Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

nu plastikas arī vajag, jo viņiem tak kkāda krāsa ir jaieraksta pasē. nerakstīs tak tā "krāsa - rāmis" :D

atkarīgs kadu nr.salīdzināšanu vajag.

ja pazaudēta teh.pase un/vai nr,tad plastmasas nevajadzēs.

ja jāreģistrē,tad domāju,ka vajag arī tehnisko stāvokli,vismaz sen jau kad bija deltu laiki draugs veda reģistrēt un vajadzēja lampas,bremzes un tauri kas viss orģināli nāk mopēdam.

ja jāreģistrē,tad domāju,ka vajag arī tehnisko stāvokli,vismaz sen jau kad bija deltu laiki draugs veda reģistrēt un vajadzēja lampas,bremzes un tauri kas viss orģināli nāk mopēdam.

Vasarā savējo reģistrēju, bija viss virsū, bet skatījās tikai plāksnīti un uz rāmja to iegravēto nr. 

teh pasē ir rāmja nr E(VIN)VG5SA***************** salīdzini ar rāmja nr,ja viss ok brauc uz csdd un viss būs ok,tad nevajag lampas un krāsot plastmasas,vnk saki ka tikko nopirki un gribi ar doķiem tikt galā un tad parējo,bet domaju tev neko neprasīs.

Vasarā savējo reģistrēju, bija viss virsū, bet skatījās tikai plāksnīti un uz rāmja to iegravēto nr. 

ja plaksnīti,tad csdd iesācēji bija,skatās iegravēto nr kas ir iegravēts rāmī.

teh pasē ir rāmja nr E(VIN)VG5SA***************** salīdzini ar rāmja nr,ja viss ok brauc uz csdd un viss būs ok,tad nevajag lampas un krāsot plastmasas,vnk saki ka tikko nopirki un gribi ar doķiem tikt galā un tad parējo,bet domaju tev neko neprasīs.

ja plaksnīti,tad csdd iesācēji bija,skatās iegravēto nr kas ir iegravēts rāmī.

bet ja man ir rāmis ir nr pats teh pase nozaudēta tādu es viņu nopirku ..

bet ja man ir rāmis ir nr pats teh pase nozaudēta tādu es viņu nopirku ..

tieši tā ja tev nav saimnieks dabonams rokā tad vari izmest tos metālus mistkastē.ja ir zināms,tad nr.salīdzināšanu vajag iet tam uz kura varda ir tā teh pase.

bija man  tieši tāda problēma tikai bija saimnieks zināms.