Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Boogdans

Mūsu 4riteņu draugi

Recommended Posts

Mani 5.dien tā appisa mans paša auto...

Acura CL 3.0 V6 1997...

Nojuka puse elektronikas...braucu pa viaduktu un pēkšni auto izslēdzas...nu neko...pagriežu atslēgu...smuki viss strādā, braucu tālāk...pēc pāris dienām braucu...sāk spīīdo lēkāt...man acis :O, nu labi braucu, pazūd pa vienai tumbai (aftermarket full pioneer) un beigās viss, subis, pastiprinātaji, viss izslēdzās...man tāds šoks..okī, apstājos , izslēdzu, gribu slēgt, galīgi sauss aķis....KOA? Tikko aizvilku līdz servisam, rīt no rīta ķersies klāt...

Čekos....

elektroniku, 

abs, 

mūziku

O2 sensoru (+25l uz 100km :O)

eļļas...

Ceru drīz būs atpakaļ, tad aŗī būs video :D

Mani 5.dien tā appisa mans paša auto...

Acura CL 3.0 V6 1997...

Nojuka puse elektronikas...braucu pa viaduktu un pēkšni auto izslēdzas...nu neko...pagriežu atslēgu...smuki viss strādā, braucu tālāk...pēc pāris dienām braucu...sāk spīīdo lēkāt...man acis :O, nu labi braucu, pazūd pa vienai tumbai (aftermarket full pioneer) un beigās viss, subis, pastiprinātaji, viss izslēdzās...man tāds šoks..okī, apstājos , izslēdzu, gribu slēgt, galīgi sauss aķis....KOA? Tikko aizvilku līdz servisam, rīt no rīta ķersies klāt...

Čekos....

elektroniku, 

abs, 

mūziku

O2 sensoru (+25l uz 100km :O)

eļļas...

Ceru drīz būs atpakaļ, tad aŗī būs video :D

Ganjau, ka generatoram oglites izbeidzas.

Guest MHR777

Nu kroč četritens

qpfxxd67fmc209run2x2_thumb.jpg

Yamaha Raptor 700R

Platie plaukti sporta truba

Jauna karba :wrenchin:

Mans jaunais auto

Peugeot 406, 2003.gada decembrī ražots, 2.0hdi motors, manuālā kārba, nobraukums - 289k, gandrīz pilns aprīkojums. Iegādājos 10.05.2013

Es nokrasotu baltu un uzliktu taxi zimi uz jumta :yoo:  Zeel , ka nav triislitrigais V6

Es nokrasotu baltu un uzliktu taxi zimi uz jumta :yoo:  Zeel , ka nav triislitrigais V6

:D :D :D vai ne, bet nu pašlaik man galvenais ka ir ekonomisks un komfortabls. protams, ka gribētos 3,0 bet ne šobrīd, jo nespēšu pieliet bāku.

Edited by daavuks