Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

Banojamo saraksts

80 posts in this topic

Ev ev ev... Par to Miku Auziņu nekas nav zināms? Mani arī apkāsa.

Zināms ir tikai tas ka viņš ir pilnīgi debīls apisējs.

piemēram mani. vēl daži bija ;)

bled ko tev tadu nepareizu aizsutiju sajugs zjibs.

un cilis pa 15 ls kadu ta gribeji iedealaku par ideālu?

bled ko tev tadu nepareizu aizsutiju sajugs zjibs.

un cilis pa 15 ls kadu ta gribeji iedealaku par ideālu?

Tev toch nav visi mājās neatceries vēl vecajā forumā sarunāju ar tevi neosa disku tu teici kad izsūtīsi bet tā ar neizsūtiji pat vairs neatbildēji uz vēstulēm

nehuja te neviens nevar banot nevienu, kas "itkā" kko ir apšmaucis.  Par to rūpējas policija, nevis kkādi foruma administratori. Ja administratoriem ir izziņa no policijas, ka tāda lieta pastāv un ir vainīgais, tad jā - Banojiet cik uzziet.  Kamēr nav nekas, tikai teksti, banot šo vai šo par itkā kko, Tikmēr ja kāds ir ticis nobanots - Pats vari griezties policijā vai tiesā ar sūdzību. Kamēr šis portāls ņems naudu par baneriem u.t.t. par visu kas saistās ar internetu tikmēr viņi ir saistīti ar visu ko.

VISI KURUS IR APPISIS MIKS AUZIŅŠ - 29834583

VIŅŠ IR TAS PATS USER HIGH UN ZUB1K !!!

Jap tas ir vins vinam tagad f12 piedavaja man mainit pret runneri  kad vina man sutija fotkas no ta boostera email ari  Andris Vīi <andriz8@inbox.lv>:

mnu hvz vrb kadam noder.

Jap tas ir vins vinam tagad f12 piedavaja man mainit pret runneri  kad vina man sutija fotkas no ta boostera email ari  Andris Vīi <andriz8@inbox.lv>:

mnu hvz vrb kadam noder.

tas ir tas čalis ar ko es samainīju f12.

dokumentus man lika nosūtīt uz ''Ivars Lagzdiņš'' vārdu.

varbūt tas arī kādam noder.

adrese:

Liepāja

Šķēdes iela 3-56

LV-3405

Edited by 666

Lūk tā ''High'' jeb Mika adrese, tādu viņš man sūtija :  Maikls Buličevs Siguldas iela 28-22 LV-3416 Liepājā 

Gribēju viņam kkad pasen suutiit trubu, bet tad viņš sāka čīkstēt kko un es viņu pasūtiju [censored]uj.

ja proOne zin viņa atrašanas vietu tad braucam ,es varu aizbraukt lidz Rīgai savakt kurus userus vaig un laižam uz Liepaju ,varu sarunat vairākas mašinas ,ko sakat?

sveiki pazistu vinu iet liepajas 6 vsk kadreiz gaja hokeja pirms gada pameta mosk noderes si informacija ierakstiet google miks auzins un gan jau bus un dr.lv var atrast ka miks auzish