Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Banojamo saraksts

80 posts in this topic

Vai admini nevar iečekot vai šis lietotājs malosi666 nav bijis banots iepriekš? 

Ir ielicis sludinājumu, ka tirgo trubu un sadarbojas pa pastu, bet nevieš uzticību tas, ka tikai vakar piereģistrējies forumā.. Un vel tas, ka nāk no Liepājas puses, kur dzirdēts, ka daudz ap*sēju..

Paldies.

Edited by affyer

Uzmanas ar malosi666, jau diviem cilvēkiem sūta trubu ar pēcapmaksu. Iespējams vel kādam...

Ar Kurmeenss  forumā atradām trubas bildi ko malosi666 sūtīja mums. 

Bilde kuru atsūtija mums malosi666

1yyudyx5ldqkj2f32i3q.jpg

reku īstais trubas īpašnieks

Banojiet ārā tikmēr, ka vel nav nevienu apkrāpis..

Paldies.

Edited by affyer

Uzmanas ar malosi666, jau diviem cilvēkiem sūta trubu ar pēcapmaksu. Iespējams vel kādam...

1yyudyx5ldqkj2f32i3q.jpg

Paldies.

ko tu te raksti kaut ko ja neko nezini es tev neko nesmu izsutijis jo kumens izteica labaku piedavajumu un izsutiju vinam ta ka nevaig citiem bojat reputaciju un bildi panemu jo nebija ar ko nofocet bet truba man ir pilnigi tada pati un tik pat laba stavokli.

ko tu te raksti kaut ko ja neko nezini es tev neko nesmu izsutijis jo kumens izteica labaku piedavajumu un izsutiju vinam ta ka nevaig citiem bojat reputaciju un bildi panemu jo nebija ar ko nofocet bet truba man ir pilnigi tada pati un tik pat laba stavokli.

tad kāpēc nevari atbildēt un tā arī uzrakstīt, ka kāds cits ir izteicis labāku piedāvājumu?

1yyudyx5ldqkj2f32i3q.jpg

Paldies.

Es esmu šīs trubas vecais īpašnieks, truba jau kādus 3 mēnešus atrodas pie @wildinjs 

ja proOne zin viņa atrašanas vietu tad braucam ,es varu aizbraukt lidz Rīgai savakt kurus userus vaig un laižam uz Liepaju ,varu sarunat vairākas mašinas ,ko sakat?

Un tu biji 9 gadus vecais čalis :haha:  Sarunās mašīnas un brauks dod galvā :aiwa: 

[censored] banojiet useru '' Viesha.1'' [censored] apisa mani , uz 50ls , vinjs no Liepajas 

[censored]ass viesha visu izpisa

Viesha.1 Sarunājām ar vinju par stage 6 double layer filtru pa 15ls tik ar pēcapmaksu ir vērts ņemt no pasta ? :D

[censored]uj njem jo paslaik nevar saprast ir vai nav appiseejs

Sveiki. Viens kadrs ar niku " Daaaviss" pardod detalas minaram. Sarunajam aizdedzi ar magnetu. Parskaitiju naudu.a detalas ka nau ta nau.kayru reizi ka uzspras jauna atruna to nedzivo vins pilseta.to laika nau. Cerams noblokes laj neapis nevienu citu.. vards ir vinjam Davis Jasis

@lietotajslv   (vismaz teica ka tas esot viņa konts)

Iespējams Niks Neilands, gribēja man pravodku pārdot, iesitu numuru searchā un viss bija skaidrs. Viņam vairāk kontu kā saprašanas.

(numurs-27733779)

Edited by puika

13 hours ago, puika said:

@lietotajslv   (vismaz teica ka tas esot viņa konts)

Iespējams Niks Neilands, gribēja man pravodku pārdot, iesitu numuru searchā un viss bija skaidrs. Viņam vairāk kontu kā saprašanas.

(numurs-27733779)

tas arī jau banots