Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

i approve, viņš tiešam nobrauca tik daudz, tas bij ar ieviņa 3genu, uz jelgavas šosejas.

sāka pusceļā olainei un beidza pie vienības gatves hesīša.

video varbūt kaut kāds ir, bet tieši gopro izlādējās :alkofest:

On 8/31/2016 at 12:42, runnersLV69Rainis said:

Sveiki forumisti!

Tātag gribētu uzzināt ko pamainīt nomainīt manā setupā, lai var cilāt ratiņà, pašlaik ir tā, ka uzceļu, bet jauda nav, un neturpina gājienu, bet nomet, krč uzcelt var, bet nevar tālāk turpināt, jo nav jauda

Setup:

Dr evo 70cc cilis
Motoforce kloķene
Stage6 R/T Pro Replica izpūtējs
17,5mm Dellorto karbis 
Malossi Fly sajūgs ar malossi melnajām viscietākajaam
TGB sajūga zvans
Stock variks ar 4g ruļļiem
Stock kaste ar malossi švammi
Stock piaggio siksna
Stage 6 R/T lielā melnā sajūga atspere vidēja cietuma
Ātrums gan ir labs 105-110mk/h

gaidu padomus!

Perfekts setups, tikai karbi uz 21mm nomainīt uz vispār būs uz 100%, protams nerunāju par atsperēm un ruļļiem.

On 2.9.2016. at 13:38, Gangsta said:

vne :D vismaz kkas kustas :D par 12.480 apshaubu, gena bija cik atceros kkadus 6 km nobraucis.  bet nu, jaunatne, cinaties :D lai jums izdodas stunts

es mēriju sev 2km un roka cieta [censored]ets pie stūres neturas vairs,12km no vietas dročīt gāzes ručku tas jau liekas traki :hehe:

On 8/19/2016 at 3:24 AM, Delis said:

Ja būtu mans VIDEO kur stādiju LV rekordu ratā,ieliktu,bet diemžēl gorpo beidzās baterija.  Neuzstādiju LV rekordu,bet savu personisko gan. 12,480km ratā tikai sēžus pozīcijā.

esmu vairāk pat izbraucis. 

bet kur tie laiki ;(

nu nezinu vechi ka jus tur pa 15 km rata maucat :D tak bullshits, ne nu lab, dirsties negribu :D neesmu jau pro ka jus, bet nu man ar visiem maniem mopediem pec 3-4 km sakas burbulis,vel kkas lago un ja,roka ari norm nogurst (kaut gan cirkuli nonstopa varu griezt cik gribu) :D :D:D:D:D taka es personigi neteikshu ka nobraucu 15km.. 5km max esmu nobraucis :D tak padoma,15 km tas ir gandriz tikpat cik no jurmalas lidz rigaj :D gribi teikt visu jurmalas shoseju rata vari nobraukt ? :D 

2 hours ago, rolix98 said:

Par ručkas dračīšanu.

Vaig mācīties tā ka tev tā ručka nav tik daudz jadročī. Jo cik skatos video, daudzi tikai dēļ jaudas māk ratā, domāju ja iedotu stoku vispār nemācētu. 

ar stoku ari diezgan dročiju gāzes ručku,sāku mācīties pats ar stock,dēļ jaudas ja kads mak ratā tad tas toč nevar but vairak par 100m,stock vai 70cc tapat vajag mācēt,spiest bremzes un līdzsvaru. būs tev jauda bet tapat jau rata nemācēsi

12 hours ago, Gangsta said:

nu nezinu vechi ka jus tur pa 15 km rata maucat :D tak bullshits, ne nu lab, dirsties negribu :D neesmu jau pro ka jus, bet nu man ar visiem maniem mopediem pec 3-4 km sakas burbulis,vel kkas lago un ja,roka ari norm nogurst (kaut gan cirkuli nonstopa varu griezt cik gribu) :D :D:D:D:D taka es personigi neteikshu ka nobraucu 15km.. 5km max esmu nobraucis :D tak padoma,15 km tas ir gandriz tikpat cik no jurmalas lidz rigaj :D gribi teikt visu jurmalas shoseju rata vari nobraukt ? :D 

nu no jaunolaines līdz zepa hesburgeram,izmērat paši.  Braucu ļoti ilgi,TIKAI SĒŽUS POZĪCIJĀ,bet rokas bija jēlas.

2 hours ago, skipper said:

Es nezinu kā jums bet , vai nevilka sākumā uz vienu pusi?Man tā normāli uz labo velk :D 

https://www.instagram.com/p/BHPvvLwAaLA/?taken-by=yaboigulbis

([censored] kā lai dabū lai insta vidjiks parādās,tur augstāk vienam bij :D)

Sākumā man tā bija,bet tad jau vairs nejutu,:yoo:

nu ručku grozīt vaļā/ciet jau ir normāli ar rolleri braucot ratā, bet nu jā, nevajag pārmērīgi, ka jau izskatas tizli :D piemēram, kad čillojot braucu ratā pa pilsētu ar nrg, ručku atgriežu labi ja līdz pusei, jo jaudas ir cik vajag un vēl vairāk. vienīgais, man drusku smieklīgi liekas tie, kas pēc katras ručkas obligāti uzspiež bremzes, tās es ratā gandrīz neizmantoju :D daudz vieglāk ratā nobraukt lielus gabalus ir tad, ja tev ručka staigā smuki un viegli, tad roka nenogurst tik ātri un nav struggle iedot ručkā tik, cik vajag. man palīdz arī tas, ja zinu, ka ir labas bremzes, jo ja iet drusku pāri, pavisam viegli uzspied un dabū atkal leņķi, nevis ja tu nezini kad un cik labi nostrādās tās bremzes. uzspiedīsi pa daudz, un rats pie zemes, it sevišķi vājākiem setupiem vai pie lielākiem ātrumiem.

par vilkšanu uz sāniem, kad tu vēlāk iemācies ratā arī vadīt rolleri , tad automātiski kājas un ķermenis jau iet pa labi pa kreisi, lai rolleris brauktu tur, kur tu viņam liec :) un arī, ja riepa pārāk cieta, ratā pabraukt galīgi dirsā.

un par tiem burbuļiem, tas viss ir atrisināms ar pludiņa līmeni, karbja stāvokli, kā arī, degvielai jābūt tik daudz, lai ratā karbis nestāvētu virs degvielas līmeņa. tad gluži vienkārši izēdīs tukšu pludiņkameru un rolleris gurs nost. gandrīz jebkuram rollerim ir degvielas daudzums, zem kura ratā braucot ilgāku laiku sākas lagi.

5 hours ago, xero said:

nu ručku grozīt vaļā/ciet jau ir normāli ar rolleri braucot ratā, bet nu jā, nevajag pārmērīgi, ka jau izskatas tizli :D piemēram, kad čillojot braucu ratā pa pilsētu ar nrg, ručku atgriežu labi ja līdz pusei, jo jaudas ir cik vajag un vēl vairāk. vienīgais, man drusku smieklīgi liekas tie, kas pēc katras ručkas obligāti uzspiež bremzes, tās es ratā gandrīz neizmantoju :D daudz vieglāk ratā nobraukt lielus gabalus ir tad, ja tev ručka staigā smuki un viegli, tad roka nenogurst tik ātri un nav struggle iedot ručkā tik, cik vajag. man palīdz arī tas, ja zinu, ka ir labas bremzes, jo ja iet drusku pāri, pavisam viegli uzspied un dabū atkal leņķi, nevis ja tu nezini kad un cik labi nostrādās tās bremzes. uzspiedīsi pa daudz, un rats pie zemes, it sevišķi vājākiem setupiem vai pie lielākiem ātrumiem.

par vilkšanu uz sāniem, kad tu vēlāk iemācies ratā arī vadīt rolleri , tad automātiski kājas un ķermenis jau iet pa labi pa kreisi, lai rolleris brauktu tur, kur tu viņam liec :) un arī, ja riepa pārāk cieta, ratā pabraukt galīgi dirsā.

un par tiem burbuļiem, tas viss ir atrisināms ar pludiņa līmeni, karbja stāvokli, kā arī, degvielai jābūt tik daudz, lai ratā karbis nestāvētu virs degvielas līmeņa. tad gluži vienkārši izēdīs tukšu pludiņkameru un rolleris gurs nost. gandrīz jebkuram rollerim ir degvielas daudzums, zem kura ratā braucot ilgāku laiku sākas lagi.

piektrītu par to bremzēšanu !

On 9.9.2016. at 01:14, xero said:

Neticu,ka tu varētu braucot pa centru uz 60km/h dot pus ručkā.:aiwa:

5 minutes ago, Delis said:

Neticu,ka tu varētu braucot pa centru uz 60km/h dot pus ručkā.:aiwa:

nu jā, ar manu nrg tu braucis neesi un nezini kā viņš gāja. no 60 pilnīgi mierīgi ceļ ārā. tam ir domāts balanss

2 hours ago, xero said:

nu jā, ar manu nrg tu braucis neesi un nezini kā viņš gāja. no 60 pilnīgi mierīgi ceļ ārā. tam ir domāts balanss

Labi,iedosi izbraukt.:yoo:

Eu
Reku ir kipa tāds stunt vidaks. Bija doma iztaisīt tādu garāku ONLY Wheelie, bet nu tad sakombinēj uar citu vidaku.
Kuriem interesē tikai ratā var slēgt no 01:54 , bet nu tpt domāju, ka viss vidaks in norm.. :D !
Bet nu jā te ir tas ko samācijos. Tagad jau diezgan brīvi varu pavizināties ratā. Līdz brīdim kamēr roka sāk errorot.. :D

W/ @Redlers @Ozijs @Reinis_K

Edited by Morfy