmais, kas uzrakstīju tam pārdevu, šis šajā gadījumā bija šis ''Jaukais čalis'', galvenais viņš man pats lika iedot savu foruma nick un ko vēl ne, bet  nu labi strunts par to.Krc bija tā, ka devos uz norunāto vietu, pirmkārt man nebija jadodas pie viņa, bet viņam pie manis, galu galā viņam vajadzēja to izpūtēju, bet nu labi, kas tad man bija aiziet pāris kilometrus uz norunāto vietu, vienīgi, ka zaudēto laiku neatgūsi, bet nu labi, norunātajā vietā pārdevu izpūtēju, man vins teica, ka bija pazaudējis 10 eur, un centās viņus atrast, es sapratu, ka man nav laika un sarunājam, ka vēlāk aizsūtīšu konta nummuru, un ari vēlāk saņemtu naudu. Protams nauda vēl nav saņemta līdz šij dienai, man tie 10 eur shur tur, bet tā stūlbā sajūta, ka tu uzticies kādam, bet tāpat galu galā ir šādi cilvēki, kuriem pilnīgi nospļauties uz cieņu. Ja naudu atskaitīsi, sūdzību izņemšu, savādāk samierinies ar sliktu reputāciju, kā skatos neesmu vienigais, kuru esi apzadzis :)

Screenshot_20180501-205848.thumb.jpg.f1b60e96300921180604d282c24d0521.jpgIMG_20180501_210026.thumb.jpg.f476984afe508f7eb2586315d10cbbf1.jpgScreenshot_20180501-205831.thumb.jpg.87dce1e3027926eb2f1d2e480e4c636f.jpg

Sliktas atsauksmes par Eduard66

Nekad nesūtat tam durakam bildes, ne arī kādu info par detaļu. Lielākā daļa no foruma laikam tagad ir kļuvuši par dauņiem, kuri spēj tikai prasīt bildes un vēlāk ingorē. Forums ir degradējies, viennozīmīgi.

Un ir sajūta, kad tās bildes tiek izmantotas citu foruma lietotāju apšmaukšanai. 

Sliktas astsauksmes par @Bushmaniss.Pasūtiju vakumnieku,ieskaitiju viņam naudu un kādu nedēļu gaidiju kamēr izsūtīs,tagad dabuju citu vakumnieku,teicu lai skaita atpakaļ,bet viņam laika nav ieskaitīt

Sliktas atsauksmes par @gen_robertos, Pārskaitiju naudu par amortizātoru, prasiju, lai atsūta bildi ar čeku, ka ir izsūtijis un visu laiku saka, ka vēlāk atsūtīs, bet jau trīs nedēļas nav neko atsūtijis, prasiju, lai sūta atpakaļ naudu, bet neatbild.

Neiesaku sadarboties.

@ThePiKeMoNo - pirms ~ 2 ned iegādājos karterus ar srkas disku aizmugurējo. Jautāju vai ir kādi defekti - tikai 1 vītne variovākam.

ok, tā kā kādu laiku ar scooteriem nekrāmējos, domāju ka iesmērēšana būs izmirusi, bet nē.,

Noskrūvējot disku konstatēju, ka trumuļa bremžu vieta diska iekšpusē ir nošpaktelēta, jo sēža ir bijusi izdilusi.

Uzreiz ko iedomājos - ja manā vietā būtu kāds cits nopircis, kurš tā arī mauktu ar rolleri ar šo dzīvībai bīstamo disku un nosistos, vai Tu @ThePiKeMoNo atbildētu tiesas priekšā?

disku ar visiem karteriem utilizēju uz metāliem, jo nebija lietojami.

es ceru ka šī būs morāle visiem smērētājiem, ka tie 50, 70, 100 eur nav vērti cilvēka dzīvības.

Screenshot_2018-05-26-17-57-22.png