Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Sign in to follow this  
G72V

Sajuga Atsperu cietība, lielajai un mazajām atsperēm!

Recommended Posts

Sweiki! Gribēju uzzināt ko dod katra atspere!! Mazās ( Zilās, sarkanās, baltās, dzeltenās, melnās, zaļās), varbūt kāds var uzrakstīt par šim atsperēm, kas un kā. Un arī lielā sajūga atspera (Baltā, dzeltenā, melnā, oranžā, rozā, zaļā, zilā, sarkanā)

Paldies jau iepreiekš!!! :)

mazās atbild par to, pie cik lieliem rpm sajūgs laižas vaļā. no mazajām atsperēs personīgi es atzīstu tikai malossi, jo viņas neizstaipās tik ātri kā citas

lielās atbild par max ātrumu, kā arī izlīdzina bedri

tas tā, virspusēji, sīkāk par lielajām pastāstīt nevarēšu. pašam jāeksperimentē lai saprastu, jo šo no teorijas iemācīties nevar

Zaļās-6000RPM

Dzeltenās-8000RPM

Baltās-10'000RPM

Sarkanās-8000RPM

Zilās-10'000RPM

Melnās-12'000RPM

Ja nav pareizi labojat lūdzu.Info ņēmu googlē.

pilnīgi un galīgi greiza informācija...

http://failiem.lv/u/scuelti padalīšos ar pdf failu par visām malossi atsperēm...

Es pareizi sapratu : jo mīkstāka lielā atspere, jo lielāks maksimālais ātrums jo ar mīksto atsperi pie mazākiem apgriezieniem ir maksimalais "pārnesums" protams rāviens būs samerā vajš?

Edited by NiklavsL

Es ieliku mazas sarkanas stage6 atsperites, un lielo sarkano mallosi atsperi, bet man galigi neiet, vel sudigak neka iepriekš. Kad sak brauk tad vienkārši slid pa riņķi un lenam saķer sajugs. kas varetu but vainigs? ;/ HELP

Haru, tev tiešām tik vāji ar loģisko domāšanu?

Sarkanās atsperes ir vis-cietākās, ja nemaldos. Un ja sajūgs neķer wingbellu, kur vaina, ko?

Tak pakustiniet savas smadzenes arī, nevis tikai atskrieniet no garāžas mājās, lai ierakstītu stūlbu jautājumu, kapēc neiet, kur vaina? u.t.t

mazās vajadzēja komplektu pirkt, lai var noregulēt, nevis iedomāties ka tev griež nez kādās debesīs un visas atsperes likt viscietākās!

mazās vainīgas ne lielā, vnk nesaprotu pēc kādas loģikas tu izspriedi ka lielā vainīga!?

tu gadījumā viņas šodien arī nenopirki?

tieši šodiena ar nopirku :D Nu cik es interneta esmu lasijis, tik bija rakstis labākam rāvienam vajag pirkt mazas cietas atsperītes. Jo man ta vien liekas kad liela atspere neļauj izspiest tik daudz lai saķertu wingbell.

tev cilis nemaz tik daudz negriež, lai mazās spētu atvērties, jau domāju ka vajag tev komplektu piedāvāt, bet likās ka zini ko dari. Nopērc komplektu ar mazajām un pamaini pret mīkstākām.

Kāds varētu pateikt kādā secībā pēc cietības iet Motorforce sajūga atsperes? Komplektā ir baltas zilas un melnas. 

S-a raksta ka ir soft = black medium = white hard = blue ,bet reāli baltās bija ielikt viss grūtāk un viņas paveras pie ļoti augstiem abarotiem. Vai varētu būt ka zilās tomēr ir medium nevis hard?

Zinu ,ka ātrāk man būtu vnk iztestēt ,bet vēls jau.

Kāds varētu pateikt kādā secībā pēc cietības iet Motorforce sajūga atsperes? Komplektā ir baltas zilas un melnas. 

S-a raksta ka ir soft = black medium = white hard = blue ,bet reāli baltās bija ielikt viss grūtāk un viņas paveras pie ļoti augstiem abarotiem. Vai varētu būt ka zilās tomēr ir medium nevis hard?

Zinu ,ka ātrāk man būtu vnk iztestēt ,bet vēls jau.

zila ir vistiprākā. tas tikai nozīmē kad liec cietakas atsperiites arii transmisijai vario ir jāregulē tādā gadijumā.

zila ir vistiprākā. tas tikai nozīmē kad liec cietakas atsperiites arii transmisijai vario ir jāregulē tādā gadijumā.

Esi pārliecināts?

Baltās ielikt bija reāli grūtāk kā zilās. Bet nu ok rīt pats pačekošu ,kas un kā. Vnk uz paciņas nenāca nekādi marķējumi par cietību.