Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Rafiks

Motoforce Racing produkcija

Recommended Posts

Lielākajai daļai mf detalu šie parametri nav tie labākie, izņemot kloķenes, kuras mf salīdzinoši lētas un kvalitatīvas. Vēl no mf var pirkt tādus sīkumus kā relejus, starterus, zvaigznītes utt.

Vel var rulliishus njemt, bet mazaas sajuuga atsperes gan nenjem zem motoforce produkcijas - loti aatri izstaipaas ;)

Tu esi plika diršana.

Bļaģ Lorens - Gonku Jogs - Visas daļas jaunas, cilindram piestrādāts, squish 0.6mm un klanis bye bye.

+ C21 un mk1 nav tuvu high end.

MK2 ar stock kloķi un 19mm karbi var turēt, pat teams var iet kopā ar stock kloķeni, bet nu te iet runa par regulāciju.

plika diršana, mk1,19mm,mf evo,c21 chomam un parejais stock, un veljoprojām tur mk1 pēc full hiendu turēja ta kloķene

0.6mm, degviela standarts, 98E + Castrol A747

cik squish un kāda degviela?

Edited by Hook

Jamaikai viņš sadalijās cik atceros.

Nu atkarīgs no tā kā lieto.

Man atkal viss turēja - problēma ir tāda ,ka metāls,ko izmanto viņu ražošanā nav diezko kvalitatīvs, viegli apraut vītnes un stuff,

Taču man ,kā jau teicu, pašam problēmu nav bijušu.

Kā ir ar motoforce karbjiem ? 

Kāds ir lietojis motoforce raicing sajūgu ?

Diezinvai, jo tas ir paradijies nesena pagatnee, taka pasham vien naksies parbaudiet, bet bus labaks par stock.

Kāds ir lietojis motoforce raicing sajūgu ?

izskatās ka ir analogs MHR Deltai, pēc principa tas pats kas DMP Delta un MK Pro race, esmu lietojis visus 3,  visi vienādi, pat DMP Delta patika labāk nekā lietots oriģinālais Malossi kas maksā nedaudz dārgāk

Kādam ir bijušas saskaršanas ar Motoforce Racing produkciju? Detaļas ir daudz letākas nekā citiem brendiem, bet kā ir ar to kvalitāti, resursu un jaudu?

tikko nopirku motoforce evo kloķi, neteiksim ka pēc kvalitātes un to cik labi viņš ir nostrādāts, man viņš patiktu...

Motoforce priekš sport street ir labs bang for your buck. Kkam jaudīgākam kategoriski nē.

Un par sajūgiem...

Sajūgi ir kopijas mhr deltai, iespējams metāli un to kvalitāte ir līdzīga, bet frikcijas materiāls un izmantotā līme ir tas par ko tu maksā. Ir piedzīvots ka šīm kopijām pie slodzes atlīmējas frikcijas materiāls, atspere izjāj sēžu, skrūves nav rūdītas, bet vnk nopūstas melnas....

Neiesaku nekam nopietnākam par sport klasi.

Par sajūgu piekrītu, man neizturēja vienu trenniņu...,atlīmējās uzliku materiāls. Atsperes jau uzreiz nomainiju pret MHR, jo orģinalas izstiepās,kad mēģināju noņemt....,kārtējais ķīniešu pakaļdarinājums!!! Neiesaku...

Kāds varētu man pateik vai šī kloķene ir laba Motoforce Racing Crankshaft?Un man ir doma likt stage6 c4 gultņus.Vai tā bus labi?

Edited by dipsjs