Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
ezzis

Membrānas mēlītes izgatavošana un nomaiņa.

Recommended Posts

stokam pietiek ar metāla lapiņām. karbons ir tādiem gadījumiem, lai lapiņu salūšanas gadījumā nenodarītu tik lielus bojājumus, ka metāla. cik es zinu, jo lielāka kompresija cilindram un lielāki apgriezieni, jo vajag cietākas lapiņas, jo uz katru apgriezienu viņas gan atveras, gan aizveras, un aizveroties viņas it kā atsitas pret mājiņu. stokam tas it kā nav tik traki, bet ja iedomājas, ka cilindrs spiež piemēram 10 000 rpm, kas ir ap 166 apgriezieniem SEKUNDĒ, jāpadomā, kāda slodze gulstas uz lapiņām, respektīvi ir jāizvēlas izturīgāks materiāls. un tas nenozīmē, ka biezāks, bet gan tāds, kurš ir pietiekami elastīgs, lai izturētu gan tāda daudzuma locīšanos, gan būtu  pietiekami ciets, lai pilnībā nobloķētu jebkādu gaisa caurplūdi pie aizvērtām lapiņām.  

tas ir mans viedoklis/skaidrojums. ja es kļūdos, pielabojiet

Edited by Gatis

On 8/2/2015 at 17:32, SR50HR said:

Negriez to vidu vispār, uztaisi vienkārši kā eža bildēs! ;)

Ir manīts, ka neizgriežot to šķirbu rolleris nerūc un neiet kā vajag, griezt var, bet uzmanīgi un pielocīt uzmanīgi un viss ir skaisti, kā nekā ja pērk gatavās lapiņas ne par velti ir izgriezts vidus, ja ņem lapiņas oriģinālam vārstam