Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

SR50HR

Aprilia SR70R ex-Factory [V]

Recommended Posts

MiniMega Update

Tā nu es sēžu pie datora un sajūtu šodien padarīto darbu :aiwa: jeb poliestera sveķus, paldies tēvam, kurš palīdz izveidot customīti. Tagad tikai jāgaida paka no s-a

Tātad, kas noticis šajās dienās.

07.03.2014.

Pirmais lielais mītings, vēlāk piebrauca vēl divi klāt.

iIlOydk.jpg

13.03.2014.

Braucot sāka rīstīties, šķita ka pārkarsis, mazliet pagaidīju un sāku braukt tālāk, nekas neizmainījās. Nokāpu no rollera, lai apskatīties kas notiek, ievēroju ka normāla benzīna deva ir iztecējusi uz bruģa, atvēru vaļā vāku kur stāv baterija, viss pilnībā bija benzīnā. Ātri noņēmu plastmasas, lai meklētu vainu, tad atradu un vēlāk problēma tika atrisināta.

fH8oitA.jpg

15.03.2014.

No lietotāja @pludiņs ieķēru Stage6 kolektoru.

YP9AcJs.jpg

19.03.2014.

Noņēmu motoru no rāmja.

HJT4wi0.jpg

Iepozēju ar Piaggio NRG motoru :hehe:

jCFBwKG.jpg

Notīrīju rūsu no sava izpūtēja, kā arī blakus Yasuņka R

1Ns06TO.jpg

Kā arī atkal iztīrīju karterus.

TjTfn2B.jpg

viss jau skaisti, tik nesaprotu kapec tu vislaik njem motoru ārā? :D

Nemācēšu teikt. :hehe: Kamēr viņš ripo uz priekšu, tad tikai braucu, ja kaut kas nobeidzas, tad vienalga nav ko darīt, ņemu motoru ārā un tīru, lai viss būtu skaists, sataisu ejošu un braucu līdz nākamajam remontam :aiwa:

Vienkārši ļoti patīk tīrība, tāpēc kārtīgi visu iztīru, lai neviens grauds netiek nekur iekšā.

Paldies @xero par ieteikumu, paņēmu jaunu sveci

BdiMfnO.jpg

Saņēmu jaunās mantiņas.

N1HzaX9.jpg

• DR EVO 70cc
  • Vakuuma sūknis
  • 21mm BE karbis
  • Stage6 dīzes
  • Polini čoks

V5PP9zd.jpg

Uztaisīju tumbām statīvu, tagad tikai rādio vajadzīgs.

o6QaegR.jpg

Tā, kā pagaidām man nav mopēda, braukāju uz zilā NRG, jo īpašniekam tiesību nav :hehe:.

Bija nolūzis, t.i. noskrūvējusies variatora uzgrieznis, nācās buksēt.

48avxBZ.jpg

Uzmērīju visu virsū, pēc pāris dienām visu mēgināsim laist klāt.

PNjlmEg.jpg

c0j3jWk.jpg

Jautājums. Tā, kā man bakā nav atbilstošā cauruma un jaunu urbt negribas, tad kā, lai uzliek vakuuma sūkni, ja ar savilcējiem šlanga slīd nost, kāds var kaut ko ieteikt?

Edited by SR50HR

Šļaukai nevajadzētu slīdēt nost... Savelc kārtīgi ar 7mm atslēdziņu

Bet viņa slīd nost, tur jau tā problēma, cik stipri, lai negriez, noslīdēs nost. Tāpēc prasu, ko lai dara? Problēma jau tāda, ka tā benzīna vieta šlangai ir pārāk īsa.

uzmauc to šļauciņu kārtīgi virsū un žņaugu arī liec pie pašas kantītes. tagad tu to šļauku spied kopā tur, kur nav pie kā piespiest

Es esmu mēģinājis pilnīgi visādi, tavā veidā viņa turās stipri, bet tomēr ja pastiepj, tad lēnām lien nost(neuzbrūkat, ka rauju nost, jo braucot būs vidādas trīces un pati šlanga lēnām līdīs nost un čušs benzīnam būs, jo tomēr tā nav īstā vieta, lai spēlētos ar benzīnu, negribas bākas saturu pakāst :hehe: ), itkā vajadzētu kaut kā iekausēt tā, lai tiešām nenolien nost.

Edited by SR50HR

Pag es pareizi sapratu, tev tas vakumnieks karāsies tajā šļaukā? Y U NO USE ZIP TIES(plastmasas savilcējus)

Tak netur nekas, nu... Viss ir jau izmēģināts

tur tak uz aci var redzet ka šķībs pie klaņa apakšējās daļas :D

vai arī poweristu acu gļuks, visiem :D

nu es labak nomainitu, neriskētu :)

bet gribas redzēt kā iet noregulets :) :)

Edited by MKII

tur tak uz aci var redzet ka šķībs pie klaņa apakšējās daļas :D

vai arī poweristu acu gļuks, visiem :D

nu es labak nomainitu, neriskētu :)

bet gribas redzēt kā iet noregulets :) :)

Pagaidām risks ir minimāls, vienalga nerukāšu virs 40km/h, un tiek krāta nauda, ja atļaus, tad tiks pasūtīta STAGE6 HPC kloķene.

interesanti, ka ar 92 dīzi ir tik baigi pa liesu... man uz drkas, 21be un sporta filtra par ar 85 pārlej :hehe:

cīnies, patīkami ka kāds dara kaut ko tik nopietnu :great:

Tad sanāk, ka man vajag dīzi virs 92 vai arī var mēģināt ar 70, 72, 75 utt????

Pagaidām risks ir minimāls, vienalga nerukāšu virs 40km/h, un tiek krāta nauda, ja atļaus, tad tiks pasūtīta STAGE6 HPC kloķene.

Tad sanāk, ka man vajag dīzi virs 92 vai arī var mēģināt ar 70, 72, 75 utt????

nu sanāk ka ar 92 tev ir kārtīgi par mazu...

nu sanāk ka ar 92 tev ir kārtīgi par mazu...

Pfuuuh... Es tagad neko nesaprotu, tagad nomainīju dīzi uz 80, un no adatas un no cauruma(kas pie filtra nāk klāt) nāk benzīns. Kāds var kaut ko pateikt?

uzliec vāku ar kurbili ;) pēc pieredzes , aķis nevilka vislaik startēšanu klāt ar 70cc un drošība arī būs ;)

Sākumā pie dzīvības normālas jādabū ;(

http://youtu.be/j6kcHl5DXf4

Nu kaut kā tā :hehe:

Regulācija, regulācija, regulācija, turas dzīvs tikai tāpēc, ka tiek turēts čoks, dodot apgriezienus paceļ mazliet un vēlāk noslāpst.

rūc tiešām pēc 1.9TD :D 

nevarētu būt tā,ka tev kautkur gaisu rauj?? un tāpēc tik smagi tas motors strādā?

rūc tiešām pēc 1.9TD :D

nevarētu būt tā,ka tev kautkur gaisu rauj?? un tāpēc tik smagi tas motors strādā?

Tu klausies sākumā skaņu, pirms tuvojas pie rāmja, tā ir īstā skaņa, vēlāk kaut kā nepareizi sāk skanēt :D

Nu nezinu, visur ir apstrādāts ar hermētiķi, cilindram blīves, pat nezinu.

tu nomaini to kloķeni, tā līkā ātri vien nobeigs cilindru, nespēlējies ar likteni :nene:

Naudu vajag, tā viss būtu. Un kuru ieteiktu?

x5YhSTF.png

Setups jau nekāds krutais nebūs, tas pats DR EVO tik būs, un skaidra lieta, ka Stage6/Doppler būs labāki nekā Motoforce, bet vai uz mana setupa tās kloķenes būtu tik nepieciešamas?

Tātad paldies xero par padomu, atvēru apakšējo vāku, paskatījos pludiņu, bet neko tādu neatradu :hehe:, bet tomēr benzīns vairs netek. :wrenchin:

Pamainīju dīzes 92/80/75, bet nekas diži neizmainījās, vienīgais 75 + gaisa skrūve, tad mazliet brīvgaitā pastrādāja, bet tomēr noslāpa.

Un atnāca pasūtījums. LED lampas gan priekšā, gan jaunās LED lampas aizmugurē!

kzTA5CA.jpg

NY9k5vd.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.