Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Tu esi smieklīgs  :haha:

Vēļ pirms pāris dienām ,kad biji moders baigo karali tēloji, visiem par katru mazāko noteikumu pārkāpumu banus liki.

Hah. Hipokrāts. :smokin:

Arī īsti nerausta. Uzturos šeit, jo pilns ar perdeļiem, kam katik man kko uzdirst. 

Tu esi smieklīgs  :haha:

Vēļ pirms pāris dienām ,kad biji moders baigo karali tēloji, visiem par katru mazāko noteikumu pārkāpumu banus liki.

Hah. Hipokrāts. :smokin:

Tieši tā, paskaties uz forumu, pilnīgs bardaks, moderatora statuss ir darbs, par ko nemaksā, paiet laiks, kamēr visu izskati. 

Nu tu jā, bet viņš piemēram tam turn kuram 15 gadi saka ka var atbraukt, a tev kuram 18 vai 19 kpc neko nesaka par to ka var atbraukt kvai tu esi 5reiz tuvāk nekā tas turn..

Es kādas 5 reizes esmu braucis, viņš vislaik kkur pazūd  :hehe:

frostijs ari lkim nevar pavilkt savu 2.5 ja grib 1,6 :DD http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/325/fnlng.html

Viņš grib sedanu. Bet jā, viņam tas aparāts tiešām labs! 

Ko tu tad hookam nesaki lai atbrauc ciemos un pasaka sejā visu? jaunākiem tik māki dirst, pajolis...

Ar hooku ir pavisam citādāk, vari darīt ko gribi viņam, nekad viņš nemainīsies. Tu ar vari man pateikt visu sejā. :)

Ko tu tad hookam nesaki lai atbrauc ciemos un pasaka sejā visu? jaunākiem tik māki dirst, pajolis...

beidzot kāds to teicis :D:D ierēc labi, bet taisnība ir! :)

tas, ko tu dari, ir ļoti stulbi ;)

YOLO :D nu kā kuram ;)

man tev nav ko teikt sejā, tu man neko neesi izdarījis lai man būtu pretenzijas, nezināju ka tas turn beztolkā sācis dirst tev kko, soreh tik tikko uzzināju ka tā  :emo:

Viņš grib sedanu. Bet jā, viņam tas aparāts tiešām labs! 

Ar hooku ir pavisam citādāk, vari darīt ko gribi viņam, nekad viņš nemainīsies. Tu ar vari man pateikt visu sejā. :)

un saka kad ir baigi lielāis.... to es arī gaidīju, kapēc tad vajadzēja rakstīt man pm ? aprunātos šeit ;)

un arī vari kaut vai apdirsties, bet varu zvērēt ar dajebko kad tieši to tweetu nebiju es rakstījis ;) 

Skarbā interneta dzīve:

Edited by turn100

un saka kad ir baigi lielāis.... to es arī gaidīju, kapēc tad vajadzēja rakstīt man pm ? aprunātos šeit ;)

Un vēl stulbāku atmasku, ka draugs rakstījis twītu man.  :idiot:

Es nesaku, ka esmu kkāds lielais, es vienkārši vēlētos dzirdēt, kā kāds kko tādu man reālajā dzīvē pasaka.