Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Zips

Palīdzīet atrast useru/cilvēku...

Recommended Posts

On 4 July 2016 at 3:23 PM, Deivsaa said:

Kāds varbūt var pateikt kā atrast cilvēku zem vārda Dāvis Šimkevičš un viņa tel nr 28668267 esot kkur no Balviem un braukājot ar melnu slideru, kuram balti aerox diski. Naudu par wingu aizsūtīju un cilvēks pazuda. 

Ja ko zini pm vai 28477799

bl@@&, vins tevi @ppis@?

Edited by KarlSonsP

PALĪGĀ

Meklējam rokā cilvēku vārdā Dāvis Šimkevičš, tel. nr 28668267. Derēs jebkāds info, ja atskaitīs naudu, izdzēsīšu atsauksmi, bet ja ne, tad atradīšu, aplauzīšu kājas un netikai, jo appisa uz replicu uzdodoties par cpi_hussar par 30eur kā iemaksu tipa esot no Krāslavas. Lūdzu!! Whatsapp profila bildē sarkani melns aerox.

9 hours ago, KarlSonsP said:

PALĪGĀ

Meklējam rokā cilvēku vārdā Dāvis Šimkevičš, tel. nr 28668267. Derēs jebkāds info, ja atskaitīs naudu, izdzēsīšu atsauksmi, bet ja ne, tad atradīšu, aplauzīšu kājas un netikai, jo appisa uz replicu uzdodoties par cpi_hussar par 30eur kā iemaksu tipa esot no Krāslavas. Lūdzu!! Whatsapp profila bildē sarkani melns aerox.

Mani ar mēģināja appist, teica ka pārdod zx'u, prasiju no kurienes viņš ir teica ka no Balviem, teicu ideāli, jo pats esmu no Balvu rajona, kā pateicu ka varu atbraukt pakaļ, teica ka nesanāks, viņam kkur jābraucot steidzami, un cik es zinu, Balvu rajonā sarkana roxa nemaz nav, mēģināju sazvanīt nevar vispār, bet whatappā sēž. 

PS. tas bij pirms divām dienām.

Edited by Buksh

On Saturday, July 23, 2016 at 1:45 PM, Buksh said:

Mani ar mēģināja appist, teica ka pārdod zx'u, prasiju no kurienes viņš ir teica ka no Balviem, teicu ideāli, jo pats esmu no Balvu rajona, kā pateicu ka varu atbraukt pakaļ, teica ka nesanāks, viņam kkur jābraucot steidzami, un cik es zinu, Balvu rajonā sarkana roxa nemaz nav, mēģināju sazvanīt nevar vispār, bet whatappā sēž. 

PS. tas bij pirms divām dienām.

Labprāt gribētu atrast un aplauzt rokas un kājas. Piedraudēju nedaudz, uzreiz atbildēja, ka esot Vācijā slimnīcā, ķipa nokritis no jumta taisot selfiju, uzreiz sapratu, ka murgo. Nedēļas laikā solījās izsūtīt detaļu, bet atkal kkur pazudis 

Varbūt kāds zin vai forumā ir čalis ar melnu/oranžu speedfight2, no Siguldas/Inčukalna. Vārds Sandis. Speedijam virsū stāv tecnigas q-tre truba. Vnk uznāca nostaļģija par veco rolleri, vēlos zināt vai ir forumā. 

2 hours ago, Roltons02 said:

Varbūt kāds zin vai forumā ir čalis ar melnu/oranžu speedfight2, no Siguldas/Inčukalna. Vārds Sandis. Speedijam virsū stāv tecnigas q-tre truba. Vnk uznāca nostaļģija par veco rolleri, vēlos zināt vai ir forumā. 

Nezinu vai ir forumā, bet viņš rolleri aktīvi izmanto vēl joprojām.