Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

ed_balodis

starteris

Recommended Posts

sveiki, manai 09 gada sp gilerai pēkšņi nojūdzās elektronika, pagriežot atslēgu vairs displejs neko nerāda, un starteris nestrādā. 

kas tā varētu būt par vainu? aķītis jālādē?

sveiki, manai 09 gada sp gilerai pēkšņi nojūdzās elektronika, pagriežot atslēgu vairs displejs neko nerāda, un starteris nestrādā. 

kas tā varētu būt par vainu? aķītis jālādē?

parbaudi vai aķis nav tukš,ja nav tad nomaini drošinataju

Edited by nuggets

ja izbeidzies drošinātājs, viņš tā kā atvieno akumulatoru, tāpēc nekas arī nestrādātu. pārbaudi to. un ja viss strādā aķi rolleris lādē pats, tev tas nav jādara. varbūt strādā kautkas cits kad nestrādā motors, piem bremžuguņi, pagriezieni, taure...?

Kad pielaiž rolleri sāk strādāt viss panelis viss cotka?, ja tad strādā tad skaidrs ka aķis vai drošinātajs.

es ar kurbuli pielaižu, un tad smuki viss spīd, kamēr rūcinu viņu 

ja runājam par elektroniku, tad pie reizes ar savu problēmu pievienošos. Man arī runners jaunais, bet pēc servisu kur cēla visu motoru ārā, mainīja kloķeni, cili un tagad visu laiku deg aizmugurējās lampas bremžugunis. Spaidot ručkas nekas nemainās, vadi arī pie ručkām ir pielikti, pie pašas lampas itkā viss pievienots. Ko darīt?

Edited by Joņs

ja runājam par elektroniku, tad pie reizes ar savu problēmu pievienošos. Man arī runners jaunais, bet pēc servisu kur cēla visu motoru ārā, mainīja kloķeni, cili un tagad visu laiku deg aizmugurējās lampas bremžugunis. Spaidot ručkas nekas nemainās, vadi arī pie ručkām ir pielikti, pie pašas lampas itkā viss pievienots. Ko darīt?

Pamaini vadus ar vietām pakaļējai lampai. Man Aeroxam ir tā, ka ir 2 vadi, viens bremžuguņiem un otrs parasti, ja apmaina, tad visu laiku spožs

Edited by Abolitis