Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Mūsu 4riteņu draugi

Recommended Posts

tie kas man seko twitterī un instagramā jau zin, ka esmu ticies pie jauna auto. šoreiz Volvo V70 ar 2,5tdi un manuāli. skaņa vienk naisīga kā jau 5 cilindru motoram, mazliet velk pat uz audi 5nieku benzīnnieka :D Draudzene jau šitam iedeva kļičku - katafalks :D

plāni ir nočipot, iebāzt gaišu ādas salonu, jo tagad pusāda. bet vispirms visi sīkumi priekš skates un vēl jānotonē pakaļējie lukturi, jo uz melna vajag melnu :D

post-139-0-88687800-1383580904_thumb.jpg

Rekur šekur mans  šrotpuveklis! Nezinu kapēc, bet likās, ka jau biju te ielicis, bet neatradu vairs :? 

IMG-4192.sized.jpg?1383079351

IMG-4186.sized.jpg?1383079382

IMG-4194.sized.jpg?1383079437

DSC-0106.sized.jpg?1382782139

m40b18 ir spēks! :D

DSC-5251.sized.jpg?1382782363

piedūrīgs piedūrīgs, dzeltenas miglas vel vaidzētu, un motoru ielikt (y)

2.4 v6 benzingaz quattro tomats + visadas ekstras! :D

shitiem jau vienigie neVveida motori ir 1.8 , 1,8t un 1.9tdi četrcilindrnieki

++ c5 jau vairs nav 2,5 tdi rindinieks.  žēl, ka tomāts, bet ja ir ļoti labs aprīkojums, var vēl paciest. braukāsi ar beņu vai gāzīti liksi?

pārlasījos. man jau prāts veras ciet :D

Edited by VuskansDavis

jau ir gaze, nu ar tomatu ir patikami jo braucu uz rigu bieži, bet nu ja gribas paardities tad nav tas pats kas ar manuali :/ taka savi plusi un minusi.
par piekari runajot ja brauksi ka lops tad pa latvijas celiem jebkurai masinai bus problemas, galvenais laicigi nomainit kas izļurkajies lai problema neiet talak....

atrak sniegu ibio!!! :emo: .

[censored]ujam viens loga tiramais :D kip mersis ja:D:DD

Hiperaktīvais - Paldies, jā, mehānisms sapisies, šķotkas paliek sākuma stadijā augšā uz loga un uz ceļa neko neredz. laugh.gif Domāju, ka zobrati pārlekuši, noņēmu nost, atliku atpakaļ, bet nekā. Tagad ir kā krutajiem drifteriem. lol.gif

Tas citējot no e36.lv

jau ir gaze, nu ar tomatu ir patikami jo braucu uz rigu bieži, bet nu ja gribas paardities tad nav tas pats kas ar manuali :/ taka savi plusi un minusi.

par piekari runajot ja brauksi ka lops tad pa latvijas celiem jebkurai masinai bus problemas, galvenais laicigi nomainit kas izļurkajies lai problema neiet talak....

atrak sniegu ibio!!! :emo: .

Cik esmu redzējis, tās alumīnija piekares nav tās labākās :(

kad vasaras sākumā sev arī ieķēru automobīli

tika pirkts uzreiz tikai ar vienu domu un pielietojumu

bet tākā ar drifta mašīnu man nepatīk pārvietoties ikdiena, lielākoties dēļ patēriņa un komforta, tad ko sāku domāt par kādu eko mašīnu

no rolleriem neesu aizgājis, viss vel notiek :D, pārsvarā gan remontējot

eea7ae644e3211e3baae12c7a759b495_8.jpg