Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  

Recommended Posts

Daudz atbildes jau esi saņēmis, bet tass viss atkarīgs no ģimenes ārsta, ir kad pats ģimenes ārsts visu saraksta un ir gadijumi kad jāstaigā pie acu ārsta un narkologa, varbūt vēl kas bija, īsti neatceros, bet tur nav daudz ko domāt, ej pie ģimenes ārstes ar naudu un viss būs labi.

Mēnesi atpakaļ zvaniju ģimenes ārstam, viņi netaisot. Zvanu poliklīnikai, tie arī nē. Aizgāju uz Veselības Centru 4 (brīvības 180) un uztaisiju. kautkur 45-75 min atkarībā cik pilns. Vispirms redze tad prasa vai esi nariks, pārbauda dzirdi. Pie narkologa rokas jāparāda un beigās ar aizvērtām acīm jāpieliek pirksts pie deguna  :hehe:  Viss kopā €21.50, man uz 10 gadiem iedeva.

Mēnesi atpakaļ zvaniju ģimenes ārstam, viņi netaisot. Zvanu poliklīnikai, tie arī nē. Aizgāju uz Veselības Centru 4 (brīvības 180) un uztaisiju. kautkur 45-75 min atkarībā cik pilns. Vispirms redze tad prasa vai esi nariks, pārbauda dzirdi. Pie narkologa rokas jāparāda un beigās ar aizvērtām acīm jāpieliek pirksts pie deguna  :hehe:  Viss kopā €21.50, man uz 10 gadiem iedeva.

šodien aizgāju uz poliklīniku pie sava ģimenes ārsta sarakstīja lapu nu ķip vai esi narkomans un aizgaju parbaudit acis viss 10min laikā biju prom :)

Nu man gan bija jāiet pie narkologa un acu ārsta. Narkologs paprasīja-"Pīpē/dzer?", lika turēt priekšā izstieptas roks un skatījās vai netrīc. Pie acu ārsta viss skaidrs. Un beigās viens galvenais ārsts prasīja visādus kašķīgus jautājumus..bet tas jau viss atkarīgs lkm no apgabala kur dzīvo:hehe:

Man bija viss ļoti vienkārši. Aizgāju pie ģimenes ārsta viņš pajautāja vai es redzu labi es teicu jā tad jautāja vai dzirdu labi un arī atbildēju jā.

Tad viņs piegāja pie savas asistentes kaut ko pateica un es varēju iet mājās.

Viņa kaut ko ierakstija datorā un teica ka man viss ir ko vajag.