Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Es domāju tepat pa Iļģuciemu pabraukājot, bet tomēr ja uzķer .

Kādi 50 eur būtu jāziedo , ja ?

ja nav ķivere tad nemaz nebrauc pat ja pieredze liela katram gadās aizķeršanās+sods jau vel būtu tas mazākais un labi ka viņus liek tas ir paša drošībai+bez ķiveres sods ir liels tākā lētāk un drošāk ir nopirkt ķiveri.

ja nav ķivere tad nemaz nebrauc pat ja pieredze liela katram gadās aizķeršanās+sods jau vel būtu tas mazākais un labi ka viņus liek tas ir paša drošībai+bez ķiveres sods ir liels tākā lētāk un drošāk ir nopirkt ķiveri.

Piekrītu,esmu nobraucis nu jau savus 12+ gadus ar daž ne dažākajiem moto,ir bijušas avārijas,kritieni,kas vēl tagad liek par sevi manīt,labāk noziedo naudiņu ķiverei,nekā riskē ar savu dzīvību,kritiens no moto nav tas pats,kas paklupt uz ielas kājām ejot.

Es domāju tepat pa Iļģuciemu pabraukājot, bet tomēr ja uzķer .

Kādi 50 eur būtu jāziedo , ja ?

Šis ir muļķīgs jautājums... Tevi vairāk uztrauc tas, ka sodu dabūsi, ja kaskas nebūs, nevis tas ka vari gūt traumas krītot?  Labāk nenožīdojies ar naudu un nopērc ķiveri. Kāda starpība - Iļģuciems vai pagalms, nokrist var visur un atsisties....

Man vispār bija labi, kad vienu reizi aizmirsu no mājām paņemt dokumentus visus. Labi, braucu pa pilsētas centru braukāju viss labi, mašīna brauc priekšā reāli smird dūmi, paņemu apdzenu, skatos spogulī jau pakaļ policija ar lampām ieslēgtām brauc ielika brīdinājumu par ātruma pārsniegšanu un ka dokumentu nebija. Pagāja laiciņš nebiju atkal paņēmis dokumentus ,braukāju pa pilsetu, policija aptur. Nu labi, saku uzreiz aizmirsu mājas dokumentus, pārsita pa bāzi mani. Policists saka: nu čalīt noveicies tev, šodien tev beidzās pagajušais brīdinājums , šodien ieliksim vēl vienu. Šito gan atcerēšos ilgi:D

Man vispār bija labi, kad vienu reizi aizmirsu no mājām paņemt dokumentus visus. Labi, braucu pa pilsētas centru braukāju viss labi, mašīna brauc priekšā reāli smird dūmi, paņemu apdzenu, skatos spogulī jau pakaļ policija ar lampām ieslēgtām brauc ielika brīdinājumu par ātruma pārsniegšanu un ka dokumentu nebija. Pagāja laiciņš nebiju atkal paņēmis dokumentus ,braukāju pa pilsetu, policija aptur. Nu labi, saku uzreiz aizmirsu mājas dokumentus, pārsita pa bāzi mani. Policists saka: nu čalīt noveicies tev, šodien tev beidzās pagajušais brīdinājums , šodien ieliksim vēl vienu. Šito gan atcerēšos ilgi:D

Kaa tev paveicas :D 

labs veciit :D

ļoti noveicās!

Aizvakar man nereāli noveicās. :D

Ap 00:00,čoms bija atstājis speediju pie manis,izdomāju,ka vajag aizbraukt līdz tankam,pēc kka salda,viss ok,nopērku,izripinos no tanka,un prāta ienāca aša ideja,jāizbrauc caur centru :D ,ka jau naktī,normāli stiepu,atļautais bija laikam 40kmh,krietni pārsniedzu,un pie skolas ieraudzīju mentus,ātri sabremzējos,un jā,iedegās zilās ugunis,jau samīzos par to,ko teiks,ka nepilngadīgs tik vēlu āra,šie paprasa tiesības un doķus,tehniskās nebija līdz,ierakstīja kompi rollera numuru,un bamss,pirms divām dienām beigusies apdrošināšana,jau domāju,būs sods,vārdu pa vārdam,un šie pažēloja mani,palaida vaļā,par to,ka nepilngadīgs un tik vēlu āra,neko neteica,labie menti bija,runājam kkur 40min. :D

Aizvakar man nereāli noveicās. :D

Ap 00:00,čoms bija atstājis speediju pie manis,izdomāju,ka vajag aizbraukt līdz tankam,pēc kka salda,viss ok,nopērku,izripinos no tanka,un prāta ienāca aša ideja,jāizbrauc caur centru :D ,ka jau naktī,normāli stiepu,atļautais bija laikam 40kmh,krietni pārsniedzu,un pie skolas ieraudzīju mentus,ātri sabremzējos,un jā,iedegās zilās ugunis,jau samīzos par to,ko teiks,ka nepilngadīgs tik vēlu āra,šie paprasa tiesības un doķus,tehniskās nebija līdz,ierakstīja kompi rollera numuru,un bamss,pirms divām dienām beigusies apdrošināšana,jau domāju,būs sods,vārdu pa vārdam,un šie pažēloja mani,palaida vaļā,par to,ka nepilngadīgs un tik vēlu āra,neko neteica,labie menti bija,runājam kkur 40min. :D

ja esi uz mopēda,tad nevar piekasīties,ka atrodies vēlu ārā manliekas.. 

Sveiks! Gribētu pastāstīt savu situāciju ar policiju. Tas bija vasarā , es ieliku sev jaunas detałas un gribēju izspiest maksimālu ātrumu . Kad braucu pa taisnu cełu , es noliecos tā lai bütu ātrāk, es visu laiku skatījos uz spidometru un neiraudzīju priekšā policiju. Ātrums bija 80 km/h un mani apturēja. Vińi gribēja rakstīt man protokolu, bet es vińiem pateicu ka man nav vēl neviena brīdinājuma. Policists pateica ka rakstīs brīdinājumu, bet es redzēju ka vińš neko nepārbaudīja un uzrakstīja man brīdinājumu. Es iesaku visiem tā darīt nu ja vińš sāks pārbaudīt pateiksi ka aizmirsi.:great:

Sveiki gribeju uzprasit kadi sodi mani sagaida   ja brauka bez tiesibam, un kadu sodu uzliek (vienkarsi besis likt tiesibas :D)

Edited by Emka

Klausos, ka lielai daļai paveicies ar policistiem. Cēsīs man gan gadījās sastapt tādus bargākus gadījumus. Bija beigusies apdrošināšana, un apturēja mani. Neatdeva rollera dokumentus un atslēgas kamēr neaizgāju uz tuvāko filiāli un neapdrošināju. :haha:

Valmierā ar vienu čali apturēja , kuram taisam rolleri. Šim nebija tiesības. Šis izlūdzies lai neraksta protokolu un teica , ka jau rīt ies nolikt tiesības. Ments apžēlojās un izskruvēja sveci un teica lai stumjās mājās. :D

Čalis sveci dabuja atpakaļ? :D

btw man var piekasīties par ziliem lediem? Zinu ka mirgojošas zilas gaismas ir no no bet kā ar vnk zilām. Sodu var uzlikt?