Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Pērk/Pārdod universālās detaļas

Recommended Posts

Sveiki Forumieši! Meklēju šādas daļas no motora.

Stage 6 MKII Karburātoru Dellarto Black Edition (19mm) , jaunu vai lietotu atšķirībā ko varat piedāvāt. Protams izskatīšu arī citus variantus, kā arī 17.5mm. 

DR Evolution 70cc Cilindru, jaunu vai lietotu atšķirībā ko varat piedāvāt. Ja ir kas cits un labāks piedāvājams, arī izskatīšu to. Bet šis būtu labākais variants.

Variātora KITU Stage 6 SportPro, derētu arī Mallosi Hyper 2. Bet ja varat piedāvāt ko citu, tad arī izskatu to.

MotoForce Racing Kloķvārpstu, esmu dzirdējis ka jūsu vidū ir populārs Mallosi FLY. Ko varat piedāvāt, to piedāvājat.

Protams ja es šeit rakstu samērā pareizi, tas nenozīmē ka esmu kautkāds nūģis vai bagātais baltrocis. Tapēc man nevajag piedāvāt lietotu detaļu par jaunas cenu. Vienkārši nauda netika sapelnīta tik daudz, lai visas detaļas iegādātos jaunas. Kas būtu labākais variants. Ja ir ko piedāvāt un ja izklausos pēc cilvēka kam tu varētu pārdot savu detaļu tālāk. Tad sniedz atbildi zem šī teksta, jo forumā iegriežos katru dienu. Bet ja tev vieglāk ir piedāvāt savu produktu telefonā, tad dod ziņu 27861992.