Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

https://twitter.com/alexey1802/status/412234261219909632/photo/1  :aiwa:

kad nervi netur.. 

galvenajā lomā kuvālda un sport pro mk1 mina hor lc 

a un ja kādam kaut kas nepatīk tad ej dirst tas cilis bija dabūts par 1ls un jau bija beigts

Edited by turn100

jū knapi atradu :D ir dzirdēts kad kaut kas ar top gearu uz to tēmu bija arī 

bildē bija klārksons un apakšā - mazs krāns? pērc bembi  :great:

http://spoki.tvnet.lv/upload2/articles/67/673243/images/Mazs-krans-1.jpg

Edited by VuskansDavis

jū knapi atradu :D ir dzirdēts kad kaut kas ar top gearu uz to tēmu bija arī 

eu fišmen

tas tev ;D

1276206168368.jpg

Vec!Tu esi baigi sācis dirsties forumā,ja tu nāc šeit izdirsties ,tad tev vieta šeit nav domāta,ja ar kādu dirsies ej PM,nevis te baigi blato,visu priekšā!  :bljee:

Edited by Jenots

Vec!Tu esi baigi sācis dirsties forumā,ja tu nāc šeit izdirsties ,tad tev vieta šeit nav domāta,ja ar kādu dirsies ej PM,nevis te baigi blato,visu priekšā!  :bljee:

es neblatoju  un nediršos es pieduros ;) 

un ludzu atbildi beidzot pm ko tev vajadzēja :)

es neblatoju  un nediršos es pieduros ;)

un ludzu atbildi beidzot pm ko tev vajadzēja :)

Eu sīkais smerdeli, baigajā varonī iekāpis esi, atbrauc uz rīgu un pasaki tu sejā, vēlos to visu dzirdēt tieši no tevis. Uzraksti man pm kad un cikos kkad dosies uz rīgu, piebraukšu kur vajadzēs, varēsi man to visu pateikt. Gaidu!

Savu miskasti es ieliku ss.lv paprikolam, pārdot īsti nav jēgas, jo nav arī īsti ko ņemt vietā. Tas ka es viņu nopirku lētāk neko nenozīmē, es jau viņā esmu ielicis vairāk nēkā ss cena. Principā palikuši metināšanas darbi un elektronikas gļuki.

Un es nesaprotu, kas jums par daļu pa cik es kko pārdodu vai nepārdodu??? 

Valter, paskaties pa kādiem kosmosiem e30, tur pārsvarā visas šķības un līkas, izrūsējušas un bez skates, ā un arī nemotori.

Eu sīkais smerdeli, baigajā varonī iekāpis esi, atbrauc uz rīgu un pasaki tu sejā, vēlos to visu dzirdēt tieši no tevis. Uzraksti man pm kad un cikos kkad dosies uz rīgu, piebraukšu kur vajadzēs, varēsi man to visu pateikt. Gaidu!

Savu miskasti es ieliku ss.lv paprikolam, pārdot īsti nav jēgas, jo nav arī īsti ko ņemt vietā. Tas ka es viņu nopirku lētāk neko nenozīmē, es jau viņā esmu ielicis vairāk nēkā ss cena. Principā palikuši metināšanas darbi un elektronikas gļuki.

Un es nesaprotu, kas jums par daļu pa cik es kko pārdodu vai nepārdodu??? 

Valter, paskaties pa kādiem kosmosiem e30, tur pārsvarā visas šķības un līkas, izrūsējušas un bez skates, ā un arī nemotori.

redzi, tu tagad man dirs virsū, bet es tev nedirsu visrsū bet pieduros, un pēc tā visi brīnās, kapēc tāda attieksme pret fishmenu ;)

un man nav nekur jābrauc ja kas ;)

Edited by turn100

Man tas nepis, labāk atbildi uz pm.

nu ar to tikai varu apsveikt ;)

tu tagad dirs, sīkais varonis un t.t., ja tu reāli būtu tāds lielāis, tad tev būtu galīgi pist uz tiem. saproti to kā gribi (un tas jau nebija nekāds uzdirsiens) :)

Edited by turn100