Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Lācītis

Kā risināt motora problēmas rolleri [Iesācējiem]

Recommended Posts

Lieliska pamācība, pats nesen domāju, ko tādu uzrakstīt, tikai rokas necēlās. Malacis!!! :) Un būtu ideāli, ja admini šo piespraustu, lai visi redz!

Gribētu arī papildināt, ja neesi pret.

[2] Vai stock kloķvārpsta izturēs tūning cilindru?

- Tā izturēs, ja nav pārāk nolietota.

- Jāliek cilindrs uz prāta robežas, stocks izturēs DR Evo 70cc, vai jebkādu citu sporta čuguna klases cilindrus, ja vēlies likt kaut ko jaudīgāku, tad pie reizes arī būtu jānomaina kloķvārpsta.

- Ja tomēr liec 70cc uz stock'a, lieliski būtu, ja tiktu nomainīts separātors!

BRĪDINĀJUMS! Viss šis var beigties ar izmetamu kloķvārpstu un jūsu jauno cilindru!!!!

Vēlos uzzināt ko man darīt šāda situacīja. Braucot ar skuteri es bieži apstājos pie sarkana. Uzsākot braukšanu man dažreiz ir ta kad viņš ta slāptu nost un nau ta normala uzraviena... Kautkas iet ciet... Ja kads zin ludzu pstastiet vairāk.

• palabošu pāris,
  • ja pēkšni noslāpst var gadīties, ka noklemējis, to var pārbaudīt pēc kurbuļa pretestības(vai ir kompresija) un pieliekot roku pie karburtora mutes, un kurbulējot, roku jācus uz iekšu, jeb vienkārši pārbaudot vai ir vakums. ja vakums nebūs bendzīnu nesūks iekšā cilindrā, vel variants kā to var pārbaudīt, noņemot izpūtēju un kurbulējot pa izplūdi vaidzētu šauties bendzīnam ārā
  • var būt arī izsāuti saļniki, parasti simtoms tam ir, kad pielec uz 1sec un noslāpst

dzirkstele

• masa ir jānovelk no motora līdz rāmim, nevis no - vada lidz rāmim, tas vaiirāk attiecās uz minarelli vecā tipa aizdedzēm, piaggio un ducatī iet arī bez masas
  • bieži vien kad nav dzirkstele ir vainīga aizdedze  retāk cdi, protams, pirms aizdedzes maiņas paskatieties vai nav pārauti vadi, tas vairāk attiecas uz tādiem vadiem kuri ir satīti un ar izoleni salīmēti

Tālāk es vairs nelasīju, bet šie takā būtu galvenie varianti kapēc motors niķojās, viss labāk ja rolleris nelec un dzirkstele ir, ņemt ēteri jeb ātro startu palīgā, ja ar to nelec tad ir 100% ka kaut kas nav kārtībā ar dzinēju

Maza kompresija arī nav šķērslis motora nelekšanai, arī ar mazu kompresiju motoram būtu jālec un jābrauc, protams ar jaudas zudumu

papildināšu

labojiet, ja esmu kļūdījies :)

[1]Rolleris noslāpst un nevaru piedarbināt- nomaini sveci

[3]Tas šķaudās vai rijas ciet- nomaini sveci

[9]Rolleris braucot burbuļo- nomaini sveci

[4]Pārāk liels bendzīna patēriņš- pārbaudi, vai cilindrs ir kārtīgi pievilkts, augšējā/apakšējā cilindra blīve nesulo, pārbaudi vai kolektors nesulo un ir kārtīgi pievilkts.

[1]Rolleris pielec,bet uzgāzējot noslāpst- gaisa filtrs ņem par daudz/maz gaisa

Edited by Gatis

kkas nepatīk man ar 4-o punktu, ja kolektors vai kāda blīve sulo(izņēmums galvas blīve) tad mopēdu būs grūti iedarbināt, be ja sanāks, tad peldēs apgriezieni, tikko kā dos vairāk ručkā, tad ģībs nost, jeb vispārēji - sūks gaisu.

Un arī 3.punkta sekas var rasties dēļ iepriekšminētajiem iemesliem.

Edited by TruseiC

papildināšu

labojiet, ja esmu kļūdījies :)

[1]Rolleris noslāpst un nevaru piedarbināt- nomaini sveci

[3]Tas šķaudās vai rijas ciet- nomaini sveci

[9]Rolleris braucot burbuļo- nomaini sveci

[4]Pārāk liels bendzīna patēriņš- pārbaudi, vai cilindrs ir kārtīgi pievilkts, augšējā/apakšējā cilindra blīve nesulo, pārbaudi vai kolektors nesulo un ir kārtīgi pievilkts.

[1]Rolleris pielec,bet uzgāzējot noslāpst- gaisa filtrs ņem par daudz/maz gaisa

kādas muļķības tu te stāsti, pec tevis teiktā. ja ir kāda problēma tad vainīga ir svece

filtrs noteikti nevar ņemt gaisu, drīzāk attīra.

ja nebūs kārtigi pievilkts cilindrs, var tecēt šķidrums ārā, ievērojami sliktāk ies, uzsilstot var klemmet virzulis

Sveiki, kads nezin manam chinaveidigajam rollerim braucot kad motors iesilt apgriezieni aiziet uz max un rollers sak ristities un iet 20-30 km/h ieksa stav cdi ierobezotajs.

kādas muļķības tu te stāsti, pec tevis teiktā. ja ir kāda problēma tad vainīga ir svece

filtrs noteikti nevar ņemt gaisu, drīzāk attīra.

ja nebūs kārtigi pievilkts cilindrs, var tecēt šķidrums ārā, ievērojami sliktāk ies, uzsilstot var klemmet virzulis

ja ir kāda problēma, VAR būt vainīga svece, nevis 100% tā ir. man cilindrs nokāva 2 sveces, un sākumā uz pirmās nezināju, bet kad nomainīju, aizgāja. kaut arī dzirkstele bija, zem kompresijas tā atteica darboties. netici? atsūtīšu sveci pa pastu ;)

svece var būt daudzu problēmu cēlonis.

p.s.- par žogu ok, bet pārējiem- es teicu labojiet, nevis speriet mīnusus ;) un nedomāju, ka cilvēks, kam ir 25 posti vai -20 reputācijas punkti, var tā vienkārši ņemt un likt mīnusus tikai dēļ tā, ka to ir izdarījis kāds gudrāks, pieredzējušāks, vai forumā aktīvāks cilvēks. 

es tikai dalījos ar informāciju, kas ir ņemta no personīgās pieredzes.

Sveiki tatad esmu iesacejs šitaja jomā!

Ir ta ar manu rolleri ar kurbuli negrib lekt vispar.kad ielej sveces cauruma bendžu tad pielec uz 2 sek un noslapst.

nezinu kas pa lietu!Varbut kads var palidzet wacap vai telefonu.

20353936

Sveiki, tadad man ir jautajums vai rolleris var dot nepareizā bridi dzirksteli dēļ CDI? Jo kad kurbuleju pa karbi nak ara dumi un ir tads taka blikscis kad iedo pilna rucka kad kurbule , rollers pagaidam ari nelec

Sveiki džeki,nopirku izjauktu rolleri skygo 125,pa lielam ar visu pats tieku galā,vienīgi īsti nesaprotu kur japieslēdz automātiskais čoks,tas ir, kur ir štepsele,čokam štepsele ir sarkana,vienīgā brīvā ir balta,parasti jau ir vienādās krāsās,lab tas pa lielam,padalieties kur jasaštepselējas

Edited by filmix

Šodien braucu ar rolleri (gilera c46 2009.gada) braucu uz garāžu un pēkšņi kaut kas notika. Sāka skaļi rūkt, taka čīkstēt. Man ir gan kickstarteris, gan el.starteris + man ir 70cc. Zinu, ka el.starterim nav jābūt. Aizvedu līdz garāžai, skatijos kas pa vainu, bet neko neatradu. Kurbulis taka krakšķēja, nebija tāds, kāds viņam ir jābūt. El. starteris negāja, nešķīlās, bija tikai tā skaņa. Kas varētu būt pie vainas? 

Es varētu parādīt video, bet nevar atvērt, jo var tikai šādos formātos 

• gif, jpeg, jpe, jpg, png
Edited by Iesācējs :)