Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Emils Rutkovskis

nesaprotu kas notiek

Recommended Posts

sveiki es vakar vakara nopirku nrg mc3 shdien gribeju parbaudit vai ir dzikstele bet kad izskruveju sveci starteju pa sveces caurumu spaulj ara kadu 0.5l elu ar bendzinu un nesaprotu kapec ...
sorry par gramatiku.

un pa karboratora izeju uz gaisa filtru splauj ara benzinu 

sveiki ja tiesham bija problema ar karbi ,ieprieksejie ipasnieki bija kautko kimerejusi un nebija uzlikusi adatai sprostu un vissa problema :D

a un veci reku nezinat ka var uzstaisit vai aizvietot sprostu ? 

​paldies

ja domā adatiņai sprostu,tad elementāri ar mazajām nagu šķērītēm izgriez no kādas bundžiņas,ieteiktu piemēram kolas buņdžiņas vāka-augšējās daļas.

Edited by inichis

sveiki ja tiesham bija problema ar karbi ,ieprieksejie ipasnieki bija kautko kimerejusi un nebija uzlikusi adatai sprostu un vissa problema :D

a un veci reku nezinat ka var uzstaisit vai aizvietot sprostu ? 

​paldie

Never mind sapisos :D

Edited by ProperBmx

paņem no kāda drauga sākumā karbi un pārbaudi vai toč beigts karbis,iespējams arī vakumnieks lej bendžu uzreiz karbī,ir tā arī bijis novienojot no karbja šļauku tek kā no krāna un ar spiedienu.

ja tā tev nav iztīri kārtīgi karbi,pludiņkameru un visu pārbaudi.

vot tieshi ka tu pateici no nem nost to bendzina slaucinu kas uz karbi iet un tek ka pa kranu ,tur vaina varetu but tas vakuma sledzis vai ka vinsh tur saucas ? 

es UK nazinu nevienu mkam te rolleris ;) 

paldies

Nu tad gan jau tā ir pie vainas, nomaini un skaties, nevajadzētu būt problēmām. ;)

Nū man ar tā bija, izradījas ka vakumnieks bij beigts. Nomainīju, viss čotka tagad.

Vakuumniekam tur nekāds sakars man viņš arī nenoslēdz benja tek kā pa krānu, karbis to noslēdz

Nav jēga jaunu karbi pirkt. Paskaties vai pludiņš nav kkur aizķēries

Vakuumniekam tur nekāds sakars man viņš arī nenoslēdz benja tek kā pa krānu, karbis to noslēdz

Nav jēga jaunu karbi pirkt. Paskaties vai pludiņš nav kkur aizķēries

kas tad ? 

vaina ir tada kad parak daudz bena ienak cili ,pa karbi visam malam tek ara ,un apskatijos tiesham vacumnieks nenosledz 

tāpat vakūmnieku nopērc citu,jauns nemaksā dārgi lv maksā pie 15euro,tev tur lētāk būs,pērc jaunu un būs ok,karbim arī nav uzticība,ja vakūmnieks netur,tad karbis ne vienmēr visu noturēs.

tāpat vakūmnieku nopērc citu,jauns nemaksā dārgi lv maksā pie 15euro,tev tur lētāk būs,pērc jaunu un būs ok,karbim arī nav uzticība,ja vakūmnieks netur,tad karbis ne vienmēr visu noturēs.

ir man garaza paris china rolleri 'Donori' skatishos kas notiek

paldies,

kas tad ? 

vaina ir tada kad parak daudz bena ienak cili ,pa karbi visam malam tek ara ,un apskatijos tiesham vacumnieks nenosledz 

Tāpat benzīns pienāk karbim vairāk kā vajag, lieki izmetīsi naudu ja pirksi vakuumnieku

tev vnk pludiņš čakarējas noteikti, kāda dīze iekšā,

Tāpat benzīns pienāk karbim vairāk kā vajag, lieki izmetīsi naudu ja pirksi vakuumnieku

tev vnk pludiņš čakarējas noteikti, kāda dīze iekšā,

Man nau japerk vacumnieki man ir paris no 4t tadi pashi

Ar dizem viss ok jo nekas nau mainits,vacumnieks tiks nomainits ,bet vot pR pludinju gan nemaceshu pateikt jo nemaku vinju izchekot ;)

Atjauc pludinkameru vala, paskaties vai tur viss kartiba ar pludinu un mazo adatinu. Ja viss kartiba, tad vajag pieregulet drusku pludinu, lai atrak nosledz caurumu pa kuru pienak degviela uz karbi, jo ja pludinkamera satek degviela vairak kaa vajag, tad vinu sak spiest ara pa parpludes caurumiem.