Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Banojamo saraksts

Recommended Posts

bled ko tev tadu nepareizu aizsutiju sajugs zjibs.

un cilis pa 15 ls kadu ta gribeji iedealaku par ideālu?

Tev toch nav visi mājās neatceries vēl vecajā forumā sarunāju ar tevi neosa disku tu teici kad izsūtīsi bet tā ar neizsūtiji pat vairs neatbildēji uz vēstulēm

nehuja te neviens nevar banot nevienu, kas "itkā" kko ir apšmaucis.  Par to rūpējas policija, nevis kkādi foruma administratori. Ja administratoriem ir izziņa no policijas, ka tāda lieta pastāv un ir vainīgais, tad jā - Banojiet cik uzziet.  Kamēr nav nekas, tikai teksti, banot šo vai šo par itkā kko, Tikmēr ja kāds ir ticis nobanots - Pats vari griezties policijā vai tiesā ar sūdzību. Kamēr šis portāls ņems naudu par baneriem u.t.t. par visu kas saistās ar internetu tikmēr viņi ir saistīti ar visu ko.

Jap tas ir vins vinam tagad f12 piedavaja man mainit pret runneri  kad vina man sutija fotkas no ta boostera email ari  Andris Vīi <andriz8@inbox.lv>:

mnu hvz vrb kadam noder.

tas ir tas čalis ar ko es samainīju f12.

dokumentus man lika nosūtīt uz ''Ivars Lagzdiņš'' vārdu.

varbūt tas arī kādam noder.

adrese:

Liepāja

Šķēdes iela 3-56

LV-3405

Edited by 666

Lūk tā ''High'' jeb Mika adrese, tādu viņš man sūtija :  Maikls Buličevs Siguldas iela 28-22 LV-3416 Liepājā 

Gribēju viņam kkad pasen suutiit trubu, bet tad viņš sāka čīkstēt kko un es viņu pasūtiju [censored]uj.