Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Admin

JAUNAIS FORUMS - V2.1

Recommended Posts

es uzskatu, ka garām. riktīgi labas bija vecās, bet tās jau zin tikai daži, kas powerā jau 3 vai 4 gadus atpakļ bija,

šitāda točna nebūs neuzkrītoša

Tātad izveidoju uzlīmi, nekas uzkrītošs, vienkāršs un foršs.

te81ekisi154l8q2e18c.png

Edit: Mēģināju kautko līdzīgu vecajam.

Bez fona:

xjcrezkkpffbyx1gxqbm.png

Ar fonu:

sn5ci0pleu7ixrv624b.png

varbuut vareetu kaadu balsojumu pa tām uzlīmēm uztaisiit ? veel kas ir jaizdomaa pa izplatisanu :rolleyes:

Kaut kas ar fontu nav.. :D

vareetu uztaisiit kaa vecajaa forumaa bija konkurss par jauno logo tapat seit var uztaisiit,laij cilveeki meegina un taisa aptuveni kaadas 10 dienas tad varam kaadu balsojumu taisiit taa buutu labaak ;)

vareetu uztaisiit kaa vecajaa forumaa bija konkurss par jauno logo tapat seit var uztaisiit,laij cilveeki meegina un taisa aptuveni kaadas 10 dienas tad varam kaadu balsojumu taisiit taa buutu labaak ;)

Tolks? uzlīmi taisa apmeram 1st.

Katrā ziņā, uzlīmei man liekas neliek nekādus efektus. Jo cik es esmu redzējis tie ir parasti burti ar kautkādu fīču.

EDIT: Bet logo ir taču uzlikts, tātad palicis ir tikai izveidot kādam sakarīgu uzlīmi.

Edited by CULT

Katrā ziņā, uzlīmei man liekas neliek nekādus efektus. Jo cik es esmu redzējis tie ir parasti burti ar kautkādu fīču.

EDIT: Bet logo ir taču uzlikts, tātad palicis ir tikai izveidot kādam sakarīgu uzlīmi.

varam taadu kaa logoo tikaij uz caaurspiga foona un burtus vnk tumsus vai gaisus ;)

es domāju, ka vispirms ir jāsakārto forums, kā prox teica, un tad jau būs arī pārējais. nav ko sasteigt.

un vispār par šo tēmu ir jārunā ar administrāciju, te tukši runāt nebūs jēga.

un ja tā pavisam godīgi, atceros, ka pirms pāris gadiem daži entuziasti, arī es, gribējām taisīt t-kreklus ar emblēmām utt, bet kā parasti nevarēja neko vienoties un tā arī tas viss palika pusceļā, un domāju, ka ar uzlīmēm varētu būt līdzīgi

Nu tad es domāju uzlīmes var atstāt vecās. Nav ne vainas. Vienkārši piedāvāju dažus variantus, jo pludiņš prasija par tām uzlīmēm. Man nemaz nebija doma viņas savādāk taisīt.

Nu tad es domāju uzlīmes var atstāt vecās. Nav ne vainas. Vienkārši piedāvāju dažus variantus, jo pludiņš prasija par tām uzlīmēm. Man nemaz nebija doma viņas savādāk taisīt.

nuja vecaas bija labas vik skatiijos :)

Tad, kad bija scooter-power konkurss par šo, pat ar 10ls balvu, tad gan tu neko netaisīji, tagat gan visu vari... Kāds ir pašlaik logo tāds ir, neko padarīt. Pieļauju, ka admini uzlika labāko, kas viņiem pieejams..

Kāpēc rakstu - piekrītu Norakstītajam!!!!!

es netaisīju? no kurienes tu to izrāvi? man bija kādi 10 varianti, kādi 7 no tiem bija daudz labākie ar šitiem. lēti, nesmuki un vispār nepiesaistoši, mazi un ielikti pašā malā.

Katrā ziņā katram ir sava gaume. + IPB3 lielākai daļai skinu ir tādi mazi logo ieej jebkurā ipb forumā kurš nav apvienots ar sākumlapu un redzēsi.

šeit logo, ko solīju. ;)

bildes CLICK

Piedot ,bet šie logo ir kārtīgā dir*a. :D Kas tu viņus uz painta taisiiji. Ne nu pieņemsim visur redzamais areox ir normals, bet tas teksts izskatās ka uz apinta rakstīts !

Normals logo nāks tikai ar Normalu Ps skilu kas ir sastopams pie user ''Cult"

Edited by Prospect

Nu pats sāki ''forse''! Tas ko viņš ''estankaa'' taisa, tas galīgi smird. Protams viņš centās, bet no renderēšanas nav smakas rollerim detaļas nogriestas. Baigi gudrs esi skatos, ka vari jau izsteikt manu diagnozi topošais ārsts. Da skaidri var rezēt, maigi izteikšos tautas valodā lien d*rsā. ganjau kārtējais sīkais kas reģistrējies lai izsistu scooter-powerī kautkādu slavu.

Pirmais logo: Episks rolleris uz pusēm pārgriests burti knapi saprotami

Otrajā: Pikseļi lien ārā cik nekvalitatīvi izgriests. Un turklāt kas nemāk izgriest rollerim pa vidu kautko un ar parastiem burtiem bez nekādiem efektiem pilnīgi nekā ar pliku stroke uzmest fontu.

Trešajā: tas pats. diski krāsoti takā ar otiņu.

Ceturtajā: teksta nau nekada efekta parasts fonts.

Bez apvainojumiem

Edited by Prospect