Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Admin

JAUNAIS FORUMS - V2.1

Recommended Posts

Nu pats sāki ''forse''! Tas ko viņš ''estankaa'' taisa, tas galīgi smird. Protams viņš centās, bet no renderēšanas nav smakas rollerim detaļas nogriestas. Baigi gudrs esi skatos, ka vari jau izsteikt manu diagnozi topošais ārsts. Da skaidri var rezēt, maigi izteikšos tautas valodā lien d*rsā. ganjau kārtējais sīkais kas reģistrējies lai izsistu scooter-powerī kautkādu slavu.

Pirmais logo: Episks rolleris uz pusēm pārgriests burti knapi saprotami

Otrajā: Pikseļi lien ārā cik nekvalitatīvi izgriests. Un turklāt kas nemāk izgriest rollerim pa vidu kautko un ar parastiem burtiem bez nekādiem efektiem pilnīgi nekā ar pliku stroke uzmest fontu.

Trešajā: tas pats. diski krāsoti takā ar otiņu.

Ceturtajā: teksta nau nekada efekta parasts fonts.

Bez apvainojumiem

[censored] tu pret sienu dzemdēts esi?

pirmais - burti knapi saprrotami? tas nav fonts, bet paša veidoti burti, jo prox teica, ka tāda būs arī uzlīme, tāpēc tāds der!

otrais - pikseļi lien ārā? tev [censored] mērcīti biksēs sarāva, vai kas? domā, ko raksti.

trešais - diski krāsoti ar otiņu? dafuq? runājot par ''parasto'' stroke - logo nevajag neko sarežģītu, bet vienkāršu, saprotamu tekstu. dauni.

ceturtais - vienkārši pazūdi no foruma.

pirmais - burti knapi saprrotami? tas nav fonts, bet paša veidoti burti, jo prox teica, ka tāda būs arī uzlīme, tāpēc tāds der!

otrais - pikseļi lien ārā? tev [censored] mērcīti biksēs sarāva, vai kas? domā, ko raksti.

trešais - diski krāsoti ar otiņu? dafuq? runājot par ''parasto'' stroke - logo nevajag neko sarežģītu, bet vienkāršu, saprotamu tekstu. dauni.

Čalīt es vienkārši saku , ka tavs logo skils ir lielā, dziļā, melnā pakaļā (ūkstā) :D

Un nesauka man te pa ''dauni''. Baigais ārsts atradies!

Edited by Prospect

Reāli, tu pašlaik cel visslielāko traci, cilvēki vienkārši kritizēja. Palasot postus arī manus darbus kritizēji. Es neko neteicu, bet tagad tas ir tiešām aizgājis par tālu. Cik tev ir gadu 10, 11, 12? Saprotu cilvēkam pubertātes vecums, hormunālās vētras, vajag taču pārdzīvot viņu, uzvāras par katru sūdu. Un kāpēc viņam būtu jāpazūd no foruma baigias načaļņiks jūties? Tas ir vienkārši zemiski proklamēt "ES THE BEST UTT." es tavu rakstīto uzņemu kā zemtekstu. Kā vienmēr sīko stilā. Reāli stūlbu, trulu un bezgaumīgu uzdirst.

Reāli, tu pašlaik cel visslielāko traci, cilvēki vienkārši kritizēja. Palasot postus arī manus darbus kritizēji. Es neko neteicu, bet tagad tas ir tiešām aizgājis par tālu. Cik tev ir gadu 10, 11, 12? Saprotu cilvēkam pubertātes vecums, hormunālās vētras, vajag taču pārdzīvot viņu, uzvāras par katru sūdu. Un kāpēc viņam būtu jāpazūd no foruma baigias načaļņiks jūties? Tas ir vienkārši zemiski proklamēt "ES THE BEST UTT." es tavu rakstīto uzņemu kā zemtekstu. Kā vienmēr sīko stilā. Reāli stūlbu, trulu un bezgaumīgu uzdirst.

Vot tieši precīzi !

okey, tu saproti, ka tu raksti huiņu?

cilvēki kritizēja - viņš kritizēja pats nesaprotot ko rakstot, pats teica, ka ar PS nenodarbojās, un tad sāk stumt kaut ko par pikseļiem un vēl nezin ko - galīgā beztēmā. man ir 15 gadi, btw. nevajag mēģināt man iebraukt sejā par vecumu. ;) ā un es saku - ES THE BEST UTT? kāds sakars vispār tam ko uzrakstīji. es pieņemu kritiku, bet tikai tad, ja kritika vispār ir loģiska.

Edited by estankaa

tur jau bija tas prikols, ka Prospect ar ps nenodarbojās, tad kāda huja pēc viņš diršs kko par citu darbiem, ja pats uz pusi labākus nevar uztaisīt un pat nemēģina?

Netaisu jo nau kad kačat ps. Var jau internetaa bet tur totals sū !

Edited by Prospect

ES vrbt neesmu panijis kā to izdarit, bet es gribot spiest LIKE netisam uzspiedu DISLIKE un nevaru nonemt nost to DISLIKE. Tā ir foruma kļūme?

PS Nezinamais es tev viena vieta uzlike DISLIKE, bet gribeju LIKE. ssry