Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Jeka

3 gen numur z.

Recommended Posts

Sveiki grigetu pajauta menti var apstadinat del ta ka numurs ir zem pannas ,un gandriz neredzams?

Te vot:

bet vins jau tur teu nestav.....

Var piepisties piemeram brauc tu nakti un menti brauc garam un neredz tavu numuru...vares tevi apstadinat un parbaudit visu un piepisties ka numuru nevar redzet.....

PS.Sita teema jau bija izrunata daudz reizes :)

1)

Edited by Apr.

Man tur stāv, problēmas nav bijušas. Viņš tur diezgan labi redzas paejot tālāk no rollera. Ja ir apgaismojums un viss kā nākas, tad nevajadzētu piesieties.

Un tur nav panna, bet pakaļa.

Edited by Ostapko777

menti par to nevar piepisties!!!tev virs nr.ir lampa kura apgaismojās nedaudz,ja nē nu tad var pateikt ka apgaismojums par vāju,bet piepisties nevar,jo no (ceļu policijas mašīnas) nr.var redzēt.

man ir piepisušies kapēc nav numura,teicu ir ka vajag skatīties,tad piekasijās ka nav redzams,teicu kapēc blakus stāvot jābūt redzamam?aizej uz mašīnu un paskaties,jums jau jāredz no mašīnas nejau blakus stāvot un saruna beidzās!

piekriitu tev

nē nu skaties kā gribi,vajag mācēt runāt ar mentiem un zināt pretatbildi un savu taisnību,tad izdrāzt nevar!ja nemāk runāt,tad protams drāzīs,ja tev prasīs kapēc nr apakšā un atbildēsi nu tur tā pieliku u.tt tad protams drāzīs.

c2ojwq88g21jmvblrg3y_thumb.jpg

par šo man 2 reizes piekasijās,pateicu ka no mašīnas labi redz un viss!braukāju tālāk.

Tas viss ko te (Netikai šajā topikā) stāsta,ka pofig ments neko neizdaris,nummuru vari likt pie vario ja redzams u.t.t.

Ir man pazīšanās mentos un viņi skaidri un gaiši pateica,viss lielākais sods un sūdi ir par to ka nummurs nav redzams no konkrēta attāluma un neatrodas ražotāja paredzētajā vietā.Tas ir tas pats ka tu mahai norauj bamperi un nummuru tu iemet pie loga,automātiski skaitās,ka tu pārvietojies bez/ar neredzamu nummuru!

Tev kaut ar kožļeni viņš jāpielīmē tam paredzētajā vietā,viņiem jau neinteresē ka tu tur nevari pielikt nummuru.

Un šitādu dirseju dēļ, visus rolleristus dr*zīs par jebko, kas vien mentam ienāks prātā.

Tas viss ko te (Netikai šajā topikā) stāsta,ka pofig ments neko neizdaris,nummuru vari likt pie vario ja redzams u.t.t.

Ir man pazīšanās mentos un viņi skaidri un gaiši pateica,viss lielākais sods un sūdi ir par to ka nummurs nav redzams no konkrēta attāluma un neatrodas ražotāja paredzētajā vietā.Tas ir tas pats ka tu mahai norauj bamperi un nummuru tu iemet pie loga,automātiski skaitās,ka tu pārvietojies bez/ar neredzamu nummuru!

Tev kaut ar kožļeni viņš jāpielīmē tam paredzētajā vietā,viņiem jau neinteresē ka tu tur nevari pielikt nummuru.

Ja runa iet par mani, kā dirsēju:

Es neteicu, ka neko nevar izdarīt, pateicu, ka man tur stāv un nav piekasījušies :)

Un jā, piekrītu VuskansDavis

3GEN jau no rūpnīcas numuram paredzētā vieta nāk apmēram tajā vietā(tas ir sava veida pluss) ;)

Ja tas nebija adresēts man, tad sori

Man chomam bija tā, ka 3genam arī numurs stāvēja pie vario vāka, menti apstādināja uzrakstīja protokolu un vajadzēja iet uz izskatīšanu. Aizgāja, tur ments sāka dirst, ka numurs nav pareizajā vietā, tad viņi kādas divas stundas tā strīdējās, tad izgāja ārā, nobildēja rolleri, aizsūtīja bildes uz csdd, tur pateica, ka numurs tā var stāvēt, tikai nav apgaismojuma tāpēc nevar naktīs braukāt. Pēc tā visa čalim neko neizdarīja, bet ments sāka psihot un mētāt pa kabinetu grāmatas un kkādus papīrus. :D

Edited by elch