Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Topiks sliktām atsauksmēm

Recommended Posts

slikatas atsauksmes par jegerbomba aizsūtiju naudu ši saka ka ir izsūtijis beigās pasaka ka ir norādijis nepareizu adresi un paciņa ir atnākusi uz viņa mājām un izsūtīšot vēlāk taga jau neatbild uz sms zvaniem un PM pilnīgs ahujel . ja kāds zin kauko par viņu kādu informāciju dodiet ziņu om lūdzu paldies jau iepriekš

USERS Krestiks jeb Krists Liepkalns, neiesaku veikt darijumus ar šo MAUGLI, Aizsutiju (pakaļējo disku) ar pecapmaksu , jau kā menesis pagāja un vel nav iznjēmis disku , saka ka iznjeema bet pastā vel joprojām stāv sūtijums un nauda ar nenāk , Vairs neatbild uz zvaniem !  

Sliktas atsaukmes par 47mm. Teica, ka detaļa ir ideāla, bet vina bija diezgan pabēdiga

Skaidrs.tad jau tev,ja pārdod sapistu detaļu,bet izskatās ideāli,tas nozīmē,ka arī ir viņa ideāla,ja? :idiot:

Sliktas atsauksmes par user Sextazy, šodien nopirku no viņa karbi, atvedu mājās - pludiņkamerai noslēdzošā adata nav, blīve netur... Vaitad ir tik grūti pateikt kas trūkst? būtu bišk aprunājuši cenu un viss būtu čotka...

Sliktas atsauksmes par user Sextazy, šodien nopirku no viņa karbi, atvedu mājās - pludiņkamerai noslēdzošā adata nav, blīve netur... Vaitad ir tik grūti pateikt kas trūkst? būtu bišk aprunājuši cenu un viss būtu čotka...

Ķipa grūti paņemt skruģi līdzi un paskatīties kas zem vāciņa notiek?

Ķipa grūti paņemt skruģi līdzi un paskatīties kas zem vāciņa notiek?

jā [censored], man kojās stāv 10 - skruvgrieži un 50 + skruvgrieži.... 

Bet tas tomēr neattaisno viņa rīcību ;)

Edited by TruseiC

Skaidrs.tad jau tev,ja pārdod sapistu detaļu,bet izskatās ideāli,tas nozīmē,ka arī ir viņa ideāla,ja? :idiot:

Pirmkārt, viņa pat neizskatās ideāli, otrkārt tu pats pierakstiji, ka viņa ir ideāla. Kko tev vel piesienas pie uzrakstītā :idiot:

Pirmkārt, viņa pat neizskatās ideāli, otrkārt tu pats pierakstiji, ka viņa ir ideāla. Kko tev vel piesienas pie uzrakstītā :idiot:

Bet par ko iet runa? izskats tev ir galvenais,vaine? savu funkciju viņa pilda ideāli,jo pirms nēesi ielicis un pārbaudījis,tā ir tikai muldēšana!

jā [censored], man kojās stāv 10 - skruvgrieži un 50 + skruvgrieži.... 

Bet tas tomēr neattaisno viņa rīcību ;)

poohuj, pat ja vinsh buutu uz vietas atskruuveejis, taapat tas vnk buutu meegjinaajums appist - tiesa, neveiksmiigs. ;) 

SLIKTA ATSAUKSME PAR MŪSU MODERATORU. WILDINJS

ES VIŅAM NOSŪTU CILINDRU, VIŅAM VIŅŠ NEAPMIERINĀJA UN SAKU LAI SŪTA ATPAKAĻ, ES VIŅAM VISU NAUDU AIZSŪTU, BET CILINDRU JAU NEDĒĻU SŪTA UN SAKA KA IZSŪTĪS. KĀ VAR BŪT TĀDS DRANĶIS MODERATORS!!

NOST AR VIŅU!!!!

SLIKTA ATSAUKSME PAR MŪSU MODERATORU. WILDINJS

ES VIŅAM NOSŪTU CILINDRU, VIŅAM VIŅŠ NEAPMIERINĀJA UN SAKU LAI SŪTA ATPAKAĻ, ES VIŅAM VISU NAUDU AIZSŪTU, BET CILINDRU JAU NEDĒĻU SŪTA UN SAKA KA IZSŪTĪS. KĀ VAR BŪT TĀDS DRANĶIS MODERATORS!!

NOST AR VIŅU!!!!

es jau arī viņa vietā nemaz nesūtītu atpakaļ tādu sūdu, es to cili redzēju, kā tu vispār vari atļauties tādu musaru pārdot? tam cilim vieta ir zaļā konteinerī ;)