Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

wildinjs

Rollera plastmasu labošana un krāsošana

Recommended Posts

kā visslabāk izgriezt plastmasos dizaina elementus?

kā apstrādāt?

Vietā kur vēlies kko izgriest plastikā uzlīmē papīra lentu un uz tās uzzīmē forumu kāda griezīsi caurumu un tad rūpīgi izgriez...

(lentu vajaga, lai pasargātu plastiku un lai būtu ērtāk atzīmēt ko vēlies izgriest)

Gan jau kāds ieteik vēl kādu variantu kā to var izdarīt ;)

Edited by Edymans

Sveiki

Jautājums par grunts krāsu un plastiku krāsu. Tātad pārkrāsoju 3genu krāsa ir noslīpēta un esmu uzklājis uz visām plastikām grunteni, gruntenes tips ir Color Works uz akrilas bāzes

visas plastikas ir sagatavotas krāsošanai:mjaso: Tagad rodas jautājums kādu bāzi izvēlēties krāsai lai nemet burbuli un būtu kvalitatīvs krāsojums?:great:  Esmu noskatijis šādu krāsu: http://www.tribal.lv/mtn-94 

Vēlejos dažus padomus no jums. Lielākā daļa no ķepiņām nolūzušas priekšējam plastmasam 3 genam. Kā lai nostprina? Bet es nevēlos tā lai no āras redz . 

On 11/4/2017 at 5:20 PM, Liight said:

Negribējāš taisīt jaunu topiku tpc pajautāšu šeit. Kur var dabū ļoti smalku metāla sietu lai varētu uzkausēt uz salauztās vietas virsū ar lodāmuru

krauta ,buvmaterialu veikalos:great:

Edited by Sesks

On 2017.11.12. at 13:16, Shaundi said:

Ko darīt, ja pēdējā krāsas kārtā pūšot baloniņš izspļāva pilienus? Drīkst pārslīpēt pirms lakas?

Driikst