Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
f33m

Selettra pamācība?

Recommended Posts

Čau zēni, varbūt kāds var uzbliezt pamācību, kā regulēt selettru? :))

nav bijusi saskarsme ar viņu, bet nekā sarežģīta tur taču nav, vai ne? negribu izdedzināt virzulī caurumu vnk :D

atceraties ka katrai selletrai ir citi apsteidzes moments ! 

bet analogajam aizdedzem pie high end  motora parsvara ir 2,2-2,4mm... itlakit gan raksta ka vajag aptuveni 1,2-1,4mm  (ja nemaldos)

Edited by Maserios

bļē, pusi nesapratu kas tur video darīts. man ir italkits, ķipa man vajag atrast virzuļa augšējo punktu un tad regulēt ķip ja? faak es nojūgšos :D

vecīt , ar italkit curvu nejoko. savulaik savu S6R nokāvu ar nepareizi saregulētu curvu (pēc selettras datiem)... toreiz ilgi un dikti meklēju googlē , šķiet kkādā itāļu lapā atradu beigās. pilnīgi iespējams, ka bija 1.2 mm , bet par to labāk pārliecināties 3 dažādos avotos. :)

veiksmi!

un ja atrodi , tad nopublicē info šeit. šo varētu pārvērst par pamācību topiku un pārcelt uz atbilstošo sadaļu!

ITALKIT ANALOGO

1.uzliec rotoru, ja bez pusmenesa vietas, tad ta lai rotora svitrina ir aptuveni vienadi ar stratora regulejamo atzimiti

2. atrodi virzula augstako punktu, virzulis augstakaja punkta, taka isu bridi stav, kad klokene griezas, augstakais punkts bus tad, kad virzulis pusi nostav nekustoties, tad vel taka pusi nostav un tad jau ietu uz leju

3. kad punkts atrasts tad nekustinot klokeni stratoru atzimiti noregule atiecigi preti rotora atzimitei