Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Takā iepriekšējā forumā šo topiku izdzēsa, tāpēc es domāju, ka šoreiz offtopic'ā viņš nevienam netraucēs :)

Šajā topikā, es domāju var apspriest visu par stuntošanu, ratā braukāšanu, setupu priekš tā, rolleriem un meetiem. 

Takad sāksies sezona varētu pa vakariem nelielus mītiņus taisīt un gāzēt visi ieinteresētie kopā :)

skatos, ka viss ir apklusis un cik noprotu, nekas nav pārcelts. tāpēc pa cik shon netieku uz garāžu, gribētu paskatīties kādu labu video!

tātad varbūt kādam ir palicis atmiņā kāds viņa prāt interesantākais/sirdij tuvākais/aizkustinošākas utt. stunt video no interneta, vai pašis veidotais video, ar kuru padalīties mums? Ja kādam ir, tad metiet linkus!

skatos, ka viss ir apklusis un cik noprotu, nekas nav pārcelts. tāpēc pa cik shon netieku uz garāžu, gribētu paskatīties kādu labu video!

tātad varbūt kādam ir palicis atmiņā kāds viņa prāt interesantākais/sirdij tuvākais/aizkustinošākas utt. stunt video no interneta, vai pašis veidotais video, ar kuru padalīties mums? Ja kādam ir, tad metiet linkus!

pasties yutubā vladu boldovu, tas ir čalis ar iekšām, viņam vairāki video :)

opā, vismaz viens cilvēks atbildēja. haha :D

un kā arī redzams topiks ir pārcelts :)

ja neviens neliek, tad pats ielikšu. man piemēram patīk šis, jo cepī tādi video, kur čalis pastāsta kko pa dzīvi utt, vai arī, kur vairāķ pacani zipā. 

Iemet vēl kādu! ;)

metat labāk savus video un bildes :) nekas, ja cits māk labāk

Rekur mani ratā braukšanas pirmssākumi 

ohoo, reku vēlvienu atradu, bet šis tiešām vecss kā pasaule, mans pirmais rolleris, vēl nemācēju ne sūda :) 

Edited by Valtinsh

Man jautājums, kāds var pastāstīt ko jāzin cilvēkam kurš nemāk stuntot bet grib iemācities un ko vajag mainīt no setupa piem uz piaggio?  :shifty:

nu reku šeku, video ar gileru, tad viņaj stoks bija 

nu kas jāzin, nekas īpašs. aizmugurējās bremzes kreisajā pusē un gāze labājā, tas pa lielam viss. vienkārši mēģini, mēģini un vēlreiz mēģini. biš mīkstāku riepu palaid vienīgi

Edited by Valtinsh

Man jautājums, kāds var pastāstīt ko jāzin cilvēkam kurš nemāk stuntot bet grib iemācities un ko vajag mainīt no setupa piem uz piaggio?  :shifty:

nevajag trakot, sāc mierīgi ar stocku, pamaini atsperes un ruļļus, ja negribi kko sapist, piemetini atduri, tad lēnā garā sāc cilāt ratā, divus, vai vienu pirkstu turi uz pakaļējās bremzes, ja pa daudz, piespied bremzīti, pa maz iedo ručkā. un tā mierīgi, līdz apnīk ar stock un prasās jaudīgāku setupu!

tā šīs jau saprotams bet nezinu kā un kur piemetināt atduri manam ramimll_269687925.jpgnējām...

bija doma šito sūdu pārtaisīt kur turēties pasažierim man viņa tāda ir 

(rolleris vairāk nav tādā stavoklī kā bildē  :hehe: )

un vel jautājums priekš stunta labāk kad ir īsā ručka vai stock garā?

un kā pareizi tās atsperes mainīt nezinu, pareizāk nezinu kādi ko dod... ar ruļļiem jau viss zinams

tā šīs jau saprotams bet nezinu kā un kur piemetināt atduri manam ramimll_269687925.jpgnējām...

bija doma šito sūdu pārtaisīt kur turēties pasažierim man viņa tāda ir 

(rolleris vairāk nav tādā stavoklī kā bildē  :hehe: )

un vel jautājums priekš stunta labāk kad ir īsā ručka vai stock garā?

un kā pareizi tās atsperes mainīt nezinu, pareizāk nezinu kādi ko dod... ar ruļļiem jau viss zinams

nesauc rolleri par sūdu!  :nene:  :D

neizskatas baigi isturigi, atsitisies pret zemi un nolocisi, bet var meginat.

teoretiski jau iso rucku, ar to jutigak un jakustina ir locitava nevis visa roka :D

atsperes ir jaliek cietakas, un tad jaskatas ka tur. labak tad aizvest pie kada cilveka, kas zin.

es tik pasažiera ručkas nosaucu pa sūdu :hehe:

nu mjam varētu būt ka salocisies.... varbūt atsūtīt vildi no ramja un kāds atzīmēs kur metināt klāt? ja svarka un metāls ir ja kas piemeinat nav problēma.

vispār jau tajā tehnikā viss sanāk un ta ko vajag zzinu bet ar to sajūgu vel naav lidz galam saprotams ko tur vajag pareizi mainīt... :wrenchin:

a un nummurs tagad pie amīša lejā stāv, slēpes jau pēc nedēļas pēc pirkšanas nebija  :weed:

Edited by turn100

Kurā vietā tas vsp ir?

Pie slokas pamatskolas tani placītī

1:39 labs 

gilerai tak vieglākus ruļļus vaig.. tew gadījumā nav zx? jo baigā aizkave gāzes ručkai

par ruļļiem gan tev nepiekrīu, man laser x pro  un ja domā ka ķip ka sākumā neiet un tad atverās tad es speciāli to uzregulēju tas ir dēļ sajūga mazajām atsperītēm. 

Pie slokas pamatskolas tani placītī

par ruļļiem gan tev nepiekrīu, man laser x pro  un ja domā ka ķip ka sākumā neiet un tad atverās tad es speciāli to uzregulēju tas ir dēļ sajūga mazajām atsperītēm. 

nu varētu būt, bet es domāju ka sūdīgi priekš stunta ar tām atsperītēm  :wrenchin: