Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Mūsu 4riteņu draugi

Recommended Posts

Vasaras slipejamais a.k.a e34 ar ļoti dzīvu m50b20, vizuali gan tehniski bija kopts un nesapuvis auto, kuru ieķeru pa letam naudam, pectam "uzfrišinaju" un pardevu par gandriz 2x lielaku summu :D

thumbnail

Tad sagribejas dizeļauto, protams atkal bmw, jo bmw taču pirksti gaisa un visas mazas uzreiz tavas.

Pa letam naudam iegadajos e39 1999gada 3.0d manuali (142kw)

Pagaidam plani, sataisit defektus un pardot nost :D

thumbnail

Edited by xero
tagad bildes iet c: buca agi

Sveiki, visiem! Tātad mans četrriteņu draugs, "Boriss''. Nekas īpašs, 1.8s (66kW) ar sēdinātu vārstu galvu un pašbloķējošo kārbu. Ripo patīkami, ēd samērā normāli. Vizuāli nav ''stīga'', bet nu tehniski un salons - tīri tā neko. Roka jāpieliek, bet tā viss chiliņā :)

Bez nosaukuma 2.png

Bez nosaukuma.png

Tātad, rolleri pārdevu pensionāru pārītim no laukiem, tagad esmu bez moto transporta, tāpēc parādīšu auto.

Mans pirmais auto: 1992 Dodge Shadow

Projekta mašīna, taču pa lielam viss strādā. Kā jau vecām mašīnām, ir visādi sīkumi, kas jāsataisa. Smieklīgi tas, ka varētu pat teikt, ka šis auto ir ekskluzīvāks par jebkuru Bentley, jo Latvijā reģistrēti tikai 4 šādi. 

2.2L benzīna motors ar 3 ātrumu automātu. Ļoti mīksts, taču salons ir uzbūvēts tā, ka viss grab, tāpēc pa Latviju nav patīkami braukt. Interesants auto, tas ir to vērts!

LobHmck.jpg

2003 Mercedes CLK 270 CDI

Nesen iegādāts, nav arī vienpersoniski mans auto. Oriģinālā AMG paka, diezgan reta komplektācija. (Un tā AMG zīmīte nāk jau oriģināli). Viss, protams, strādā kā nākas. Jauda pilnīgi pietiekama, taču nākotnē čipošana noteikti nenāktu par sliktu. Ir plāns uzstādīt arī AUX, lai nav jāņemas ar cd diskiem. 

tfdPUcz.jpg

Tagad vien atliek atkal dabūt kādu moto transportu!

Kamēr mans, tikmēr jāatrāda :weed:

2.5 tds, "parastā komplektācija" 7 pogu OBC, priekšā el. logi, lūka, atvērtais, kas dažreiz sabloķē vai sūdīgs bloķis, neesmu jaucis vaļā :hehe: Trīniekus nokož un ērtums kā kuģī

20170530_132308.jpg

šobrīd pārvietojos ar 330ci garlaicības nomākts pagaišnedēļ beidzot saņēmu rhd ebay kolektoru no amerikas un pieskrūvēju Garret GT35 analogu un siemens deka 630cc sprauslas, pūšam iekšā ap 0.4-0.6bar standarta vadībā un bez iejaukšanās dzinējā, hidro ručņiks, XYZ koilas tas tā neiedziļinoties sīkumos.... zīlējot kafijas biezumos varētu būt ap ~340hp spolē labi, bloķis protams metināts :D

20536126_1577711928948333_1720708651_o.jpg

21057292_10213518770099691_1266475047_o.jpg