Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Lācītis

Foruma darbības uzlabošana [Ieteikumi]

193 posts in this topic

Ja tev ir kāds ieteikums vai ideja ko tu vēlies realizēt šajā forumā,droši dalies ar to

Labākās un atbalstītākās idejas/uzlabojumi tiks realizēti/as

vajag izveidot čatu

Daudzos citos forumos, kur ir čats, tas tik un tā netiek izmantots un tiek spamā spamots uz nebēdu. Pa dažām dienām pieskaņo 15+lpp. Sāciet spamots un būs čats

Es izsaku tikai savu viedokli

Edited by VuskansDavis

Daudzos citos forumos, kur ir čats, tas tik un tā netiek izmantots un tiek spamā spamots uz nebēdu. Pa dažām dienām pieskaņo 15+lpp. Sāciet spamots un būs čats

Es izsaku tikai savu viedokli

Pietam spamā var paskatīties visu,kas rakstīts iepriekš (ko nav izdzēsuši moderi),bet čatā ar laiku vecās ziņas pazūd ;) 

Varētu vēl sadaļu,kur atrāda arī citus braucamos,ne tikai rollerus,močus(50cc-125cc),bet pārējo braucamo projektus (deltas,jawas utt (tieši projektus))

Ātrā ideja,tāds,kā scooter-power radio,ko paši varam netā klausīties un vienkārši vairāki cilvēki par to atbild,liek dziesmas(playlistus) utt,kas ar to ir nodarbojušies ... 

vajag tirgus sadaļā pie detaļām pievienot pērk/pārdod 125cc motoru daļas, kautkā tā. 

Principā, piekrītu, pat 125cc+ 

Kā nekā forums ir scooter-power.lv un visi mēs zinām, ka ir arī 125cc, 500cc u.c. motorolleri. Diemžēl (citiem par laimi) forumā var sastapt pārsvarā 50cc(70cc u.c.) rollerus,

Domāju, ka sapratāt.

Es jau esmu teicis iepriekš, ka personīgi man liekas, ka forumam būtu jāpaplašinās savā jomā, lai būtu lielāks cilvēku apgrozījums.

Atkārtošu, ka tas ir mans personīgais viedoklis un ja kāds tam nepiekrīt, tas ir normāli :)

Pievienot tirgus sadaļā topiku ''Aksesuāri'' jo tie tomēr arī attiecās uz mopēdiem, lai nav jāliek latgalītē, kas itkā ir paredzēta ne-scooteru lietām

Ieviest tādu opciju,ka like ir bez limita,skatos projektus spiežu like,tad vēl šur tur interesantiem video iemet like un like vairs nav,manuprāt like nevajag žēlot,dislike gan var atstāt ierobežotus,savādāk uzradīsies kāds,kam gribēsies paākstīties un visam forumam būs -100 reputation  :smokin::D

Ieviest tādu opciju,ka like ir bez limita,skatos projektus spiežu like,tad vēl šur tur interesantiem video iemet like un like vairs nav,manuprāt like nevajag žēlot,dislike gan var atstāt ierobežotus,savādāk uzradīsies kāds,kam gribēsies paākstīties un visam forumam būs -100 reputation  :smokin::D

Nebūs iemesla kļūt pa VIPu :D

Uzraksti lūdzu proximo vai nevar like ierobežojumu palielināt,savādāk viņu tiešām pietrūkst,kad forums ir aktīvs,tad ir daudz interesantu lietu ko novērtēt,neierobežoti tomēr arī nebūs labi,jo tad kačās beztolkā reputation ;) 

Uzraksti lūdzu proximo vai nevar like ierobežojumu palielināt,savādāk viņu tiešām pietrūkst,kad forums ir aktīvs,tad ir daudz interesantu lietu ko novērtēt,neierobežoti tomēr arī nebūs labi,jo tad kačās beztolkā reputation ;)

Gribēju jau ielikt tev like, bet man viņi beigušies...   :naac:

Edited by Ostapko777

Rakstam droši nekautrējaties,esat panākuši jau dažus jaunumus kā piemēram 125cc motoru sadaļa,kad būs vairāki ieteikumi,varēsim veidot detalizētu aptauju un nodot augstāk,varbūt panāksim citas lietas kas ir nepieciešamas :great:

Da bļin,vajg sakartot sakuma foruma darbību,pirms taisa jaunas sadaļas u.t.t

Es domaju paši saprot kura lietotaju grupa nav sakartota

Piedāvā risinājumu, nevis pliki kritizē

Piedāvā risinājumu, nevis pliki kritizē

Risinājumu?

Kautvai pamainīt moderatorus,kā piemeru ņemsim Trusīti,aktivāku lietotāju es pašlaik nēsmu redzējis,palīdz,aktīvi darbojas,ir saprotoš u.t.t

Jā par moderatoriem es arī piekrītu, uz momentu ir man liekas viens aktīvs moderators, kas kautko mēģina darīt, kā piemēram liekus postus dzēš āra, slēdz topikus u.t.t

Aptaujas saitaisīt, kur ieteikt kādu no foruma par moderatoru !

Risinājumu?

Kautvai pamainīt moderatorus,kā piemeru ņemsim Trusīti,aktivāku lietotāju es pašlaik nēsmu redzējis,palīdz,aktīvi darbojas,ir saprotoš u.t.t

Piekrītu Tev ;)

Varbūt tomēr tiks izveidota sadaļa priekš ne-motorolleru drapakiem? Protams ne-priekš sapuvušām žurkām

Ir taču gaužām daudz forumi, kur var droši tos drapakus atrādīt. Šeit tā kā scooteristu forums, vai es ko jaucu?

es domāju, ka nav vērts veidot sadaļas priekš citiem projektiem. kā jau kkas teica, ka tam ir citi forumi. tie, kas vēlas ir jau topiks - mans 4 riteņu ....