Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Jā, lai neiznāk kā dažam labam. Vienam geijam G10L, otram skolā G5L  :emo:

Lai gan dažreiz tas tā tīri patīkami, ka līdzīgi :hehe:

''Geijam'' un tad paskatījos uz tavu bildi .

Es gribētu sev spešel nr. , jo tas ir tevis izvēlēts , tādu kā gribi , bet ir arī jāšķiras no papildus naudiņas tādā gadijumā

Meklēju/Pērku smuku numuru mopēdam!

Ja kādam no šejienes ir +/- smuks numurs - dodiet ziņu. Cenu sarunāsim!

Pārreģistrācija obligāta! Jūsu mopēdam būs jauns numurs un tehniskā pase.

Interesē numurs ar vienu burtu + vens/divi jebkādi cipari vai trīs vienādi cipari, vai ar divām nullēm, piemēram:

M1, N2, U7, Z10, P17, U88, R100, N300, Z999, V666, O150,  ... Piedāvājiet visu, kas ir!

P.S. CSDD nekā interesanta neatradu.

IMG_5866.PNG

Edited by ROLEGS

18 minutes ago, Karrlo said:

Rolegs ,labaak buutu nelicis to savu p.s ,ka csdd neko smuku neatradi ,tapec megini iegadaties seit ,visi tak zin ,ka esi numuru perekups ;)

Un nebija slinkums reģistrēties (22min ago) lai kārtējo bullshit uzrakstīt?! :D   Kāpēc slēpj īsto niku? :haha:

Un kur tu redzēji kādu, kurš būtu gatavs par motorollera/mopēda numuru vairāk par 50€ maksāt? :aiwa:

Numuru meklēju savam transportam :jack:

IMG_5922.PNG

On 15/01/2017 at 7:52 PM, ROLEGS said:

Meklēju/Pērku smuku numuru mopēdam!

Ja kādam no šejienes ir +/- smuks numurs - dodiet ziņu. Cenu sarunāsim!

Pārreģistrācija obligāta! Jūsu mopēdam būs jauns numurs un tehniskā pase.

Interesē numurs ar vienu burtu + vens/divi jebkādi cipari vai trīs vienādi cipari, vai ar divām nullēm, piemēram:

M1, N2, U7, Z10, P17, U88, R100, N300, Z999, V666, O150,  ... Piedāvājiet visu, kas ir!

P.S. CSDD nekā interesanta neatradu.

IMG_5866.PNG

Vai kādam ir, ko piedāvāt?

2 minutes ago, Sandijs* said:

Nummurzīmju tirgošana ir aizliegta!

Ja esi perekups, kurš vēļ nav reģistrējies kā IK, cerams VIDS tevi paņems.

neviens likums neaizliedz mainīt numura zīmes numura īpašnieku starpā. vajag tikai pārreģistrēt. darbojas princips- noņemšana no uzskaites- pārreģistrēšana uz citu vārdu un transporta līdzekli. tur nekā pretlikumīga nav.

On 10.2.2017. at 17:07, Gatis said:

neviens likums neaizliedz mainīt numura zīmes numura īpašnieku starpā. vajag tikai pārreģistrēt. darbojas princips- noņemšana no uzskaites- pārreģistrēšana uz citu vārdu un transporta līdzekli. tur nekā pretlikumīga nav.

Jebkurā veidā notiek biznes un viens nopelna. Šaubos vai šie ienākumi parādas gada deklarācijā!

Tavā tekstā notiek nummurzīmu maiņa,nevis pirkšana.

Edited by Sandijs*

43 minutes ago, Sandijs* said:

Jebkurā veidā notiek biznes un viens nopelna. Šaubos vai šie ienākumi parādas gada deklarācijā!

Tavā tekstā notiek nummurzīmu maiņa,nevis pirkšana.

On 2017.02.10. at 13:22, Sandijs* said:

Iespēja maza, bet vārbūt kāds tirgo 1.7td motoru.  Rakstīt, ja ir laba cena, šrotinieku cenas zinu!

kāpēc lai kādam būtu izdevīgi pa labu cenu tirgot 1.7td motoru? viņiem taču vēl jānomaksā nodoklis gada deklarācijā. tā ka piedod, pa lēto nesanāks, jo Tu nepiekristu nekādai maiņai... ir tāda lieta- kad Tu pārdod savu telefonu, Tu neatskaities VID, un nemaksā viņiem nodokļus, jo Tu, savas mantas īpašnieks, gribi savu mantu pārdot par ciparu, kas maksimāli pietuvinās tavas mantas cenai, ņemot vērā stāvokļa, nolietojuma un citu faktoru ietekmi. respektīvi, pēc tavas loģikas spriežot, par Telefonu, kuru Tu godīgā ceļā, par savu naudu esi nopircis, pārdodot to kādam, Tu labprātīgi maksāsi nodokli valstij??? tas pats variants ir ar reģistrācijas numuru. tad, kad Tu piereģistrē savu transporta līdzekli, Tu papildus samaksā par tā reģistrācijas numuru. pieņemsim, ka Tavam TL ir numurs- GK-94 jeb neslēpšu, mani iniciāļi un dzimšanas gada pēdējie cipari, un es ļooooti, ļoooti gribu dabūt to numura zīmi, bet tā ir uz tava vārda, un esmu gatavs savu bezjēdzīgo numura zīmi  S-97 atdot Tev, piemaksājot 60eur, jo man ļoti gribas savam TL zīmi ar saviem iniciāļiem. process ir sekojošs- mēs aizejam uz CSDD, noņemam no uzskaites savus TL. ja mēs viņus atkal gribam reģistrēt, mums ir jāizvēlas, vai mēs ņemam savam TL jaunus reģ.nr., vai no TL, kas ir noņemti no uzskaites, pie tam, kuri ir līdzi, apmaiņai, un ar īstajiem saimniekiem. CSDD ir ļoti priecīgi, reģistrē manu Tl ar numuru GK94, un Tavu TL ar S-97. es samaksāju CSDD par noņemšanu no uzskaites un piereģistrēšanu, kā arī apmaksāju visus Tavus izdevumus un atlikumu no 60 eur atdodu Tev. vai arī cits variants, kā mēs ar Tevi esam sarunājuši. 

un tur nav nekā pretlikumīga, un nekā tāda, par ko būtu jāmin VID atskaitēs. 

bet ja Tu  domāji par tiem, kas masveidā uzpērk transporta līdzekļus un tirgojas, tad noteikti ar tādām naudas summām arī VID rēķinās. bet viens līdz trīs maza tilpuma agregāti, kuri īpašumā var piederēt jebkuram, par kuriem nav jāmaksā ceļa nodoklis utt, es nedomāju, ka VID nemaz nedomā par tādām lietām

Plus tam visam varu piebilst, ka ir 2 varianti- vai nu tiek pielietota maiņa, kā es iepriekš minēju- nav svarīgi, vai no uzskaites noņem abi un maina numurus, vai no uzskaites noņem viens un padod īpašumā citam, kā arī otrs variants- tiek īpašumā nodots viss transporta līdzeklis, un pārrakstīts ar visu reģistrācijas numuru.

NEVIENS nestāv uz tirgus plača un netirgo TL reģistrācijas numurus, iegaumē to.

Edited by Gatis