Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
Followers 0
Admin

JAUNAIS FORUMS - V2.1

196 posts in this topic

šeit lūdzu visus izteikties par jauno forumu.

ko uzlabot? kādas vēlmes? varbūt jautājumi - kā ko lietot?

apspriežam visu, kas saistīts ar pēdējo dienu notikumu - pārejo no vecā uz jauno.

Manuprāt pārdošanas sadaļā vajaga noteikumu ka lai liek precīzākus nosaukumus kas tur pa detaļām ir topika, lai nevajadzētu vert visus topikus jo manuprāt tas ir pašsaprotami ka pie piaggio detaļām būs piaggio detaļas, manuprāt stulbi likt pie pia daļām topiku ar nosaukumu "piaggio"

kad visi crashi un errori būs novērsti - vajadzīgs protams jauns galvenais banneris... Tad vajag izveidot kārtības uzraugu (moderatoru) grupu, kuras sastāvā būtu lietotāji, kas vēlas uzturēt šo forumu kārtībā un, nu jau jāsaka, vecajā forumā bija sevi pierādījuši kā aktīvus, intiliģentus cilvēkus, kuri nemēdza sagādāt administratoriem problēmas... Iespējas - warn levela +/-, bana uzlikšana un noņemšana un publiska ''fuj'' izteikšana :D

Manuprāt pārdošanas sadaļā vajaga noteikumu ka lai liek precīzākus nosaukumus kas tur pa detaļām ir topika, lai nevajadzētu vert visus topikus jo manuprāt tas ir pašsaprotami ka pie piaggio detaļām būs piaggio detaļas, manuprāt stulbi likt pie pia daļām topiku ar nosaukumu "piaggio"

man jau vislabāk patīk vecā postu sistēma.. daudziem atkal nepatika :D varbūt atsevišķi topiki dažādām lietām - nu piaggio detaļas ,mina utt... un tad katrs posta veidā publicē savu tirgu.. atsevišķi stailings utt ??

tas jau simc reizes labaks par to, kas bija vakar!

vieniigi kautkaa divaini ar to facebooku, pieslegties ar facebook diezgan problematiski, jo vnk iemet uz sakumlapu kad grib pieslegties un viss, a taa viss cotka, tikai japierod un headeru kkadu jaukaaku vajag, jo te vispar paint level

edit: un biezi kad grib pariet uz citu lapu iedo kludu

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Web Server at scooter-power.lv

Uz aukšu- kaut kā to vajadzētu izlabot...

Varētu uzbliezt topicu,kur atrādi savu ex. rolleri. Pāris bildes kādu dabūji,mazliet svaīgāko no procesa,un bildes kāds aizgāja...Lai vnk nav kopā ar jaunajiem projektiem,kas vēl ir tapšanas stadijā.Nu apmēram tāda garuma, kā bija user 70cc un Marcello v2.0 versijā...

Vecajā forumā bija topics : Parādi visiem..Tagad varētu būt :Parādi visiem savu ex. :

Uz aukšu- kaut kā to vajadzētu izlabot...

Varētu uzbliezt topicu,kur atrādi savu ex. rolleri. Pāris bildes kādu dabūji,mazliet svaīgāko no procesa,un bildes kāds aizgāja...Lai vnk nav kopā ar jaunajiem projektiem,kas vēl ir tapšanas stadijā.Nu apmēram tāda garuma, kā bija user 70cc un Marcello v2.0 versijā...

Vecajā forumā bija topics : Parādi visiem..Tagad varētu būt :Parādi visiem savu ex. :

manuprat doma nav slikta,bet drīzāk vajadzētu sadaļu kurā ir 100%pabeigti projekti lai citi var kārtīgi apskatit un smelties idejas:)

domaaju kad taisiis jaunu header tad tur visu taa smuki nocentreet, augstumu attieciigu salikt, nevis kaa shim, kas izskataas peeec izsmiekla, kad tas viss buus izdariits domaaju ka GFX zinjaa, te viss buus diezgan labi, pat saaku iedziivoties te, un patiik daudz labaak, kaa vecais.. protams sen jau bija jaamaina, un tiem kam nepatiiiik, tie sapratiis ar laiku, kaadas iespeejas ir uz shiis versijas..bet tikmeer noveelu jums veiksmi taalaaak, labs darbs.

un sorriii, nav garumziimes.

*rakstu sho postu lai iztesteeetu vai editeejas virseejais posts, un ja jaaa tad laba fiicha pret spameriem ;D

EDIT - tomeer neee, taapeec ieteiktu uzscripteet sho opciju, kad ja tu raksti veel vienu postu, peec sevis, kur neviens cits nav iepostojis, lai editeetos tavs ieprieksheeejais posts, shii fiicha tiek izmantota daudzos forumos, un diezgan noderiiga, bet skataties pashi..

Kaa arii pievienot pie sadaljas ''Perk Detalas'' Minarelli apakshsadalju, jo taadas tur nav.. cik es skatiijos

*rakstu sho postu lai iztesteeetu vai editeejas virseejais posts, un ja jaaa tad laba fiicha pret spameriem ;D

EDIT - tomeer neee, taapeec ieteiktu uzscripteet sho opciju, kad ja tu raksti veel vienu postu, peec sevis, kur neviens cits nav iepostojis, lai editeetos tavs ieprieksheeejais posts, shii fiicha tiek izmantota daudzos forumos, un diezgan noderiiga, bet skataties pashi..

Kaa arii pievienot pie sadaljas ''Perk Detalas'' Minarelli apakshsadalju, jo taadas tur nav.. cik es skatiijos

Tur es tev piekrītu un par to tirgus sadalju vajadzeetu vajadzeetu atsevishki chinariem minerelli piaggio morini un dio veida

Mm, beidzot piereģistrējos, nu, lai notiek. :) scootaa powaa v3.

Ieteikumi? ir.

1) ieviest like/dislike sistēmu

*Redz, kas liek,vai neliek, jo lai zinātu, vai tas tiešām ir AndriiC type heiteris, vai tiešām, pa ķeksi nepatīk.

*Kkur pie postu skaita, redz, cik dotajam memberim ir like/dislike. Tas dotu iespēju.. Tā teikt..Interesanti. :D

2) Bija viens čalis, kas spama sadaļā ieteica izveidot scoota-powaa kaa mājaslapu. Es padomāju.. un.. tā ir lieliska ideja.. Cilvēki ieiet www.scooter-power.lv, tur, pamācības, tur, visi meetingu video, tur tas un tas.. Tas gan piesaistītu jaunus scooteristus, gan vecajiem, ticiet man, kļūtu interesantāk te iegriesties. :)

Nu.. Parcik tikko reģistrējos, neko neesmu pētijis.. Nu.. Protams, visi bugi un kļūdas jānoverš un tā :) Veiksmi scoota powaa

EDIT:Tikko pačekoju to, ka ja spiež uz mūsu jauno headeri neaizmet uz foruma sākuma lapu.. Pienāktos, ka aizsviež.. Būtu jauki.. :)

Edited by Kokars

paldies par ieteikumiem ! mājaslapa pavisam noteikti ir plānos. tagad gribētos tikt galā ar forumu. un tad ķerties pie nākamās lietas!

kas attiecas uz like-dislike: šādā variantā vismaz pašlaik nevar redzēt, kurš users ielika + vai -. var redzēt tiaki , ja ir uzlikta only like sistēma.

Tirgus sadaļu nevar veidot kā bija v2 melnajā versijā?

Pērk rollerus

Pārdod rollerus

Pērk detaļas: minarelli,piaggio,peugeot,honda,china,morini un styling +fairing parts.

Pārdod detaļas: minarelli,piaggio,peugeot,honda,china un styling + fairing parts.

Tirģelis

Admini, kas tas pa logo? es tādu pa 5 sekundēm varu uztaisīt :D

Tad, kad bija scooter-power konkurss par šo, pat ar 10ls balvu, tad gan tu neko netaisīji, tagat gan visu vari... Kāds ir pašlaik logo tāds ir, neko padarīt. Pieļauju, ka admini uzlika labāko, kas viņiem pieejams..

Kāpēc rakstu - piekrītu Norakstītajam!!!!!

Es nezinu kas sanāca, gribēju tik pameiģināt. ;) Nu tas ķipa takā hederis bija domāts, vai kkads tadz shitz, labāk lai paliek tāds kāds tagad :D

2m96iu91r11u66gddq.jpg

Edited by Bentcut

Forums ir IDEĀLS. Bet es domāju ka logo vajag mazu un neuzkrītošu, kā bija vecājā forumā. bez liekiem pribombasiem tapēc es izveidoju logo ar izmēriem kuriem vajadzētu darēt tieši šim IPB 3.2.3 forumam

LOGO:

epfrwurl63dxtfyj3rx5.png

EDIT: Pielāgojums foruma krāsai:

ohn0la5epvcz6ei0nhze.png

VELVIENS EDIT: Izveidoju kustīgu reklāmas banneri.

6lpjbay99g9t67e636gn.gif

Edited by CULT

Forums ir IDEĀLS. Bet es domāju ka logo vajag mazu un neuzkrītošu, kā bija vecājā forumā. bez liekiem pribombasiem tapēc es izveidoju logo ar izmēriem kuriem vajadzētu darēt tieši šim IPB 3.2.3 forumam

LOGO:

epfrwurl63dxtfyj3rx5.png

ohn0la5epvcz6ei0nhze.png

6lpjbay99g9t67e636gn.gif

un varbūt varētu uztaisīt uzlīmes ar scooter-power logo ko varētu uz scootera līmēt? ;)

LOGO:

epfrwurl63dxtfyj3rx5.png

ohn0la5epvcz6ei0nhze.png

6lpjbay99g9t67e636gn.gif

un varbūt varētu uztaisīt uzlīmes ar scooter-power logo ko varētu uz scootera līmēt? ;)