Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Admin

JAUNAIS FORUMS - V2.1

Recommended Posts

varbūt var kaut kā izcelt paša rakstīto tekstu automātiski, jo, kad quoto, tad viss saiet vienā tekstā gandrīz. Un tur, kur ir noderīgas saites vajadzētu kad uzspiež uz viņām, lai atver jaunu cilni, nevis ar visu sp.lv pārmet uzreiz uz turieni un viss pazūd.  :confused:

tirgus sadala, pec sava sludinajuma ievietosanas OBLIGATI noradit, kur atrodas, tas ko pardot,zb katreiz prasit ""kur tu dzivo" so vajadzetu obligati

to var paskatīties pie profila :))

Tas varetu but biskin cakarigi, bet pardosanas topikā varētu būt vel detalizetaka, butu vel labak piemeram Pārdod: Minarelli Hor.  :Cilindri :AC VAI LC un tad skaisti skatities tikai cilindrus. Jo cilvekam uzreiz ir izvele un skatas kādi piedāvājumi u.t.t  Ja adminiem ir grūti, man biezi vakara ir daudz laika, es varētu sataisīt Pārdosanas sadalu vel Skatamāku.

Tas varetu but biskin cakarigi, bet pardosanas topikā varētu būt vel detalizetaka, butu vel labak piemeram Pārdod: Minarelli Hor.  :Cilindri :AC VAI LC un tad skaisti skatities tikai cilindrus. Jo cilvekam uzreiz ir izvele un skatas kādi piedāvājumi u.t.t  Ja adminiem ir grūti, man biezi vakara ir daudz laika, es varētu sataisīt Pārdosanas sadalu vel Skatamāku.

Nevajag pārāk sarežģīt visu, padomā ja katrai detaļai tagad taisīs topiku. Tagad ir viss čotka.

tātad mans ieteikums par tām votēm. Lai vispār būtu kāda jēga no viņām, es ieteiktu tādu fīču, kad tev spiež to zaļo/sarkano pogu, tas viss skaitās kopā respektīvi pieņemsim, ka tev zem profila ir tāds uzraksts ''Reputācija'' un ja kāds uzspiež man 1 to zaļo uz augšu tad man reputācija ir 1, un tādējādi visi vismaz iespējams pacentīsies savus stulbumus pie sevis, un vēlēsies pakrāt reputāciju, jo cita acīs varbūt būs normāls cilvēks :D // pats šo neizdomāju, zinu vienu forumu kur šis jau ir, reāli zem profila ir šāds draņķītis 4z51c72wo0e5od4v9fxx.jpg  // 

Edit - kā arī dienā tikai būtu atļauts dot 5 pozitīvās balsis un 5 negatīvās 

Paldies par uzmanību! :)

Edited by 666

tātad mans ieteikums par tām votēm. Lai vispār būtu kāda jēga no viņām, es ieteiktu tādu fīču, kad tev spiež to zaļo/sarkano pogu, tas viss skaitās kopā respektīvi pieņemsim, ka tev zem profila ir tāds uzraksts ''Reputācija'' un ja kāds uzspiež man 1 to zaļo uz augšu tad man reputācija ir 1, un tādējādi visi vismaz iespējams pacentīsies savus stulbumus pie sevis, un vēlēsies pakrāt reputāciju, jo cita acīs varbūt būs normāls cilvēks :D // pats šo neizdomāju, zinu vienu forumu kur šis jau ir, reāli zem profila ir šāds draņķītis 4z51c72wo0e5od4v9fxx.jpg  // 

Edit - kā arī dienā tikai būtu atļauts dot 5 pozitīvās balsis un 5 negatīvās 

Paldies par uzmanību! :)

uzspiežot uz profila zem bildes būs reputācija, bet tava ideja nav slikta, būs redzams uzreiz :great:

Tirgus sadaļa

Ļoti forši izdomāts, ka ir atsevišķi minarelli, piaggio, morini utt. BET sataisiet arī atsevišķi pārdošanas un pirkšanas topikus, jo kad viss ir vienā putrā galīgi nav kruta.

Bija taču kādu laiciņu atpakaļ, ka ir atsevišķi pērk minarelli, pārdod minarelli, pērk piaggio, pārdod piaggio utt.

Kāpēc es nevaru atvērt sadaļu - Vadītaja apliecība, reģistrācija, CSDD, policija? Rāda malā, ka kāds ir kādā topikā komentāru pievienojis, bet, kad atver, tad rāda, ka neviens topiks nav vai kko tādu... Šādi tas ir, tikai šai sadaļai. 

Kāpēc es nevaru atvērt sadaļu - Vadītaja apliecība, reģistrācija, CSDD, policija? Rāda malā, ka kāds ir kādā topikā komentāru pievienojis, bet, kad atver, tad rāda, ka neviens topiks nav vai kko tādu... Šādi tas ir, tikai šai sadaļai. 

paldies par informāciju!

salabots.

sita ideja loti laba, pardosanas sadala par diskiem utt

ieteiktu visam detalam uztaisit sadas sadalas, nokopet no ss.lv

butu daudz vienkarsāk atrast sev tikamo detalu

Bremžu sistēma (15) Dzinēji, dzinēju daļas (134) Elektroaprīkojums (50) Instrumenti (7) Izpūtēji (41) Karburatori, inžektori (18) Plastmasa (42) Rāmji, benzīnbākas, sēdekļi (37) Riepas (108) Riteņi (39) Rokturi, ķepiņas (7) Signalizācijas (10) Speciālās ierīces (14) Spoguļi, vējstikli (40)

Daļas tūningam (32) Daļas no viena motocikla (131)

Citas daļas (25)

Bremžu sistēma (15) Dzinēji, dzinēju daļas (134) Elektroaprīkojums (50) Instrumenti (7) Izpūtēji (41) Karburatori, inžektori (18) Plastmasa (42) Rāmji, benzīnbākas, sēdekļi (37) Riepas (108) Riteņi (39) Rokturi, ķepiņas (7) Signalizācijas (10) Speciālās ierīces (14) Spoguļi, vējstikli (40)

Citas daļas (25)

Es personīgi domāju, ka nevajag vairs sarežģīt neko. nav tik liels detaļu piedāvājums un pieprasījums, lai dalītu tik sīki!

Citas daļas (25)

man šitā patiktu   :great: