Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
burberry220

Pārkrāsot?

Recommended Posts

pa štuku hromu salonā var uzpūst.nesaprotu kur jēga tev krāsot salonā,tapat kada eļļa uztek,beņa,kkur noskrāpējas pie garažas,putekļi,tosols u.tt paņem baloniņus un pūt,tad nebūs škrobe ka kkas noskrapēsies.

labi ar baloniem sanāk ja māk krāsot,galvenais ir labi sagatavot krāsošanai,grunti 2 kārtas,krāsu pēc vajadzības 1-2kārtas un laku.

es piemēram 1x nokrāsoju,eju pāri ar 2500 ūdensslīpēšanas papīru un tad 2.kārtu,tad laku un ir ok.urpe3ve7upm63nk0flb0_thumb.jpgiklzblr644enqhrwjzfm_thumb.jpgznvvdxenhqeww8mmr25_thumb.jpg

tas ir1x tikai nokrāsots.

Edited by inichis

Labāk ja nemāki darboties ar flakoniņiem, labāk nemaz neķeries klāt :D
Sallona Cena varētu būt apmēram 150Euro, protams ja tev nav jašpaktele plastmasas, un kronšteini jataisa, īsteniba tas ir atkarīgs no krāsotaja, dažs paprasa par darbu vairāk, dažs mazāk.

Pašam tagad ROX stāv sallona, tiek taisitas plastamas (špaktaletas, jo dažas vietas bija skrāpejumi, dziļi), kronšteini taisīti, un pašas plastamasas tiek krāsotas, kad sataisis, varēšu pateikt, cik man tas izmakāja. Varētu but gatavs man līdz pavasara brivdienam !   :pizdi:

Edited by Glinz

Labāk ja nemāki darboties ar flakoniņiem, labāk nemaz neķeries klāt :D

Sallona Cena varētu būt apmēram 150Euro, protams ja tev nav jagrunte plastmasas, un kronšteini jataisa, īsteniba tas ir atkarīgs no krāsotaja, dažs paprasa par darbu vairāk, dažs mazāk.

Pašam tagad ROX stāv sallona, tiek taisitas plastamas (gruntetas, jo dažas vietas bija skrāpejumi, dziļi), kronšteini taisīti, un pašas plastamasas tiek krāsotas, kad sataisis, varēšu pateikt, cik man tas izmaksāja. Varētu but gatavs man līdz pavasara brivdienam !   :pizdi:

Gruntētas plastmasas tiek vienmēr. Nejauc ar špaktelēšanu .

es maku nodarboties ar baloniniem (zimeju graffiti 5 gadus un zinu ka izmantot krasu,biju zimejis skolas un citas vietas uz pasutijumu),krasoju ar tiem vienmer ja ko vajag,ritenim,rollerim,masinu kur piekrasot..ja var....

Bet krasot rolleri ar baloniniem tas ir... :nene:

Jo ar baloniniem nekad nenokrasosi ka ar pistoli un labu krasu!

Baloninjos ir sudiga krasa ieksa kura samaisita 10%ar uudeni,un kad tu kraso ar baloniniem vini sudigak turas,un palubomu tu to saskrapesi loti viegli!

Piemeram nokraso salonu glancetu melnu ar baloniniem,iepis ar kaju kad kap uz rollera un teu paliks mateta,taka skrapejums un tu to neka nedabusi,tikai ar laku pari...

Taka ar balloniniem krasot ir letais variants un tam kuram ir slinkums aizbraukt nokrasot pa normalo!

Pats noslinkoju domaju aj nokrasosu karterus ar baloniniem,nopirku grunts laku krasu viss ka vajag noklaju viss ka vajag,un ella biskinj uzpilina un viss taja vieta krasas nebus!

Taaka nekad nevajag krasot plastikas rollerim ar baloniniem...Jo izskatisies ari maximali hujova...Pats esmu to pargajis krasoju plastikas rollerim un sapratu ka izskatas peec letas misenes,a kad kraso ar pistoli uzreiz var redzet ka kvalitativi...

Isteniba es varu te pierakstit vel 3x vairak jo es zinu ka ar baloniniem max hujova,bet tomer dazreiz pats nokrasoju domaju "aj buus labi" beigas sanak hujnja un jaatdod pa normalo krasot...

Bet var jau ari striideties ka ar baloniniem labak neka ar pistoli :mjaso:

PS.es vnk izsaku savas domas  :great:

==============================================================================================

+-

Krasojot ar baloniem +

leeti

aatri

nevajag nekur vest

-

izskatas leeti

saule izskatas vel sliktak

nevar nokrasot ar graudiniem(ja nu vienigais tu neperc normalu krasu un ielej vinju balona un tad)

pec 1 menesa sapratisi ka viss saskrapets un viss izskatas sudigi un ir japiekraso

loti viegli skrapejas

pielips putekli,jo tie kuri kraso ar baloniem kraso parasta telpa -garaza

Krasojot ar pistoli jeb kompresoru

+

smuki,spiid saule

izturiga krasa

ilgi turesies,ja vienigais neskrapesi ar nazi

tu zini ka teu afigenna nokrasots

-

dargi

ilgi (2 diienas-2 nedelas) [ar flakoniem 2 stundas]

kaudkur javed,  "man slinkums kaudko meklet es nezinu kur javed,es nokrasosu sodien atri garaza un buus 4etka"

Varbut ko piemirsu pie +- pierakstit.... :great:  :priv:

un ludzu ja jus krasojiet ar baloniniem nekrasojiet ar letam kruzas,depo,hujomajo pa 3euro...

rekur perciet seit krasu vismaz buus smuks tonis un izskatisies uz 60% labak neka ar leto hujomajo pa 3euro

http://www.tribal.lv/banki/

iesaku MTN 94

Edited by Apr.

Tu aizmirsi piebilst, ka ar pistoli arī pats var nopūst un nav obligāti nekur jāved ;) ja noklāj ar plēvēm utt tad arī paša garāža ir ideāls variants ;)

Tieši tā

12 hours ago, runnersLV69Rainis said:

Eu Apr. pa cik es varētu pie tevis nokrāsot manu ranneru karameļu, oraņžā/pelēkā kràsojumā? Nu aptuveno cenu?

Neapmeklē viņš forumu vairāk, un priekš tāda tipa jautājumiem ir domāts PM! Nakošreiz necel augšā aizvēsturiskus topikus!

jā kraso metālu, rollera rāmi +4 GRĀDOS, nevar būt tā kad krāsa dirs* uzklasies un nebus kvalitativi ???, vakar krāsoju , bija kādi 0 grādi varbūt minus, vienmer nokrasoju ideāli , no rīta aizgaju paskatities, vietām melnā krasa ir melna vietām gaišāka, karoc aukstums ietekmē kalšanas procesu/??

Kāds varbūt var pateikt kādu reālu vietu kur nu līdz 150€ var nokrāsot aeroxu... vienkārši tika pieminēti daudz veidi kā krāsot utt. Bet nekur nebija rakstīts par darbnīcu vai kko tādu kas to reāli darītu.

On 11/14/2016 at 15:29, Morfy said:

Cik daudz ML ~ vajag lai roxam pākrāsotu varika vāku, aizdedzes vāku un visus ārējos plastmasus (nu krch bez salona) 

Laikam jau par vēlu, bet vajag aptuveni 200ml ja labi saregulēta pistole, pietiks noklāt 2 kārtās tik pat attiecīgi vajag grunti un laku

14 hours ago, Krapalis said:

Laikam jau par vēlu, bet vajag aptuveni 200ml ja labi saregulēta pistole, pietiks noklāt 2 kārtās tik pat attiecīgi vajag grunti un laku

Nav nav par vēlu, tgd laicīgi salasu visu infu tik.. :D pld

On 20.12.2016. at 09:01, serzans said:

Labāk sameklē lētu salonu un lai tur tev nokrāso, ar baloniņu domāju, ka labāk nevajag pūst, būs nesmuki.

Ja rokas neaug no dirsas , visu pa glauno var izdarīt ...

Vajag siltu garāžu , labas firmas flakoonus , un viss buss pa glauno .. 

Tajaa leetaajaa saloona nopuutis sliktaak ar pistoli nekaaa , tu ar Flakooniem