Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
F32M

nesúc bendžu.

Recommended Posts

čau. dabūju visu lai saliktu tolleri un brauktu uz noslēgšanu. nepagāja 20 min līdz visu biju salicis. situ dūmā, a neiet. nesapratu kas pa sūdiem. karbis bendžu bija pilnu piesūcis bet nedeva tālāk. ja es noņēmu filtru un tur iešpricēju bendžu tad aizgāja, varēju pagāzēt sekundes 5

labi, domāju ka dīze ciet. iztīrīju. tā pat neiet.

beigās izņemu gāzi un nonemu tai adatiņu, ieliku atpakaļ bez adatiņas. rolleris aizgāja, līdz uzsūca benzīnu. bet ne vella negāja, pārlējās (kā jau bez adatiņas), izbraucu pa pagalmu. 20km/h :D nu lab. bet nafig ar adatiņu nesūc beņu? reizes 4 tīriju karbi un izpūtu.

gribāz uz noslēgumu. :( help?

nu jā, uz noslēgumu netiku. šodien visu dienu skrūvējos un bez rezultātiem. beigās vispār vairs pielaist nevaru, ik pa laikam tikai nošķauda ritīgi. (katrs 10 kurbulējiens)

šaubos tAGAD VAi adatiņas problēma, vai dīzes. vairs bez adatiņas neleca, bet vienu brīdi ar adatiņu pielaidu rolleri tā (ielēju mazliet cilindrā), ka varēju gāzēt tik ilgi, kamēr noņēmu gāzi un noslāpa, tas bija ilgi. ;d

un vēl kas, manam ir Morini bet uz karburatora rakstīts Motori Minarelli. 

P.s. Karbis 12mm, dīze ir vai nu 52 vai 56 ;d aizmirsu. biju izskrūvējis šodien. 

jau triple post, bet man pajaat, jo no laukiem. 

visu esmu izmēģinājis. tgd vsp nerubī tas mēsls. dari ko gribi, nav dzīvības pazīmju. :D ja atvieno bendžas padevi vēlāk nošķauda un ik pa laikam pokšķus uzsit. 

manam problēma nelec! :D ieleju degvielu braucu nobraucu kādus 5 km un tāds kā sitien pie trubas :@  un srazu uzņem apgriezienus līdz pat 5k noslāpēju pēc pāris sek mēģinu laist klāt bet nekā :@ domāju ka gredzenus izšāva bet ne kompresija ir ;) kas varētu būt ??  

Man ir tas pats, karbis pilns ar benu, bet svece sausa un neiet nekas, turu gazi pilna un pielec uz 2sec un noslapst. Man ir 50cc,zx,17,5 un dize 84. Adata max uz augsu, bet taa pat nekas neiet. Bet kad iznemu visu droseles sistemu, tad pielec ar pirmo un ideali uzreiz viss aiziet. VNK WTF!!. kur ir probleema?

Man ir tas pats, karbis pilns ar benu, bet svece sausa un neiet nekas, turu gazi pilna un pielec uz 2sec un noslapst. Man ir 50cc,zx,17,5 un dize 84. Adata max uz augsu, bet taa pat nekas neiet. Bet kad iznemu visu droseles sistemu, tad pielec ar pirmo un ideali uzreiz viss aiziet. VNK WTF!!. kur ir probleema?

varbūt pamēģini adatu nolikt uz vidu un paregulēt gaisa/benzīna skruvi ;)

mana problēma bija vakuumnieks. 

tagad ātrāk pa 30 neiet, nesaprotu vai pa daudz vai pa maz suliņu gāž. bet vismaz iet. 

nomaini karbi uz kādiem 16mm,gaisa filtru apskati un būs ok.nezinu kā citiem,bet man tie 12mm nepatīk kad man nojuka vnk un vairsnegāja,neko nebiju mainijis.

italjetam morini nāk.

nomaini karbi uz kādiem 16mm,gaisa filtru apskati un būs ok.nezinu kā citiem,bet man tie 12mm nepatīk kad man nojuka vnk un vairsnegāja,neko nebiju mainijis.

italjetam morini nāk.

nu jā, atkal lieki izdevumi.;. :D gaisa filtrs man ir bez kastes, ķip uz trubas uzmaucas tāds melns sūds un uz tā vēl tāds sarkans. mallosi laikam. arī mallosi lapiņas ir. 

Prikols tāds, ka jā, italjetam nāk morini motors bet minarelli karburatori. :D

Edited by F32M

ak dievs, tas, ka virsū stāvs karbis no cita motora, vēl neko nenozīmē. karburatori ir viena no retajām detaļām, kuras ir samērā universālas un bez lielām pārbūvēm der jebkuram motoram

tak tagad tev ir palikusi tikai regulàcija, kuru nav tagad jēga taisīt, jo ziema klāt

nu jā, dīvaini.. vienkārši pirms tam ar šādu regulāciju rolleris gāja, un gāja tā ka nebija par ko sūdzēties. 

pirms tam bija 56 dīze, ar to gāja. tgd dabūju identisku karbi minarelli (no cita italjeta ar morini motoru) un tam bija tā 72 vai cik dīze. to ieliku manā karbī un nekas nemainijās. ;d 

nu jā, tgd jāčinī vizuālais un uz sezonu jāsaregulē..