Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Abolitis

Aerox kuram ir lāsts un kurš tiešām neies.

Recommended Posts

Tā tad tā, nočakarējos no maija, līdz pat 23. oktobrim un beidzot visu sataisīju perfekti līdz pēdējai kniedei. Motoru pārlasīju līdz pēdējam puteklītim, nomainīju karterus, karbi, aizdedzi, slēdzeni, visu ieplūdi, nu visu visu nomainīju kas ir rolleri un visu uz jaunu, visu kopā darīju ar vecmeistaru, visas detaļas saliku jaunas, pravotku ideālu uzliku. Vēl dabūju 1 jaunu aizdedzi un otru no ejoša rollera, dabūju ejošu CDI, spoli un arī nekas negāja, ķipa raustas, stāvgāze stāv perfekti, sagāzēt var, bet tiklīdz sāk braukt, tad sāk raustīties un viss pakaļ*. Bet nu tad izdomāju šādi, tā kā man bija jaunā tipa pravotka un cīnījos ar 2 jaunā tipa aizdedzēm izdomāju vēl pēdējo variantu, paņēmu vecā tipa aizdedzi kas man bija oriģināli, vecā tipa cdi un saslēdzu visu bez pravotka, tikai 2 vadi kas paliek pāri no aizdedzes, to pieliek pie pravotkas, lai ir gaismas un notiek brīnums, viss aiziet. Tā kā  nezinu kas viņam nepatika, ja pat visu biju mēģinājis, pat no ejoša rollera visu pārnesu un negāja, bet tiklīdz uzliku visu veco, tad aizgāja.

Tagad jāved rolleris uz Rīgu un jātiekas atklāšanā :)

P.S. Un lūdzu mācaties no ša, ka nekad nevajag padoties, cīnaties līdz galam, cik reizes man nebija, ka gribēju visu izmest un sasist, bet tad sakodu zobus un turpināju meklēt vainu.   

Nu tā tad tā. Lūdzu sarosaties visi skūteri guru un dievi un palīdzat man tikt vaļā no šī lāsta. 

Nu tā, tas viss sākās jau pagāšgad kad vēl bija S6 racing cilis un full midrace virsu, gāja vienkārši dievīgi, bet tad ar laiku sāka pa reizei burbuļot, tad nāca sezonas beigas un viss juka un bruka ar elektroniku. Šogad ieliku DR+17,5 un no sākuma braukāju tīri ok, bet tad sākās vecās problēmas, ka naturāli burbuļo, stāvgāzē rūc perfekti, bet tiklīdz dod gāzi, tad knapi iet uz priekšu.

Tad nu ķēros pie lietas, es nopirku jaunus karterus,gūltņus,blīvslēgus,cilindru,blīves,pravotku,cdi,spoli,sveces,aizdedzi,magnētu. Nu tiešām pilnīgi visu nomainīju un 80% no detaļām pilnīgi jaunas. Saliku ideāli, bet saliekot visu vienkārši [censored] [censored]UJ [censored] [censored] 3128u4wbghsubv'hzb. Es nevaru izturēt, neiet nu!!!!!! Burbuļo, gribu to mēslu izmest tolmetā un viss. Man nav pie kā ķerties klāt. Visi gali ūdeni, lūdzu nesakiet par masām,svecēm,iztīrīt karbi utt. Jo tas viss ir darīts milioniem reižu. Tikai pasakiet, ko lai vēl izdaru? +++ No vecā tipa aizdedzes un pravotkas pārgāju uz jaunā tipa, visu perfekti esmu salicis, bet nu ir histērija, jo no Aprīļa pat izbraucis neesmu, jo kamēr dabūju detaļas un domāju ka ies, bet huju.

Edited by Abolitis

Aizdedzi nopirku pilnigi jaunu, jaunaa tipa, bet magnets neder, bet šodien no Cruiser nopirku veca tipa aizdedzi, kurai ir štekeris priekš jauna tipa un der magnets veca tipa. Varbut tā aizdedze neiet, bet nu regulacija ir ideala, jo iepriekš viss gaja, masas vads ir pie ramja no spoles. Mans pedejais salmiņš ir rīt no brālēna noņemt jauna tipa magnetu un pameginat. Turat īkšķus un lūdzu pasakiet kā lai noņem magnētu bez novilcēja?

Man ir pilnīgi tāda pati problēma, aizdedzi arī jaunu uzliku. Nu neiet, ja dot pamazām gāzi, tad citreiz aiziiet, lielos apgr smuki rūc. Bet svece paliek melna un taka ar kvēpiem apaugusi. Bet regulācija ir laba, jo pirms tam viss smuki gāja.

Krč man reiz bija Yamaha Jog jaunais arī tā pat bija , bet man bija kaut kas ar strāvās regulātoru hz ?? , jo ieliekot uzlādētu akumulātoru viss kādu laiku gāja, kā aķis izlādējās bija tieši kā tev

Man ir pilnīgi tāda pati problēma, aizdedzi arī jaunu uzliku. Nu neiet, ja dot pamazām gāzi, tad citreiz aiziiet, lielos apgr smuki rūc. Bet svece paliek melna un taka ar kvēpiem apaugusi. Bet regulācija ir laba, jo pirms tam viss smuki gāja.

ja svece apaug značit eļļa pa daudz.

izklausās pēc elektrības vainas,ir vairāki varianti elektrība,padeve,vārsts u.tt

ja motorā visu esi nomainījis, tad velk uz elektroniku. ja masas vads ir (no karteriem uz rāmi, vadam viss kārtībā, abos galos labs kontakts) tad skaties pravodku. man bija tāpat, sakusa vadi, sita uz īso un lagoja nenormāli un nevarēja pat pabraukt. ieteiktu savienot vadus tikai lai ir dzirkstele un lādēšana nebūtu pievienota vispār. ja tas nostrādā, ej pa vadiem, ar testeri rokā, meklē kur kaut kas pārrīvējies, sakusis, atnācis vaļā, nu jebkas. ja ir pieejams, vari mēģināt arī uzlikt citu pravodku.

veiksmi ;)

nekaitētu pamēģināt arī citu karbi, nomainīt kolektoru jo tie mēdz saplaisāt un sūkt gaisu, arī vārstu. bet tiešām 95% ka elektronikas vaina nevis tehniska, tāds ir simptoms ka apgriezieni ne ceļas, ne krīt, tikai dobja skaņa un raustas.

Edited by xero

Man bija pilnīgi tas pats, ļoti ilgi meklēju vainu, mainīju kolektoru, blīves utt beigās izrādijās kad vadi gāja uz īso 12v vietā deva arā tikai kautkādus 4v, un bija nodedzis strāvas regulētājs

Man bija pilnīgi tas pats, ļoti ilgi meklēju vainu, mainīju kolektoru, blīves utt beigās izrādijās kad vadi gāja uz īso 12v vietā deva arā tikai kautkādus 4v, un bija nodedzis strāvas regulētājs

Bliin un ja tas bus, tad par velti tagad jau esmu izsitits plaši karterus, jo mainīšu kloķeni un gultņus, bet par sliktu jau nenāks :D

Šodien tas būtu bijis,ka man Aerox ietu, bet stulbais Latvijas Pasts. LP ir tāds sūds, viņi sajauc un nosūta uz citu pilsētu un viss ko viņi pasaka ir "piedodiet". Es prasu, lai tādā gadījumā man sūta ar ekspress pastu, bet viņiem uzmest. LP Attieksme ir zemiska.

Edited by Abolitis

aizdedze pa agru ? stock aidzedzi var reguleet vismaz (pgo big max var) ja signala uztverejs ir uz skrūvēm , divam  , Izvilē celiņus ta lai var kustināt pa labi , pa kreisi . un uzliec vēlāk aizdedzi. Nezinu ka ir aeroxam ar to stiprinajumu.

Edited by Watch Me

Kā var būt pa agru, ja ir mainītas 4 aizdedzes, viena no ejoša skutera, otra pilnigu jauna. STOCK visas.

kada starpiiba ja vinjas visas vienādas kaut 10 magnetus nomaini jēga. augstak paskaidroju.

Edited by Watch Me

aiznemies no kāda un pamegini ''seletras tipa'' aizdedzi, kura ir neatkarīga no rollera elektrosistēmas, iegūsi 100% skaidrību par elektrosistēmu! :)

p.s. līdzīgā gadījumā stock aeroxam pietika uzlikt pilno vaigu klokeni, kad originālā aizdedze spēja tikai piedarbināt roleri,

palielinot apgriezienus bija pazīmes, kā augstāk aprakstīts.

aiznemies no kāda un pamegini ''seletras tipa'' aizdedzi, kura ir neatkarīga no rollera elektrosistēmas, iegūsi 100% skaidrību par elektrosistēmu! :)

p.s. līdzīgā gadījumā stock aeroxam pietika uzlikt pilno vaigu klokeni, kad originālā aizdedze spēja tikai piedarbināt roleri,

palielinot apgriezienus bija pazīmes, kā augstāk aprakstīts.

Kadel tas ta notiek ar pilnvaigu klokeni? Vai tad sporta klokenei salidzinjuma ar stock klokeni ir nobide pusmenesim?

Manam aeroxam tagad ari ir malossi rhq pilvaigu klokene, domaju kadu laiku pabraukat ar 49cc bet neka :hehe:  Tadas pat pazimes.