Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Lācītis

Foruma darbības uzlabošana [Ieteikumi]

193 posts in this topic

Visticamāk nebūs korektais topiks,taču jautājums ir sekojošs,kāpēc es nevaru uzrakstīt PM,praktiski man nepiedāvā tādu lietu kā PM.

Izskatās, ka tev vienkārši ir atslēgta pieeja PM funkcijai.

Visticamāk, ka esi ko nogrēkojies modiņu acīs, jo iespēju atslēgt/ieslēgt PM neatradu nevienos settingos. PM nosūtīt Tev arī nav iespējams, tā kā, tas nav gļuks.

19 minutes ago, ??? said:

Izskatās, ka tev vienkārši ir atslēgta pieeja PM funkcijai.

Visticamāk, ka esi ko nogrēkojies modiņu acīs, jo iespēju atslēgt/ieslēgt PM neatradu nevienos settingos. PM nosūtīt Tev arī nav iespējams, tā kā, tas nav gļuks.

Tā arī vakar sapratu,taču PM man ir atslēgts jau kādu labu laiciņu,un neatminos nevienu reizi kad šeit būtu grēkojis. :D 

- Uztaisi jaunu akountu.

- Ja modiņi tiešām nevar to mainīt, tad panāc, lai viņi sazinās ar prox.

- Neizmanto PM, atstāj numuru profilā, ja kādam būsi vajadzīgs, gan jau sazināsies.

Vismaz man, guglis neko noderīgu pirmajā lapā neizmeta. Varbūt kāds, kas ir cīnijies ar IPS forumiem zin, kur meklēt šo iestatijumu, ja tas ir maināms lietotāja pusē.

Paceļat tirgošanas sadaļu uz augšu, savādāk nepacietīgie un Putina valodā runājošie nespēj atrast pareizo sadaļu kur jānogrūž viņu dzelži.

Edited by TheBlaumanis

Lieta ir tāda.. es tagad izmantoju kastanis.2 bet labprāt izmantotu savu profilu, bet es no Facebook nevaru ielogoties, ir kāda iespēja tikt caur facebook? jo jaunu profilu vairs nevēlos taisīt!

Dēļ šīs problēmas esmu uzsācis 2 topikus no šī profila

uzmetas šāds:

original.png

Edited by kastanis.2

Nezinu vai ir bijis šāds ieteikums, bet varētu ierīkot mājaslapā čatu. Būtu labāk un patīkamāk citam ar citu sazināties, komunicēt. Pagaidām ir tā, ka te ir tikai topikos ko apspriest, bet varētu čatā apspriest daudz ko citu.  Kā arī būtu labi, ja uzliktu, ka avatara izmērs maksimālais var būt 150x250.

Būtu jauki, ja jūs ņemtu vērā ieteikumu :)

Edited by Franks

par to čatošanu. Jau sāku atkārtoties, bet priekškam vajag atsevišķu čatu, ja ir spams? daudzos citos forumos ir abi un tāpat viss notiek spamā. nesaprotu, kāpēc te nevar būt tāpat. vismaz varbūt nedaudz iekustinātu kko forumā, citādi viņš drīz izmirs whatsappa dēļ

Nez vai te to var rakstīt, bet varbūt izveidot čatu sākumlapā, lai būtu iespējams dažas lietas risināt caur čatu nevis tikai caur topikiem.