Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Topiks sliktām atsauksmēm

Recommended Posts

user maxxx____ pilnigs pajobaks neatistijies, grib njemt plauktu izsutu bildes ar iso plauktu, tas saka ka tas nau isais, es saku nu kads tad ir minareli isais plaukts? vins atsuta bildi ka vajagot no piadza plauktu bet kautgan pasham kjip esot slaideris! domaju ka kkads apisejs vinsh ira!

user maxxx____ pilnigs pajobaks neatistijies, grib njemt plauktu izsutu bildes ar iso plauktu, tas saka ka tas nau isais, es saku nu kads tad ir minareli isais plaukts? vins atsuta bildi ka vajagot no piadza plauktu bet kautgan pasham kjip esot slaideris! domaju ka kkads apisejs vinsh ira!

+ man arī rakstija par karbi, es visu paskaidroju un tad šis uzdod dahuja jautajumus uz visiem atbildu,bet pectam seko atbilde no viņa puses ai akrbi neņemšu,jo tu par daudz jautājumus jautā loģika?, kur prāts.

Haroch sliktas atsauksmes par user bublegum. Atrakstija man un piedavaja kolektoru un filtru, nu ok visu sarunajam pateicu lai nepardod nekam citam un par izsutisanu sarunasim, pirmdien izsutitu. Sodien uzjautaju, par daljaam. Atbild kad nav kolektora vairak var tikai filtrus pardot....

Protams slikti, ka čalis nepaziņoja tev, bet piemēram kad es pārdodu daļas man vienalga kas viņas pērk, galvenais, lai man ātrāk naudiņa kontā ienāk, tāpēc es, un domāju, ka arī liela daļa šī foruma lietotāju detaļu pārdos tam, kurš to pirks ātrāk. Protams slikti, ka čalis nepaziņoja tev

Karoča ja jums piedāvā detaļas ar niku Bublegum neuzticaties Miks Auziņš Liepājnieks (Apčakarēs!) 
Nācās samierināties ,ka apčakarēja ar plauktu! :( :( :(
Un ja satiekat kādreiz pasveicinat mani tā no sirds! :/

Edited by Kritops

Karoča ja jums piedāvā detaļas ar niku Bublegum neuzticaties Miks Auziņš. Apčakarēs! 

Nācās samierināties ,ka apčakarēja ar plauktu! :( :( :(

Man Visas daļas idealas ir pārdevis tepat Grobiņā, gan Liepāja, kāda sakarā tu raksti ka viņš tevi apčakarēja, viņš man vienreiz stāstija par to lietu kas bija ar plauktu, taka nevajag

Karoča saņemu vēstulie no user:Laacis,kad šis grib pirkt manu 17,5mm karbi.

Nu labi,tad raksta,lai nepārdodu,kad naudu dabūs 14-18.janvāra,gaidu,gaidu,prasu vai viņš pirks,bet huju,saka ai man draugs iedeva karbi,tāds idiots,speciāli gaidīju,bet še tev,apčakarē :)

Edited by f33m
tas nav iemesls lai cilvēku uzskatītu par idiotu. pircējs var ari napadot ziņu, ka nepirks.

Karoča saņemu vēstulie no user:Laacis,kad šis grib pirkt manu 17,5mm karbi.

Nu labi,tad raksta,lai nepārdodu,kad naudu dabūs 14-18.janvāra,gaidu,gaidu,prasu vai viņš pirks,bet huju,saka ai man draugs iedeva karbi,tāds idiots,speciāli gaidīju,bet še tev,apčakarē :)

droshi vien nevareja naudu atrast nekur :D

Neiesaku sapīties ar scooterlion.lt . Jau kopš 2012 gada aprīļa gaidu amīti. Pagaidām nevienu nr uz kuru varētu piezvanīt neesmu atradis , skype neatbild , e-pastā neatbild , adrese no kuras pirmstam nākušas detaļas šauļos nav iespējams atrast , pats biju aizbraucis un pārliecinājos :@ Kādam varbūt ir nummurs pa kuru varētu tos krānus dabūt pie dziesmas ?

Neiesaku sapīties ar scooterlion.lt . Jau kopš 2012 gada aprīļa gaidu amīti. Pagaidām nevienu nr uz kuru varētu piezvanīt neesmu atradis , skype neatbild , e-pastā neatbild , adrese no kuras pirmstam nākušas detaļas šauļos nav iespējams atrast , pats biju aizbraucis un pārliecinājos :@ Kādam varbūt ir nummurs pa kuru varētu tos krānus dabūt pie dziesmas ?

domāju, ka maza iespēja viņu dabūt rokā + vēl tas, ka ir no LT viņš. bet, var jau paveikties

es vasarā gribēju pārliecināties, vai tas scooterlion.lt ir drošs, beigās no dažādiem galiem sanāca rezultātā lieta tāda, ka aiz vārda scooterlion.lt sēž viens cilvēks, kas sūta detaļas nezinu no kurienes, un nu jā, sapratu, ka nav tolks iepīties.

nezināmais: uzraksti sīkāk, tavs posts nav izsmeļošs.

es vasarā gribēju pārliecināties, vai tas scooterlion.lt ir drošs, beigās no dažādiem galiem sanāca rezultātā lieta tāda, ka aiz vārda scooterlion.lt sēž viens cilvēks, kas sūta detaļas nezinu no kurienes, un nu jā, sapratu, ka nav tolks iepīties.

nezināmais: uzraksti sīkāk, tavs posts nav izsmeļošs.

es ar pasūtīju no turienes pazvanīju vinjiem un visu sarunāju un pec kāda laika dabūju savas pasūtītaas daljas ;)

Mana pieredze ar ScooterLion - pasūtiju paciņu, gaidīju kkādus 10mēnešus, vienu brīdi pat bija mani nobloķējuši skypā, bet tad uzstaisīju fake profilu, piedraudēju ar policiju, un pēc nedēļas ziņa no pasta. :D Stāstija, ka atvainojās, ka tik ilgi bija jāgaida, pirmo reizi tik ilgi, blablabla, problēmas ar sūtišanu uz Latviju, karoče plika diršana. beet aanyway, beigās visu dabūju. :) Otreiz neriskēšu, protams. ;D

Mana pieredze ar ScooterLion - pasūtiju paciņu, gaidīju kkādus 10mēnešus, vienu brīdi pat bija mani nobloķējuši skypā, bet tad uzstaisīju fake profilu, piedraudēju ar policiju, un pēc nedēļas ziņa no pasta. :D Stāstija, ka atvainojās, ka tik ilgi bija jāgaida, pirmo reizi tik ilgi, blablabla, problēmas ar sūtišanu uz Latviju, karoče plika diršana. beet aanyway, beigās visu dabūju. :) Otreiz neriskēšu, protams. ;D

atceros es arī ar policiju draudēju  es jau domāju ka mana nauda un viss parējais ar galiem :) bet nee tomeer dabūju ;)

Sveiki, vēlos brīdināt par lietotāju ''parpircejs'' (vecajaa foruma) jeb īstajā vārdā - Daniels Anisimovičs. Neielaidieties nekāda veida darijumos. Es no viņa gribēju nopirkt koso speedo (viņš personīgi piedāvāja) pa 25Ls. Sarunājām ka pārskaitu un tad viņš sūta, es pārskaitīju, bet kā nav speedo tā nav. Uz vēstulēm ar neatbildēja. Nezinu vai viņš vispār ir jaunajā forumā piereģistrējies, bet nu viņš dzīvo Liepājā.

mani tieshi taa pat vinjsh appisa ar karbi, vajag kkad dabuut rokaa vinju un sejaa iedot vinjam par to ka visus shitaa chakaree

Kā jau tev teicu...pārdodu abus nevis vienu gredzenu, tas ,ka Tu nerubī ,ko tev saka nav mana vaina. ;)

Par purnā došanu...

Gaujas iela 36, Ādaži. :)

Vai katru darba dienu Rīģas 6.vidusskola. :)

Fishmen: Gari jāstāsta. Īsi sakot pat nebrinos, kad daudzi viņu nodirš un pa purnu vēlas sadot. Patiešam ļoti dīvains eksemplārs.