Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Lācītis

Kā risināt motora problēmas rolleri [Iesācējiem]

Recommended Posts

labdien, gribetu zinat, kas ir par vainu, skana ir tada ka sistos virzulis pret galvu, bet ta nav, visi gultni ir samainiti,  cilindra blives vesalas,man ir aizdomas ka gaisu rauj kaut kur,gar kolektoru,ta varetu but?

On 11/30/2017 at 12:06, helmuts90 said:

labdien, gribetu zinat, kas ir par vainu, skana ir tada ka sistos virzulis pret galvu, bet ta nav, visi gultni ir samainiti,  cilindra blives vesalas,man ir aizdomas ka gaisu rauj kaut kur,gar kolektoru,ta varetu but?

nopērc starta gāzi vai brakeclieaner un kad pielaid roxu pūt garām aizdomigajai vietai bet ne daudz mazlietin ja roleis sak slapt nost tad sūc apmeram taja vieta  kur pūt . Var vienakrsi uzpust uz koli vai visu cilindru un skaties vai izmanians apgriezieni ja ne tad nesuc . :)

On 2017.07.29. at 22:28, Iesācējs :) said:

Šodien braucu ar rolleri (gilera c46 2009.gada) braucu uz garāžu un pēkšņi kaut kas notika. Sāka skaļi rūkt, taka čīkstēt. Man ir gan kickstarteris, gan el.starteris + man ir 70cc. Zinu, ka el.starterim nav jābūt. Aizvedu līdz garāžai, skatijos kas pa vainu, bet neko neatradu. Kurbulis taka krakšķēja, nebija tāds, kāds viņam ir jābūt. El. starteris negāja, nešķīlās, bija tikai tā skaņa. Kas varētu būt pie vainas? 

Es varētu parādīt video, bet nevar atvērt, jo var tikai šādos formātos 

• gif, jpeg, jpe, jpg, png

Iespējams kurbuļa mehānismu sāka raut līdzi motoram un kautko sačakarēja.