Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Topiks sliktām atsauksmēm

1 417 posts in this topic

Sveiki, vēlos brīdināt par lietotāju ''parpircejs'' (vecajaa foruma) jeb īstajā vārdā - Daniels Anisimovičs. Neielaidieties nekāda veida darijumos. Es no viņa gribēju nopirkt koso speedo (viņš personīgi piedāvāja) pa 25Ls. Sarunājām ka pārskaitu un tad viņš sūta, es pārskaitīju, bet kā nav speedo tā nav. Uz vēstulēm ar neatbildēja. Nezinu vai viņš vispār ir jaunajā forumā piereģistrējies, bet nu viņš dzīvo Liepājā.

GUNZGAME AKA ARTJOMIX.

tātad šis tei baigi fāreja ka liek roxu no 0 meklē detaļas ne nu ok uzrakstu sarunajam ka sutu visu LC SISTĒMU UN AMĪTI, ok iedod vins savu adres isarunajam sutu ar pecapmaksu pa 33ls, aizeju uz pastu visu ielieku issutu samaksaju pasta 5ls ar visam drošibasnaudām issutiju 19.decembrī, ok skatos pec paciņas nr pacina pie vinja saku ej izņemt šis saka ja iesu iznemt pec 2 dienam skatos vel nav izņemta zvanu šis saka jaja nakama diena izņems, un ta katru dienu, bļed tgd ir 10.Janvāris bet paciņa vel nav izņemta nauda pa dirsu zbal [censored]uj jobanais [censored]as viņš neko nepērkat no viņa un neijielaižaties darijumos es saku nau jēga vienkārši nauda un laiks pa dirsu, paldies viņam sapisa visas tālākas ģelas ,jo naudu vajadzēja steidzami tpc pārdevu. TĀKA JA JA NU GADIJUMA RIT VIŅŠ IZŅEMS ŅEMU VĀRDUS ATPAKAĻ JA NĒ PIZDU.

GUNZGAME AKA ARTJOMIX.

tātad šis tei baigi fāreja ka liek roxu no 0 meklē detaļas ne nu ok uzrakstu sarunajam ka sutu visu LC SISTĒMU UN AMĪTI, ok iedod vins savu adres isarunajam sutu ar pecapmaksu pa 33ls, aizeju uz pastu visu ielieku issutu samaksaju pasta 5ls ar visam drošibasnaudām issutiju 19.decembrī, ok skatos pec paciņas nr pacina pie vinja saku ej izņemt šis saka ja iesu iznemt pec 2 dienam skatos vel nav izņemta zvanu šis saka jaja nakama diena izņems, un ta katru dienu, bļed tgd ir 10.Janvāris bet paciņa vel nav izņemta nauda pa dirsu zbal [censored]uj jobanais [censored]as viņš neko nepērkat no viņa un neijielaižaties darijumos es saku nau jēga vienkārši nauda un laiks pa dirsu, paldies viņam sapisa visas tālākas ģelas ,jo naudu vajadzēja steidzami tpc pārdevu. TĀKA JA JA NU GADIJUMA RIT VIŅŠ IZŅEMS ŅEMU VĀRDUS ATPAKAĻ JA NĒ PIZDU.

ko tu streso? tā ir viņa problēma, ja viņš vēlāk izņem, jo viņam jāmaksā procents pastam, par turēšanu, tākā atslābsti draugs :)

ko tu streso? tā ir viņa problēma, ja viņš vēlāk izņem, jo viņam jāmaksā procents pastam, par turēšanu, tākā atslābsti draugs :)

Ka var nestresot čalis jau pusmenesi neņem āra, man atnakausi no attacka pacinja tur nauda vajag reiķinajos ka uz 1 datumiem jau bus nauda a huj, liekas ne nemaz neņems zbal jobanais [censored]s.

Ka var nestresot čalis jau pusmenesi neņem āra, man atnakausi no attacka pacinja tur nauda vajag reiķinajos ka uz 1 datumiem jau bus nauda a huj, liekas ne nemaz neņems zbal jobanais [censored]s.

palubom nenems savadak ja vinjam vaidzetu ganjau ka butu izneemis

bet nu mono tu nesaproti, ka viņam vislaik nāk uz mājām, ka jāizņem un krājas procenti, viņam paļubomu jāizņem, savādāk beigās, kad ņems ārā būs papildus 100ls jāmaksā par turēšanu (pārspīlēju :D )

bet nu mono tu nesaproti, ka viņam vislaik nāk uz mājām, ka jāizņem un krājas procenti, viņam paļubomu jāizņem, savādāk beigās, kad ņems ārā būs papildus 100ls jāmaksā par turēšanu (pārspīlēju :D )

nu saprotu,bet kuram tas ir izdevīgāk man neder laiks vajag naudu, vnk ja nenjems kaut ;idz ritam sutu atpakal pacinju un pardosu kadam citam tik svaigas dalas tur

nu ja vinam vairak nevajag tad vins var nekad neiet un vinam uz tiem soda procentiem noteikti ir uzdirst jo netaisas iet pakal un kaut kad jau to painu tev pasts pats atsutis atpakal un pa to palubom tev bus jamaksa skaties ka beigas nedabun pats vel kadus soda procus klat maksat.

nu ja vinam vairak nevajag tad vins var nekad neiet un vinam uz tiem soda procentiem noteikti ir uzdirst jo netaisas iet pakal un kaut kad jau to painu tev pasts pats atsutis atpakal un pa to palubom tev bus jamaksa skaties ka beigas nedabun pats vel kadus soda procus klat maksat.

bet mono nav vainīgs, ka losis nevar paņemt paciņu.

bet mono nav vainīgs, ka losis nevar paņemt paciņu.

ja ir paciņa ir aizsūtīta ar pēcapmaksu tad 

1) ja otrs cilvēks neizņemj viņu, pēc mēneša sūta atpakaļ 

2) nauda kura iztērēta par sūtīšanu, netiek adota atpakaļ

3)paciņu dabuj atpakaļ bez nekādām soda naudām!

Respektīvi tu esi papisis 5ls un savu laiku. 

Netaisos te sākt kautkādas hameleonu rotaļas, bet nāksies parunāt ar to Gunzgeimu openingā, vienkārši savāksimies visi kurus viņš ir appisis un tad iesim parunāt, pieprasīsim parādus, jo viņš man joprojām ir parādā LED lampu roxam un 5ls :pizdi: :pizdi: :pizdi:

kadas atsauksmes par useru paw

topiks gluži nav īstais, bet nu teikšu normāls čalis, vajadzēja čalim karbi, operatīvi atbrauca savāca, likās sakarīgs :)

mono,kā man besi ara visadi skolnieki mazgadigie,tu idiņ tads zini vispar kas ir darbs?gan darbadienas,gan brivdienas???un te Baložos pasts strada lidz 17:00,darbs beidzas ap kadiem 19:00,dažreiz pat visu nakti ir jastrada,man reali nav laika savakt to srano paciņu,pa tiem 33ls,žel ka te sež visi cilvēki kuri mācas un sež un mammas un senča kabatam,domaju cilvēki gudri un sapratoši mani sapratis,kas nozime DAUDZ darba.

mono,kā man besi ara visadi skolnieki mazgadigie,tu idiņ tads zini vispar kas ir darbs?gan darbadienas,gan brivdienas???un te Baložos pasts strada lidz 17:00,darbs beidzas ap kadiem 19:00,dažreiz pat visu nakti ir jastrada,man reali nav laika savakt to srano paciņu,pa tiem 33ls,žel ka te sež visi cilvēki kuri mācas un sež un mammas un senča kabatam,domaju cilvēki gudri un sapratoši mani sapratis,kas nozime DAUDZ darba.

Darbs ir jau pārāk lēts attaisnojums! ;) 

Slikta atsauksme par Danielu Ansimoviču. Bijām sarunaajuši ar viņu par to ka mainīsimies ar detaljām. Esmu izsuutiijis viņam variatoru, un viņš solījās nākamajā dienā izsūtīt starpliku ar kārbi. Bet neko izsūtījis nav. Kad rakstu viņam, tas neko neatbild. Neiesaku saistiities ar šo čali kaut kādās lietās. Un redzu ka jau neesmu pirmais, kuru šī cūka ir appisusi.

tu [censored], ko tad tu visulaiku nīdeji lai issutu njemsi njemsi [censored] esi vienkārši, menesi nevar izņemt, ej pa\kunē vel roxu no 0 [censored] stulbais tik tizls esi.!

Edited by 70cc
Sodīts par lamāšanos, citu lietotāju aizskaršanu!

Man tas pats ar to Danielu Anisimoviču users (bamburins). Sodien pārskaitiju naudu, bet vins vairs neatbild. Ceru ka vins atsauksies savādāk runasim savādāk. 

Edited by Nismo

Reāli ja runā savādāk tad par visiem :D

Es ar meģināju noskaidrot adressi, vins man kipa iedeva, dabuju tel no telefonu gramatas, pazvanu a tur pacelj kkada veca pensionare :D Nez lkm bus jasak caur pazinjam meklet vins