Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
gilera boy

BAD PEOPLE IN FORUM

Recommended Posts

Sākšu šo topi tiem kuriem nav paveicies tāpat kā man !!!

Tātad šonedēļ tika pasūīta mhr kloķene rt vario un stage 6 kurbulis no usera Runner10 saņēmu pudeles un tukšus maisus

galu galā pastā samaksāju par to 107ls

Ja kāds zin kautko par viņu droši rakstat man pm ja būš kas noderīgs atlīdzība garantēta

No usera Runner10 neko nepērkat/nepasūtat--- krāpnieks

Tagad ar šo lietu jau nodarbojas policija un ceru atgūt svu naudu atpakaļ vai arī detaļas, es neatkāpšos !!!

100% tas čalis burās arī ar citiem nikiem/nummuriem/skaipiem vai arī vienkārši tie ir vairāki krāni,kas tā dara,jo arī uzrāvos sūtot no kaut kāda čaļa no Daugavpils bremžu sistēmas,bet beigās neko nedabūju. vismaz man tika nosaukts vārds ARTURS ABRAITIS. nezinu cik īsts vai neīsts,bet vajadzētu nodedzināt to srano Daugavpils appisēju kantori. :bigun2:

Ta tā tā nevaru sēdēt rokas klēpī salicis, negribu kautkādam pautacim adot 100ls, vēl vairāk par appisienu, senči saka lai mentene visu nokārto, bet tie jau neko nedara, laikam jāņem tas viss savās rokās un ar čomiem jābrauc aprunāties ar to čali, galvenais ka vēl naudu viņs nav saņēmis jo sarunāju tā ka davgavpilī viņam par to nezinās kādu laiciņu

Gleizds filtrē ko runā, nav jau tā ka Daugavpilī ir tikai appisēji un krāpnieki.

Jā,jā rakstot jau aizdomājos,ka kāds par šito sadusmosies.bet nu tas bija domāts kā tiešs tēmējums uz to čali :D no offence Daugavpils ! :D

un Harij - no pārdaugavas :P pat varētu. tā vien nagi niez viņam acis ar karoti izgrebt.

100% tas čalis burās arī ar citiem nikiem/nummuriem/skaipiem vai arī vienkārši tie ir vairāki krāni,kas tā dara,jo arī uzrāvos sūtot no kaut kāda čaļa no Daugavpils bremžu sistēmas,bet beigās neko nedabūju. vismaz man tika nosaukts vārds ARTURS ABRAITIS. nezinu cik īsts vai neīsts,bet vajadzētu nodedzināt to srano Daugavpils appisēju kantori. :bigun2:

Saki ko tieshaku joba..

Un paturi savus vardus...jo Daugavpili ne tikai appiseji dzivo..

ēē gleizd pastāsti kas un kā bija es šito vel mentenei + pastāstīšu lai tam apisējam vēl lielāki mēsli, ja kādam ar to čali ir bijusi darīšana tad droši rakstat varbūt arī jūs beigās atgūsiet savu naudu !!!! palīdziet ja kāds var lūdzu !!!!!!!

ēē gleizd pastāsti kas un kā bija es šito vel mentenei + pastāstīšu lai tam apisējam vēl lielāki mēsli, ja kādam ar to čali ir bijusi darīšana tad droši rakstat varbūt arī jūs beigās atgūsiet savu naudu !!!! palīdziet ja kāds var lūdzu !!!!!!!

baigi šaubos ka tu mentenē kautko pierādīsi,bet ceru ka pierādīsi, un kur cilvēkam vispār sirds apziņa pa 107ls appist cilvēku. donbass.

Easy, sazvani pastu, lai atceļ naudas sūtījumu, vai labāk aizbrauc uz to pasta nodaļu, lai nosūta tam daunim to lapiņu un kad ierodas pastā, savāc. :D

P.S. Daugavpils nav vieta kur normāli ļautiņi dzīvo...vismaz vairākums tok tur nav normāli :D

daudz zini tos nenormalus?

Witaliusz (es), marr, kareta - 3 useri, par kuriem varu droši teikt, ka neappīs un izdarīs visu tā, ka esat sarunājuši.

Kur jūs ņemat Runner10 un Artūrus Abraitisus visādus es nezinu, jo ka Scooter Garage (Daugavpils skūteristu klubiņš) galva nekad neesmu dzirdējis tādu vārda un uzvārda kombinācija, un diez vai šīs cilvēks vispār ir saistīts ar skūteriem.