Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Topiks sliktām atsauksmēm

Recommended Posts

Ļoti slikta atsauksme par lietotāju PUTNS. Nopirku no viņa Area 51 šrota stāvoklī rudenī, atslēgas bija aizmirsis paņemt līdzi un stiprinājumu vajadzēja izvirpot, ko viņš solīja izdarīt. Tūlīt jau ziema beigusies, bet detaļu nav. Iepriekš vēl viņš man atbildēja, stāstīja, ka viņam ir kaut kādas problēmas un nav laika, tagad vispār neatbild.

Nu vsp ir gan :D Esmu tā darījis reizes 5. ;)

Jūs vnk nemākat runāt ;)

nešaubos, ka proti runāt. :D

Ļoti slikta atsauksme par lietotāju PUTNS. Nopirku no viņa Area 51 šrota stāvoklī rudenī, atslēgas bija aizmirsis paņemt līdzi un stiprinājumu vajadzēja izvirpot, ko viņš solīja izdarīt. Tūlīt jau ziema beigusies, bet detaļu nav. Iepriekš vēl viņš man atbildēja, stāstīja, ka viņam ir kaut kādas problēmas un nav laika, tagad vispār neatbild.

Putns jau labu laiku nav bijis forumā, aizņemts cilvēks. :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Es nesaprotu, kpc ir jāmaksā par pastu barga nauda, ja to pašu kapeiku var iedot autobusa šoferim un aizbraukt pašam pakaļ?

Protams, atkarīgs no attāluma.

Neko nepērciet no "scooterists" viņš man uzmeta, bet man ir daudz pierādījumi, viņa konts, sarakstes utt. rakstīšu policijā, lai saņem pec nopleniem čalis + vēl par draudiem no viņa puses ar rakstīšu policijā, zinās čalis...

krč jā, nikus viņi maina, bet ja konts ir daniela anisimovica vai nauris stunga, tad zinat ka uzmetīs

Ļoti sliktas atsauksmes par useri Mentalists (Madars Štelmahers), nepērciet no viņa neko! 

Čali, ja tu šito lasi, tad zini, ka varēsi atvadīties no saviem zobiem!  

Edited by elch

Tātad sliktas atsauksmes par "scooterists". Apčakarēja mani jau 2. reizi. ir man abas sanemtās paciņas, salīdzināju Nauris Stunga un Daniels Anisimovičs ir viens cilvēks jo rokraksti ir indentiski un ir izsutits no vienas pasta nodaļas. Rīt vai parīt eju uz menteni. ir zināmas adreses kur dzivo. Nodošu lietu policijas zinā. Ceru ka tam sīkajam krāpniekam kāds zobus palabos. 

Edited by Nismo

Tātad sliktas atsauksmes par "scooterists". Apčakarēja mani jau 2. reizi. ir man abas sanemtās paciņas, salīdzināju Nauris Stunga un Daniels Anisimovičs ir viens cilvēks jo rokraksti ir indentiski un ir izsutits no vienas pasta nodaļas. Rīt vai parīt eju uz menteni. ir zināmas adreses kur dzivo. Nodošu lietu policijas zinā. Ceru ka tam sīkajam krāpniekam kāds zobus palabos. 

pagaidi bik. es viņam iedevu līdz šodienas vakaram laiku. ja nekā nebūs, iesim kopā uz policiju. Man ir viņa konts, pēc tā viņu atradīs un sāksies krimināllieta, tāpat, kā ar to daugavpilieti, kurš Harijam uzmeta

Tak savācaties visi, kas tuvāk Rīgai, un griežaties Tautas balsī vai Beztabu :D šitie noteikti palīdzēs, parādīs krāpnieka seju pa visu valsti televīzijā un no kauna no mājas nelīdīs ārā!

ja vien scooter-poweris būtu oficiāls :D

Neko nepērciet no "scooterists" viņš man uzmeta, bet man ir daudz pierādījumi, viņa konts, sarakstes utt. rakstīšu policijā, lai saņem pec nopleniem čalis + vēl par draudiem no viņa puses ar rakstīšu policijā, zinās čalis...

krč jā, nikus viņi maina, bet ja konts ir daniela anisimovica vai nauris stunga, tad zinat ka uzmetīs

Arī apčakarēja mani nopirku malosi multi variatoru, str8 carboon stūri,SSP hromēto gāzes ručku teica ka ņēmis variatoru no žoga kādu laiciņu atpakaļ pasūtiju tākā neielaidieties ar viņu!!! 

Pazaudēju 45ls iešu drīzumā uz policiju!!!

Niks bija scooterists teica ka nēsot draugos iedeva kontu Daniels Anisimovičš Un kā redzu nēsmu pirmais kuru apiš visu laiku bija ataisnojumi ka nēsot nauda es teicu man [censored]** izsuti nu un beigas nekā!!

Nesaprotu kā vispār var apsits foruma savējos bet nu redz ka ir daži K*CES BĒRNI tiešām esmu tagad uzvilkts!!! :( :( 

nesen te redzēju , ka tiek ziņots par kaut kādu Miks Auziņš , kurš esot appisējs.

foruma lietotājs skyfall un skyfall2 , visticamākais, ir šis pats miks. ir pieejama viņa vecmāmiņas adrese , ja kādam ir vajadzība - dodiet ziņu PM. varbūt tā ir iespējams kaut kā šo jampampiņu pārmācīt.

nesen te redzēju , ka tiek ziņots par kaut kādu Miks Auziņš , kurš esot appisējs.

foruma lietotājs skyfall un skyfall2 , visticamākais, ir šis pats miks. ir pieejama viņa vecmāmiņas adrese , ja kādam ir vajadzība - dodiet ziņu PM. varbūt tā ir iespējams kaut kā šo jampampiņu pārmācīt.

man ir viņas vecmamiņas telefon numurs:D

čaļi palidzat lūdzu ,varbut kāds pazists vai zin kur atrodas vai kur mācas/strāda Knuts (nav tas pats no vecā powera) jeb Armands Arelis! 

Vakar sarunajam ,ka parakskaitu naudu un viņš man šorit izsuta c16 ,parskaitiju naudu protams jau vakar ,iedevu adresi visu ,viņš teica lai atsutu printscreen ,aizsutiju un uzjautaju vai ir izsutijis no rita ,uzrakstiju vairakas vestules ,neatbild ,bet biijis online 13:17 ,aj kā man šis viss nepatik! neliekas ne ziņas un neviens neko nezin! Palidzesiet ar labu informāciju varbut kautko nopelnisiet ar to! :)

Cik reizes var teikt NESŪTIET NAUDU, ir taču tāda iespēja ,kā pēc apmaksa. 

P.S Lai cīnītos ar šo apisēj koloniju, varu noskaidrot jebkuram deklerēto dzīvesvietu.

Nja ,bet vecja foruma bija Knuts no kura jau biju sutijs detaļas pirms 2 gadiem un domaju ,ka tu viss ok ,a šitas čalis paņemis viņa niku ,lai uzticetos un tā

!