Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Topiks sliktām atsauksmēm

1 417 posts in this topic

Takā šis ir jauns forums, tad arī šinī forumā varu ierakstīt "ļoti" sliktas atsauksmes par user "Nikolajs" jeb kā tgd viņu sauc "fiberglassproducts". 

Iepriekšējajā forumā viņam bija vēl cits niks, bet to neatceros :D

Rīkojas līdzīgi kā "scooterlion.lt", dažus appiš, dažus neapiš. Jau sen pasūtiju pie viņa c21 kopiju, kad viņam primārais bija taisīt trubas, nevis plastmasus, iemaksāju 40ls, solija, ka drīz būs, bet beigās pazuda un uzmeta [censored]uju, un neesmu vienīgais cilvēks. 

driver5 man pirms divām nedēļām teica, ka ņems karbi, lai atlieku tā rakstu ik palaikam viņa, saka kaņēms ņems, laiks jau pagājis, uzrakstu šim a huje, ne atbild nekā. pscccc padirsu pircējus dēļ viņa.

Arī gaidu sūtījumu no scooterlion no vasaras sākuma, tagad jau visas lietas iet caur patērētājtiesībām, kādu laiku arī neatbildēja skype, taisīju viltus profilus un sāku runāties un pēkšņi paprasīju par savu sūtījumu #815 un tie uzreiz pēc viena teikuma apklusa. Kad iesaistījās patērētājtiesības uzreiz parādījās detaļas, bet vairs nebija aktuāli, tagad jau arī pāris mēnešus gaidu naudu, cerība ir kkāda. Summa ap 90ls, tākā domājat pirms sūtat no turienes.

Kā jau tev teicu...pārdodu abus nevis vienu gredzenu, tas ,ka Tu nerubī ,ko tev saka nav mana vaina. ;)

Par purnā došanu...

Gaujas iela 36, Ādaži. :)

Vai katru darba dienu Rīģas 6.vidusskola. :)

Hook: Es nezinu tu esi patiešam dīvains un visspilgtāk kas man izbrīna par tevi tu nesaproti ko raksti un bieži raksti bučiņas kā kautkāds gejārs. Ja pardod abus, tad nevajadzeja rakstit kad nopirku divus gredzenus pa tik, tad abi pa 10 Ls un tad viens gredzens sanak 5 Ls. Un vēl pasaki ka tu tā nerakstiji. Un kad es tev piedāvaju vel zemāku cenu par 5 Ls tu kko tur uzrakstiji ka par zemu un tad izgaji no skype. Nezinu ar ko viss beidzas ari tavu mhr 2005 gada variatoru (kurs Itka bija parast multivars 2000).

Edited by Nezinamais

Tu vsp rubī ko raksti?

Es izgāju no skype ,jo man nav vēlmes censties Tev iestāstīt ka es nepārdodu vienu gredzenu :D

Es vnk uzliku uz tevi mīksto, bet Tu to nesaprati... Puiss, kur tevī ir loģika?

Šā vieta es labāk būtu atbildējis šādi :

:D :D :D

Jo zinu, ka Tev kko teikt nav jēgas.

P.S.

Ja neēsi lasījis ko fuckingcrazy rakstīja, nerunā :)

Hook: Es nezinu tu esi patiešam dīvains un visspilgtāk kas man izbrīna par tevi tu nesaproti ko raksti un bieži raksti bučiņas kā kautkāds gejārs. Ja pardod abus, tad nevajadzeja rakstit kad nopirku divus gredzenus pa tik, tad abi pa 10 Ls un tad viens gredzens sanak 5 Ls. Un vēl pasaki ka tu tā nerakstiji. Un kad es tev piedāvaju vel zemāku cenu par 5 Ls tu kko tur uzrakstiji ka par zemu un tad izgaji no skype. Nezinu ar ko viss beidzas ari tavu mhr 2005 gada variatoru (kurs Itka bija parast multivars 2000).

Takā šis ir jauns forums, tad arī šinī forumā varu ierakstīt "ļoti" sliktas atsauksmes par user "Nikolajs" jeb kā tgd viņu sauc "fiberglassproducts". 

Rīkojas līdzīgi kā "scooterlion.lt", dažus appiš, dažus neapiš. Jau sen pasūtiju pie viņa c21 kopiju, kad viņam primārais bija taisīt trubas, nevis plastmasus, iemaksāju 40ls, solija, ka drīz būs, bet beigās pazuda un uzmeta [censored]uju, un neesmu vienīgais cilvēks. 

Esmu drošs ka fiberglassproducts un  Nikolajs nav viena un tā pati persona... Zinu kā katru no viņiem sauc un ar Nikolaju man problēmu nebija, tagad jau vairākas reizes sadarbojos ar fiberglassproducts - VARU TEIKT TIKAI LABU :)

Ir tā pati persona, bet teikšu godīgi, man nekad problēmu nav bijušu. ;)

Esmu drošs ka fiberglassproducts un  Nikolajs nav viena un tā pati persona... Zinu kā katru no viņiem sauc un ar Nikolaju man problēmu nebija, tagad jau vairākas reizes sadarbojos ar fiberglassproducts - VARU TEIKT TIKAI LABU :)

Hz, man arī problēmas ar viņu nebija!  :hvz:

Negribēju taisīt jaunu topicu, tāpēc rakstu šeit, vēršos pie visiem tiem, kurus apkāsis ir Miks Auziņš, ja arī tevi tas nabags ir apkāsis lūdzu uzraksti man PM! Ir doma, kā piedzīt no viņa līdz pēdējai kapeikai! 

sliktas atsauksmes par bungis saka ka nem dalas beigas neko nepanem neatbild besi!

kada sakara tu man kko saki ja es teicu tagad nau nauda un nevaru panemt problem?

kada sakara tu man kko saki ja es teicu tagad nau nauda un nevaru panemt problem?

Jēga tad tu saki ka nem nem beigas neko neatbildi?, es atsaku citiem un tu beigas saki ka nenem :@

Jēga tad tu saki ka nem nem beigas neko neatbildi?, es atsaku citiem un tu beigas saki ka nenem :@

ai nu ka lai panemu domaju ka bus nauda un varesu panemt, nebija ko tad man darit pastasti aspratis.

tad nesaki ka nem un necakarejies

vispār es nesaprotu šitos atlicējus:D kurš pirmais ņem tam un arī pārdod

kā krieviski saka v boljshoj semje jeblom ne sholkajut :D

Tātad ir liela sūdzība par user Bamburīns. Es biju ielicis sludinājumu ka pērku vārstu un viņs man piedāvāja Vforce vārstu pa 20ls, pie tam vēl stāstīja ka bija viņu pircis no user zogs bet viņam itkā nav viņš paticis. Es kā muļķis viņam pārskaitīju naudu, jo redz viņam vajadzēja steidzami. Tā nu viņš solījās uzreiz nākošajā rītā izsūtīt, bet kā jau es paredzēju neizsūtīja jo visu laiku bija atrunas ka naudas nav utt. Tā pagāja 2,5 nedēļas un vins turpināja stāstīt visādas atrunas ka nevar izsūtīt, bet par brīnumu 28.01.2013. man zvanīja un pateica ka izsūtījis man Vforce vārstu. tad es saņēmu paciņu taču to atverot secināju ka tas sīkais mani ir apčakarējis jo Vforce vietā es saņēmu vārstu kura vērtība ir labi ja 2ls un tas bija no nezināmas izcelsmes motocikla. 

Nu ko, vienīgais ko es varu pateikt ir tas ka Neielaidieties sakaros ar viņu un vispār viņu varētu iesūdzēt mentenē par krāpšanu jo viņš uzdodas par Danielu Anisimoviču.  :nene: 

Edited by Nismo

+ Neielaidieties ar to sūkātāju danielu mani arī apisis, ķip pārdeva c16, atnāca paciņa a tur kkāds sapists vario vāks [censored]

Tātad ir liela sūdzība par user Bamburīns. Es biju ielicis sludinājumu ka pērku vārstu un viņs man piedāvāja Vforce vārstu pa 20ls, pie tam vēl stāstīja ka bija viņu pircis no user zogs bet viņam itkā nav viņš paticis. Es kā muļķis viņam pārskaitīju naudu, jo redz viņam vajadzēja steidzami. Tā nu viņš solījās uzreiz nākošajā rītā izsūtīt, bet kā jau es paredzēju neizsūtīja jo visu laiku bija atrunas ka naudas nav utt. Tā pagāja 2,5 nedēļas un vins turpināja stāstīt visādas atrunas ka nevar izsūtīt, bet par brīnumu 28.01.2013. man zvanīja un pateica ka izsūtījis man Vforce vārstu. tad es saņēmu paciņu taču to atverot secināju ka tas sīkais mani ir apčakarējis jo Vforce vietā es saņēmu vārstu kura vērtība ir labi ja 2ls un tas bija no nezināmas izcelsmes motocikla. 

Nu ko, vienīgais ko es varu pateikt ir tas ka Neielaidieties sakaros ar viņu un vispār viņu varētu iesūdzēt mentenē par krāpšanu jo viņš uzdodas par Danielu Anisimoviču.  :nene: 

kkā skatos appisēji uzradušies daudz, bet nu kurš pasūtot ar pēcapmaksu paciņu neatver pastā, pirms samaksā :D

cik zinu tad, tas nav iespējams.