Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Topiks sliktām atsauksmēm

Recommended Posts

Tātad, ļooooti slitka atsauksme par kkadu Policistu, Foruma tgd nevaru viņu atrast, bet numuru ņēmu no foruma. Sarunājam ka maksāsim 50/50. Es aizūtiju pusi atsutija čeku, ka ir izsutijis, bet vakar viņš man pateica, ka ir atnacis uz Saldu, bet vairs nav  sazvanams. Un pie viņa ir kods lai izņemtu paciņu. Tiko sazvanijus ar Omnivu un viņiem radas, ka vakar jau ir tikts izņemts āra.. Palidziet.. Ko tagad darīt? Ideja iet uz policiju

VuskansDavis raksta - gan jau user valstspolicija

Edited by VuskansDavis

Slikto Atsauksmju Topika Apkopojums

Drīzumā salabošu bilžu linkus, saraksta fails spoilerī, apakšā.

*Apkopojamajā materiālā informācija ir tikai informatīva rakstura, tā var neatbilst patiesībai.

*Apkopojumā atrodamā informācija ir ņemta no ''Topiks sliktām atsauksmēm''.

*Tas, ka lietotājs atrodas šajā sarakstā nenozīmē, ka ar viņu nedrīkst veikt darījumus! Tiek iekļauti tikai lietotāji, kuri citam lietotājam ir nodarijuši materiālus zaudējumus.

*Lietotāji, kuri šajā topikā ir vispopulārākie, ir atzīmēti ar sarkanu/trenkrakstu. Šie lietotāji ir radijuši zaudējumus vismaz 3 dažādiem lietotājiem.

94cf098382dd4d99a1b0d7c7c8365492.png

LŪDZU ATSAUKSMĒS NORĀDIET ARĪ VAINĪGĀS PERSONAS SCOOTER-POWER.LV LIETOTĀJVĀRDU, LAI VAR VEIKT IERAKSTUS ŠAJĀ SARAKSTĀ. TĀS ATSAUKSMES, KURĀS IR MINĒTS TIKAI TELEFONA NUMURS NETIEK IEKĻAUTAS.

Pilnā versija. (v.1.0.7.)

e61c5815e40e48d084adabfd1f8286a9.png8b431508443d4314a359da71ca7e4d6b.png8d89dcb619404c3a95d74adbadff5e32.png

Faila links: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1x22wTAxLedgGKpPPeG11Q947WTKQ6030VJmxZ3ejoJw/edit?usp=sharing

Lai palielinātu - labā peles poga uz attēla > Atvērt jaunā logā!

Edited by ???

Tātad vakar šis nummurs uzrakstīja +37126296782 ar piedāvājumu pādot karbi pa 25, es paprasīju vai pa 20 nevar jo man choku īsti nevajadzēja, čalis nosauca mani par kapeikappisēju (screenos redzams) . Labi tas tā. Viss tika sarunāts pāskaitīju naudu , čalis uzraksta, ka jau ejot likt iekšā paciņu un viss vairs nekādas ziņas no viņa - LV66PARX0016694850001
Māris Vilders, dzīvojot jēkabpilī. Nezinu, ko tagad darīt .. telefons izslēgts nekur nekādas ziņas. Ja viss nokārtosies topicku izņemšu Screenshot_2017-04-28-15-29-38.pngScreenshot_2017-04-28-15-29-49.pngScreenshot_2017-04-28-15-29-49.pngScreenshot_2017-04-28-15-29-30.png

Man tas pats par to Valstspolicija! Aizskaitiju pusi naudas, neko nesaņēmu. Sarunājām pa pakomātu, bet apčakarēja. Un naudu lika sūtīt uz cita cilvēka kontu, jo viņam esot citadele.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Sliktas atsauksmes par @SRE. pārdeva 2 grupas, 1 cilis teica ka metināts pie izpludes, padomāju ok. skatos jo gabals ar spiļku bija nolūzis bet izradās ka iekšā vel ir metināts izplūde, pa kurieni tgd pilina ūdens, nu zbs. 2 grupai ir bijis klins un protams virzulim gabals nolauzts, par ko arī neteica. 

Edited by Stanlock

Lieliski sliktas atsauksmes par @PARTS4piamina Džeks pārdeva Gilera Stalker. Jautāju kas viņam trūkst, viņš atbild- kloķis, cilis, transmisija, aizdedze. Domāju, ā nu labi, braukšu pirkt, sadabūšu detaļas un varēšu braukāt. Labi sarunāju transportu un visu, braucam pakaļ. Aizbraucu, skatos, no motora ir tikai pliki karteri, pat bez špilkām un reduktora. Es, nu labi gaidu, mosh tūlīt iznesīs pārējās detaļas, katad :D Skatos ka nav visi plastmasi, jautāju kur ir aizmugures sāni, viņš saka ka tie neesot. Man tāds b*e vecīt tu teici ka nav cilindrs, kloķene un transmisija. Nu tad viņš- nu jā jā, par vizuālo neiedomājos un es neesot neko vairāk jautājis. Parasti uzreiz pasaka kas nav, nevis ka katru detaļu jāpārjautā. Nekā tur nav, tikai atliekas no tā rollera. Rezultātā jāmaksā man par sarunāto transportu, šoferim un man iztērēts laiks un nauda. Man ir bijuši daudzi rolleri, bet nu šitik stulbu gadījumu sastopu pirmo reizi. Ko tad viņš domāja? Ka man staros acis pirkt apmēram neko? Neiesaku sadarboties ar šo čali, varbūt tikai tad ja izpratiniet viņu kā tiesā ar jautājumiem. Vēlāk atraksta ka varot pārskaitīt 5eiro man, jo jūtoties vainīgs, par to ir jādomā pirmstam, nevis pēc tam. Ko tad vairs tie 5eiro dod, nejau ar autobusu braucu, lai tas ko izteiktu. Cik tik deali nav bijuši un ar nevienu nav bijis tā. 

Edited by Rodrigoz

17 minutes ago, peugeot speedfight2 said:

Sliktas atsauksmes par Niku Neilandu .

Tātad bijām sarunajusi ka perku pa pakomatu yasuni trubu pa 55eiro.nosakuma aizsutu 25euro un teica ka rit izsutis tā pagaja nedeļa kad beidzot izsūtīja , atnāca prece bet viņš kodu nedeva ,teica kad bus pārējā nauda bus kods ,nulabi Panemu un aiz skaitu pārējo naudu , pēc 2vam dienam iedod kodu ,braucu pakaļ , iznemu ara bet tur ir kkadas sudains klusinātājs izjats - tagad nezinu ko darīt 

Pavisam vienkarsi ej uz policiju raksti iesniegumu:great:

Sliktas atsauksmes par Kaspars Lubans telefona numurs 27325391 ir arī personas kods piedāvāja karbi visu sarunājām ka caur omnivu sūtīs utt pateica ka izsūtīja naudu pārskaitīju no ta laika kā pazuda tā arī viss ja kaut kas mainīsies atsauksmi ņemšu ārā. 

sliktas atsauksmes par Kaspars Lubans 27325391  140386-21598 pārdeva karbi.. ieskaitiju naudu un tad visūr nobloķēja... nekur nav sasniedzams 

tagad dosim 2 dienas detaļu vai naudu un tad ies uz Policiju rakstīs iesniegumu un tad jau redzēs

Edited by Plan4eg

Sliktas atsauksmes @Pikaču nopirku viņa bijušo rolleri un teica ka parrakstīs, tagad gaidu jau no februāra kad parrakstis man rolleri bet pats neliekas ne zinis, saka ka saimnieks esot ārpus latvijas un nevar veikt parraksīšanu. Kad saimnieks ''itkā'' pārradas tapat nekadu atbildi neesmu dabujis vislaik tik atliek, saka ka pajautās utt..

vel pa vidam man aprilim pietrūka fāras un aizmugurejais rokturis un tā tieši viņam esot, atsutija bildi, detaļas man apmierināja, naudu parskaitiju bet detaļas gaidu jau kādu menesi, un saka ka esot izsutijis un čeku esot atstājis pastā, un aizbildinas ka piektdien detaļām jaatnāk (nu jau kurā piektdiena pagajusi un neka nav) liekas summa nav liela bet tas naudas no gaisa arī nekrīt, un rolleris arī stāv pakārts gaisā

pašam dusmas nāk:kaspich:

Pikaču

Slikta atsauksme par @keeway fact . Sarunājām mainīties ar rolleriem - mans bws pret viņa 2genu. Abiem rolleriem dokumenti bija. Aizvedot pie viņa uz Skrundu, devu sava bws dokumentus, viņš teica ka pagaidām lai paliek pie manis viņi, jo viņam uz rokas neesot srkas,bet drīz dabūšot un tad vai nu tos atvedīs uz Rīgu vai atsūtīs, piekritu tam, jo tajā brīdī dokumenti uzreiz nebija vajadzīgi. Šobrīd kopš maiņas brīža jau pagājušas 7 nedēļas. Ziņas izlasa, bet neatbild. Šaubos vai viņš vispār plāno man atdot tos dokumentus. Ja dokumentus saņemšu, atsauksmi izņemšu.

Sliktas atsauksmes par user: @burbulis. Sarunāju pirkt no viņa 17.5 mm karbīti! Pārskaitīju naudu, un sarunāju, lai sūta caur Omnivu, pēc desmit dienām sūtījums vēl nebija atnācis, sazinājos ar Omniva pārstāvi un man teica, ka no viņa nummura nekas nav sūtīts uz pilsētu, kurā es dzīvoju, un uz manu nr. nekas netika reģīstrēts! Bet tas sakot, ka ir izsūtījis un draud ar sava Tēva sakariem, kā arī sados pa galvu! :)

Krc Artūrs Ivanovs LV66PARX0016694850001 ja kads ir vel appists no sis personas lugums rakstit, iesu kad driz uz policiju rakstit iesniegumu..

Rakstija no 22435451 nr bet protams tas ir fake nr uzdevas par foruma Flomasteru un teica ka esot no VP(kas noteikti ir sadirsts)

On 2017-5-6 at 22:35, Stanlock said:

Sliktas atsauksmes par @SRE. pārdeva 2 grupas, 1 cilis teica ka metināts pie izpludes, padomāju ok. skatos jo gabals ar spiļku bija nolūzis bet izradās ka iekšā vel ir metināts izplūde, pa kurieni tgd pilina ūdens, nu zbs. 2 grupai ir bijis klins un protams virzulim gabals nolauzts, par ko arī neteica. 

Viss tas pats par tevi. Sīkais kropli

Viens cilis tur huisnjim . Ir laps. 

Bet otram par to ka metināts izplūdes lūkā , jo redz tosolu pūš ārā, taču nevar jau pateikt. 

Man jākļūst par ekstrasensu lai to noteiktu. Tā nav tā autosta kompetence

Screenshot_2017-07-16-00-23-44.png

nauda papista un sapista diena. Ahujenna jums jelgava [censored]

Īsti pat nezinu kurā sadaļā šo rakstīt. Kā jau liela daļa kas pērk forumā detaļas nav nemaz reģistrējušies šeit, tā arī šis cilvēks. Pašam itkā no zaudējumiem sanāca izvairīties laicīgi noreaģējot un neizsūtot paciņu pa omnivas pakomātu. Tātad čalis, pieņemu, ka no kaut kādiem preiļiem vai tā rajona uzraksta man par cili un diezgan steidzīgi vēlas visu sakārtot. Gatavs pat uzmest 10 un vairāk eiro pa virsu tikai lai detaļa tiktu izsūtīta tajā pašā vai vēlākais nākamajā dienā. Tad viņš itkā bija pārskaitījis naudu un atsūtija man screenu. Čalis vislaik uzsvēra ka screens ir un viss ir safe, tāpēc es droši varot braukt sūtīt, vēl, par cik, viņš sūtija naudu no citadeles uz swedbanku teica ka nauda būs  nākamajā dienā vakarā. pārskaitīja man ap 16:00 (no jebkuras bankas uz jebkuru skaitot nav iespējas ka tik ilgi nauda skaitās) Dēļ tā ka viņš mani diezgan steidzināja sāka likties ka kaut kas nav tā kā tam jābūt un izlēmu šo dokumentu pārbaudīt. uzrakstīju vienam pazīstamam bankas darbiniekam un tad man sāka teikt ka bildē trūkst bankas zīmogs un personas kods nepareizs. Pašam paveicās, bet 100% zinu ka vēl diviem cilvēkiem nepaveicās un pat diezgan lielās summās tika apčakarēti. Slikti ka viņš iespējams rakstīja no priekšapmaksas nummura.(t. 24930125) Vārds itkā Antons Bērziņš.  Cerams ka kāds šo izlasīs un paveiksies un netiks apčakarēts:naac: Bet nu tādiem kājas vajag aplaust :bljee:

imgssa.png

30 minutes ago, Puika328 said:

Īsti pat nezinu kurā sadaļā šo rakstīt. Kā jau liela daļa kas pērk forumā detaļas nav nemaz reģistrējušies šeit, tā arī šis cilvēks. Pašam itkā no zaudējumiem sanāca izvairīties laicīgi noreaģējot un neizsūtot paciņu pa omnivas pakomātu. Tātad čalis, pieņemu, ka no kaut kādiem preiļiem vai tā rajona uzraksta man par cili un diezgan steidzīgi vēlas visu sakārtot. Gatavs pat uzmest 10 un vairāk eiro pa virsu tikai lai detaļa tiktu izsūtīta tajā pašā vai vēlākais nākamajā dienā. Tad viņš itkā bija pārskaitījis naudu un atsūtija man screenu. Čalis vislaik uzsvēra ka screens ir un viss ir safe, tāpēc es droši varot braukt sūtīt, vēl, par cik, viņš sūtija naudu no citadeles uz swedbanku teica ka nauda būs  nākamajā dienā vakarā. pārskaitīja man ap 16:00 (no jebkuras bankas uz jebkuru skaitot nav iespējas ka tik ilgi nauda skaitās) Dēļ tā ka viņš mani diezgan steidzināja sāka likties ka kaut kas nav tā kā tam jābūt un izlēmu šo dokumentu pārbaudīt. uzrakstīju vienam pazīstamam bankas darbiniekam un tad man sāka teikt ka bildē trūkst bankas zīmogs un personas kods nepareizs. Pašam paveicās, bet 100% zinu ka vēl diviem cilvēkiem nepaveicās un pat diezgan lielās summās tika apčakarēti. Slikti ka viņš iespējams rakstīja no priekšapmaksas nummura.(t. 24930125) Vārds itkā Antons Bērziņš.  Cerams ka kāds šo izlasīs un paveiksies un netiks apčakarēts:naac: Bet nu tādiem kājas vajag aplaust :bljee:

imgssa.png

Tieši tas pats cilvēks, atsūta šito screenu, un ik pēc 20 min raksta kad lai eju izsūtīt, un pats saka ka esmu appisējs ,jo nevaru izsutīt laikā.

Sliktas par user ravis01, daļa neatnāca, un viņš vairs neatbildēja. Sadarboties nav jēgas, ja esi pārdevēja pusē! Čalis kurš tikai kavē laiku sev un citiem, nesaprotu kāda no tā jēga. :) Ja kas mainīsies,tad atsauksmi izņemšu. 

On 2017.07.23. at 12:23, JurgisS said:

Tieši tas pats cilvēks, atsūta šito screenu, un ik pēc 20 min raksta kad lai eju izsūtīt, un pats saka ka esmu appisējs ,jo nevaru izsutīt laikā.

bija tiesi tas pats

On 2017.07.23. at 11:50, Puika328 said:

imgssa.png

man tiesi tas pats, teica ka naudu tulit atskaitis man seb banka a vinam citadele teica ka divas dienas nauda nākot un kad atskaitiss naudu atsutis screen,nu labi vins man atsuta a es nevareju taja diena isutit pienak nakama diena chalis noblokejis wpp un paproveju uzzvanit radas ka shads nr neeksiste. Diezgan paveicās man

Edited by Maarcha

On 2017.07.23. at 12:23, JurgisS said:

Es arī pievienojos gandrīz pakāsu detalas 320e vertībā teic ka piemetis 20e ja izsūtīšu tajā pašā vakarā nu labi es senci atravu no darba lai paspētu izńemt kloķeni veel no Blokiem nu labi ir vinjs saka ka njems parskaita man kipa naudu nosakuma bija sanemeja banka ka swed neko nesakot kas man pa banku vinjs saka maksajums neizdevas atsuta screen kur izlaboja uz seb es taads nu lab kkas sachakarejas nu lab  saku kāda jēga śodien izsutit tapat pakomatu tiira plkst 16:00 lab sarunajam riit no riita, mutterīte saka tur kkas nav tīri riktīgi es taads ai kas var nebut kartībā specili skrienam no rīta uz pilsētu lai ieliktu paciņu tad es tāds iedomājos ka kkas nav tīrs nublab izdomāju nu ielikšu pacińu uz savu tlf nr ka saņēmēja nr jo 320e tā ir liela nauda nu lab aizsutu bildi ka ieliku saka ka nepareizo nr ieliku es saku būs kontā nauda būs durvju kods nu ok visu sarunajam pēs 30min skatos chalis visur nobloķējis tlf izslegts nu ok skaidrs paveicās tgd gaidam 3dienu kad paciņa būs atpakaļ.

Pakārt tādus cilvēkus tik žēl ka krimināllietu nevar ierosinat jo policija teica viņu neatradīs.