Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
gilera boy

BAD PEOPLE IN FORUM

Recommended Posts

:D

JŪS ESAT BĒDĪGI!

Un tgd kad esmu piesaistījis uzmanību....

Nevajag nekādus pastā meklēt utt, 

Uzzvani ar policiju uz DAUTKOM.LV ,kas ir viņa interneta provaideris, apjautājies par šo 62.205.199.254 ip adresi un pēc tās viņi Tev pateiks abonenta vardu ,uzvārdu, adressi utt, tik vrb ja bez mentiem runāsi neko neteiks, tādēļ sazinies ar mentiem,

IR 21.GS JOPT!

večī šo topiku neuztaisīju lai dirstos, savas problēmas risinat pm lūdzu !!

Nav varbūt kā atbilde uz tavu teikto, bet ja jūs to šmurguli beigās savācat pie škurkas un viss ir nonācis līdz kriminālprocesam, nesteidzieties ar procesa paātrināšanu.. Ja tam zilītim vēl nav 18, vai pat ja arī ir, pieļauju ka sencīši jums vismaz trīskāršos to summu ko zaudējāt un atdos tikai lai viņu nabaga dēliņš nebūtu uzskaitē un varētu normālu darbu dabūt, nerunājot vēl par cietumu/ kolonniju...

Starp citu mani jau ar appisa viens zilītis no Liepājas, ir gan adrese gan vārds gan uzvārds, bet slinkums rokas smērēt un braukt tik tālu no rīgas lai parunātu..

Pasūtīju DR evo vasarā, uz to brīdi nebija citu variantu kā sūtīt, nu šis man atsūta stocku piaggio,bļeģ vismaz virzuli un blīves būtu piemetis :D

Pagāš pavasarī. viens no Liepājas appisa ķip surunājām c16 trubu sūtīs, bildes ar viss bija, beigās atsūtija sapistu vario vāku pa 40ls. Sauca viņu Daniels Asinimovičš  itkā mācās  Liepājas 5.vsk Moš kāds kko zin par viņu?

Pazistu danielu a vins pats nav apisis pars cuhani samaksaja vinam lai varetu tipa uz vina konta naudu uzskaitit a tie apisusi te pus forumu un vins ar tadu huinu nopelnija 20 ls

Es zinu tikai nr. tā kurš uzdodas par to Danielu (20334940) Varbūt vari pateikt kurš izmanto viņa kontu?

piekritu fiberglasam sadi te rakstot beigas calis savu naudu 107 ls nedabus atpakal vins visu izlasis un tik lab nav jau nekadu pieradijumu pret vinu vins pacinu ir izsutijis ka tu doma pieradit ka tur nav bijis tas kas vajag. pats sudigakais sajas apiseju lietas ir tas ka neko nevar izdarit vienigais braukt ciemos uz menteni jau nav gluzi jegas iet jo nevar jau pieradit neko. un braucot ciemos ja tu vinam kaut ko izdari vins vesi aiziet par tevi uzraksta zajavu un pasam sliktak ta ka pat nezinu ka var kaut ko normalu iegadaties vienigi japerk tikai no pazistamiem useriem vai dzivaja.

piekritu fiberglasam sadi te rakstot beigas calis savu naudu 107 ls nedabus atpakal vins visu izlasis un tik lab nav jau nekadu pieradijumu pret vinu vins pacinu ir izsutijis ka tu doma pieradit ka tur nav bijis tas kas vajag. pats sudigakais sajas apiseju lietas ir tas ka neko nevar izdarit vienigais braukt ciemos uz menteni jau nav gluzi jegas iet jo nevar jau pieradit neko. un braucot ciemos ja tu vinam kaut ko izdari vins vesi aiziet par tevi uzraksta zajavu un pasam sliktak ta ka pat nezinu ka var kaut ko normalu iegadaties vienigi japerk tikai no pazistamiem useriem vai dzivaja.

a kā viņš kaut ko uzrakstīs,ja būs miris ? :naac:

Bet ja viņam ir liecinieki klāt tajā brīdī kad viņš atvēra paciņu un tie nav ģimenes locekļi tad viss ok un tam čalim dirsā. Liecinieki sniedz liecību kas un kā un tam mērglim vienkārši nav kur bēgt.

nu liecinieki man tas pats bija man nozaga telefonu man bija ari liecinieki bet ments teica ka varu jau no telefona atvadities jo zaglis var pateikt ka neko nezina un pirmo reizi mani redz un viss bet calis atdzinas tikai tapec atguvu trubu. tas pats ir ar visam sim apisanas lietam.

Armand, domā čigāni Daugavpilī līz kkam tādam aizdomājas?

Tā ip adrese var būt kaut brīvi pieejams wireless, interneta zāle, skola utt... 

Tad domāju ka viņs uzrāda IT provaidera adresses. ;)

Nu tad, ņem tik un zvani viņiem! :)

P.S. 

Ja mīļi palūgsi adminam, domājams viņs TEv sagādās viņa mac adressi, caur to Tu spēsi viņu izsekot visur, redzēs visu ko viņš ir darījis, kur bijis utt.

šo metodi izmantoju, kad tiku uzmest saistībā ar go pro no malaizijas, čalim uz mājām piezvanīju, tas sabijās un atdeva naudu :)

Naudu tas calis jau dabuja, bet var jau atvadities, kautvai izterejis es no vina to piedzisu maby beztabu jāparāda tas vis lai čalim pilnas bikses. Man jau no tā ne silts ne auksts tikai tas ka tas čalis varēs par sevi paklausīties beztabū

Tu tak esi āksts, kāds vēl bez tabū? dēļ sotaka? iedzer nervu zāles...

Edited by estankaa
brīdinājums par citu lietotāju aizskaršanu

Tu tak esi āksts, kāds vēl bez tabū? dēļ sotaka? iedzer nervu zāles...

kāda starpība kāda naudas summa? bez tabu varētu iesaistīt tāpēc, lai vairs tā neiedomājas rīkoties kāds, un lai vainīgajam būtu kauns uz ielas rādīties!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.