Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Moto-Studija

Cilindru squish vērtības

Recommended Posts

Pie dirsas tas squish... svarīga ir tikai kompresijas pakāpe

(dzinēja cm3 + Eļļas tilpums degkameras telpā) : Eļļas tilpumu degkameras telpā

Kādu squish iesakat uz Minarelli 100cc ?

Ieteiksim 1:10

sveiki ! ja liek romont izmēra virzuli +1mm, tad galvu arī vajag izvirpot platāku ,jo tur ir uz iekšu 0.8 mm un diametrs 40mm, vai palikt apakšā cilindram biezāku blīvi un braukt tālāk? paldies par atbildi!

sveiki ! ja liek romont izmēra virzuli +1mm, tad galvu arī vajag izvirpot platāku ,jo tur ir uz iekšu 0.8 mm un diametrs 40mm, vai palikt apakšā cilindram biezāku blīvi un braukt tālāk? paldies par atbildi!

Topiks neīstais, bet atbildot uz tavu jautājumu - visticamāk ka nevajadzēs, jo virzulis neaizies tik augstu, lai atdurtos pret galvu. Sent from my Hujavej Toster

Sveiki!

esmu iesacejs, nu labi ne tik loti liels iesacejs varu satisit salikt motoru utt. bet kas ir squish????

esmu redzejis  dazados youtube video kad zeni kaut ko caur sveces vietu ar drati mera, bet ko ??

es pats neko tadu neesmu darijis , bet mans rolleris tpt iet labi, varbut neesmu braucis ar fucking labi sataisitu rolleri, bet salidzinajuma ar kadiem rolleriem esmu braucis mans bez kaut kadiem squish iet patikami

varat mazliet pastastit

paldies jau ieprieks:great:

27 minutes ago, nazis_ said:

Sveiki!

esmu iesacejs, nu labi ne tik loti liels iesacejs varu satisit salikt motoru utt. bet kas ir squish????

esmu redzejis  dazados youtube video kad zeni kaut ko caur sveces vietu ar drati mera, bet ko ??

es pats neko tadu neesmu darijis , bet mans rolleris tpt iet labi, varbut neesmu braucis ar fucking labi sataisitu rolleri, bet salidzinajuma ar kadiem rolleriem esmu braucis mans bez kaut kadiem squish iet patikami

varat mazliet pastastit

Jā es šo te arī nesaprotu. Skatījos video un tur puisis virzula diametra ielika dratinu ieksa un visu saskruveja ktko parbaudija un tad sataisija.

43 minutes ago, nazis_ said:

Sveiki!

varat mazliet pastastit

tā ir tā atsarpe starp virzuli un cilindra galvu kad virzulis ir visaugstākajā pozīcijā. jo lielāks squish, jo mazāka kompresijas pakāpe = mazāka jauda.
mazāks squish ir labāk, bet nerīkst būt pārāk mazs.  tās drātis u.t.t. tur ieliek un tad griež motoru, tad saspiesto drāti izņēmot un nomērot ir zināms kāds ir tā dzinēja squish.
to regulē ar blīvēm vai sēdinot galvu.

1 minute ago, SendaTech said:

tā ir tā atsarpe starp virzuli un cilindra galvu kad virzulis ir visaugstākajā pozīcijā. jo lielāks squish, jo mazāka kompresijas pakāpe = mazāka jauda.
mazāks squish ir labāk, bet nerīkst būt pārāk mazs.  tās drātis u.t.t. tur ieliek un tad griež motoru, tad saspiesto drāti izņēmot un nomērot ir zināms kāds ir tā dzinēja squish.
to regulē ar blīvēm vai sēdinot galvu.

paldies kad paskaidroji :great: