Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

wildinjs

Rollera plastmasu labošana un krāsošana

Recommended Posts

tātad šodien pamēģināju ''noraut formu no ideālas F12 aizmugures formas daļu, lai pielīmētu savējam, kuras man bija drausmīgi aplauztas un salaukotas, joka pēc darīju to ar visiem viegli pieejamo depo šķiedru, tāpēc ja kādam kautkas tāds ir vajadzīgs, piemēram ja ir nolauzta daļa no kautkāda plastmasa, bet draugam ir tāds pats rolleris, to visu varat izdarīt arī paši, ja ir praktiskas iemaņas ar to visu... Ja ir nepieciešamība, izveidošu pamācību, kā to darīt mājas apstākļos.

f912377e807e11e3b29512ef3d969bbf_8.jpg

tātad šodien pamēģināju ''noraut formu no ideālas F12 aizmugures formas daļu, lai pielīmētu savējam, kuras man bija drausmīgi aplauztas un salaukotas, joka pēc darīju to ar visiem viegli pieejamo depo šķiedru, tāpēc ja kādam kautkas tāds ir vajadzīgs, piemēram ja ir nolauzta daļa no kautkāda plastmasa, bet draugam ir tāds pats rolleris, to visu varat izdarīt arī paši, ja ir praktiskas iemaņas ar to visu... Ja ir nepieciešamība, izveidošu pamācību, kā to darīt mājas apstākļos.

Jā, lūdzu ievieto pamācību! :)

Jā es ar gribētu redzēt pamācību.

Jautājums ir sekojošs :D : ar ko labāk taisīt stiprinājumus plastmasām? ar kādu paņēmienu? vajag,kur skrūves ieskrūvēt! 2gen priekšējai lielajai plastmasai visi nolauzti! :(

Ja ir kādas idejas,tad rakstat!

Paldies

Jautājums ir sekojošs :D : ar ko labāk taisīt stiprinājumus plastmasām? ar kādu paņēmienu? vajag,kur skrūves ieskrūvēt! 2gen priekšējai lielajai plastmasai visi nolauzti! :(

Ja ir kādas idejas,tad rakstat!

Paldies

ar cosmofen limi pielime (nevaru nosaukumu atcereties bet ir tada plastika ar tadu ka pildijumu tumšā krāsā) klucišus pretī cauumiem izurb un bus ku skruves skrūvēt.

varētu kāds pateikt,kpc man pacēla laku kad uzpūtu 3šo kārtu,viņa pēc kādām 15sec pacēlās? velāk visu noslīpēju un uzpūtu pa jaunam krāsu,un krāsa palika rigtīgi grubuļaina(arī pacēlās) :(

varētu kāds pateikt,kpc man pacēla laku kad uzpūtu 3šo kārtu,viņa pēc kādām 15sec pacēlās? velāk visu noslīpēju un uzpūtu pa jaunam krāsu,un krāsa palika rigtīgi grubuļaina(arī pacēlās) :(

Noslīpēji pliku, vai apakšā paliek vecā krāsa? Vislabāk noslīpēt pliku, tad plānu kārtu plastic primer- caurspīdīga. Pēc 10 min pildošā grunts (arī vairākās kārtās pēc vajadzības ar starpžāvēšanu starp kārtām 10 min, jo biezāka nākošā kārta paildzinam starpžāvēšanu par 5min  un pie nākošās biezās kārtas vēl par 5min u.t.t. Tad ļauj pilnībā nožūt, slīpē un gatavs krāsošanai. Parasti daru šādi ;)

Ir tāda iespēja, kā iepildīt auto krāsu(metaliku) flakonos un krāsot. Varbūt kāds zin cik labi izskatīsies? Vai iznākums būs tāds pats kā krāsojot ar parastajiem flakoniem?

Viss atkarīgs no tā kā krāsosi, cik atbilstošas telpas būs krāsošanai un cik labi sagatavosi krāsojamo virsmu.

Krāsošana ar flakonu 

Lauciski...Neuzskatu ,ka kādam vajadzētu ņemt piemēru no šī video ,ja interesē kā krāsot ar boloniem tad @Youtube ir kanāls CSM ,jeb Custom Spray Mods ,kur profesionāls krāsotājs rāda kā krāsot ,gan ar pistoli ,gan ar flakoniem un viss dažādākajās metodēs. Taka ja patiešām interesē šī štelle tad labāk apskatīties to kanālu ,nevis šito bullšitu.